Προς το περιεχόμενο

Hewlett Packard : Σκοτώνει το webOS και προ των πυλών αποχώρηση από την αγορά PC


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κρίμα και είχα σταμπάρει ένα ωραίο μοντέλο που ήθελα να πάρω μίας και το παλιό μου λαπτοπ hp και αυτό είναι πλέον λίγο ξεπερασμένης τεχνολογίας και δε θα μου είναι χρήσιμο στις σπουδές μου.

 

Πάντως γενικά εγώ δεν έχω κανένα παράπονο απο τη HP το λάπτοπ μου το έχω σχεδόν 4,5 χρόνια και μου δουλεύει ακόμα μία χαρά και αν σκεφτεί κανείς πως το ανοίγω κάθε μέρα...Νομίζω θα στραφώ κατά dell μεριά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτή την τιμή πάντως, εγώ πήρα ένα 32. Μετά την απογοήτευση που πήρα από το archos 101, ήθελα κάτι με ποιοτική οθόνη 4:3, ώστε να διαβάζω κρατώντας είναι οριζόντιο, είτε κατακόρυφο. Ιδωμεν αν με βολέψει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτή την τιμή πάντως, εγώ πήρα ένα 32. Μετά την απογοήτευση που πήρα από το archos 101, ήθελα κάτι με ποιοτική οθόνη 4:3, ώστε να διαβάζω κρατώντας είναι οριζόντιο, είτε κατακόρυφο. Ιδωμεν αν με βολέψει...

αν δε σε βολέψει στείλε μύνημα προς τα δω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η λογική λέει ότι θα σε βολέψει.

Όλες οι κριτικές αν με κάτι είχαν πρόβλημα ήταν με τη ταχύτητα του webos. Για την οθόνη μόνο καλές κριτικές είχαν γραφτεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...