Προς το περιεχόμενο

Συνεχίζεται η μείωση των συνδρομητών του World of Warcraft


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 110
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν αναφερεσαι σ εμενα ναι μπορει ν τ πει καποιος αλλα ολοι μα ολοι τ ξερουν πως ειν επικινδυνο.αν ρωτησεις εναν καμμενο χρηστη wow θα σ πει "οχι δν εχω εθιστει απλα μ αρεσει ν περναω τν ωρα μ παιζοντας αυτ τ παιχνιδι"..μιλαμε γ τν απολυτο ελεγχο απο τς μεγαλες εταιριες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μισό λεπτό να κάνω μετάφραση, για να καταλαβαινόμαστε καλύτερα:

 

Αν αναφερεσαι σε εμενα ναι μπορει να το πει καποιος αλλα ολοι μα ολοι το ξερουν πως ειναι επικινδυνο.αν ρωτησεις εναν καμμενο χρηστη wow θα σου πει "οχι δεν εχω εθιστει απλα μου αρεσει να περναω την ωρα μου παιζοντας αυτο το παιχνιδι"..μιλαμε για τον απολυτο ελεγχο απο τις μεγαλες εταιριες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι αξιοπεριεργο πως γινεται τοσα εκατομμυρια ν παιζουν αυτ τ παιχνιδι μ αμειωτο ενδιαφερον κ να τ υποστηριζουν με ενα παθος οταν ουσιαστικα δν προσφερει απολυτως τπτ..αποχαυνωνεσαι γινεσαι πιονι πληρωνεις γ ν παιζεις κ χανεις απειρες ωρες απο τν ζωη σ σκοτωνοντας τερατα αναβαθμιζοντας ηρωες κλπ κλπ...

ενω το να βγαινεις καθε μερα για καφε και να καθεσαι και να λες Χαλλλλλλλαρα και να τα ξυνεις ειναι καλυτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενω το να βγαινεις καθε μερα για καφε και να καθεσαι και να λες Χαλλλλλλλαρα και να τα ξυνεις ειναι καλυτερο.

οπως και το να γραφεις τις λεξεις με τα μισα γράμματα! :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειπα εγω πως ειναι καλυτερο?αν εσενα αυτο σου ερχεται ως η αμμεσως επομενη ασχολια οκ πασο.αλλα αντ'αυτου μπορεις να διαβασεις ενα βιβλιο να ενημερωθεις για τον κοσμο ή να αθληθεις..και συγηνωμη αν σε πειραξε τοσο το οτι γραφω τις λεξεις μισες αλλα απο κινητο ειναι καπως βαρετο :-/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...