Προς το περιεχόμενο

To Samsung Galaxy Tab 7.7 αποσύρεται ξαφνικά από την IFA 2011!


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

..ενώ παράλληλα άρχισαν να μας βγάζουν αυτοί φωτογραφίες και να μας μιλάνε απειλιτικά στα Κορεάτικα. (βλέπε πρώτη συννημένη φώτο)

Εεεεμμμ, δεν απέχει και πολύ από την αλήθεια... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μας αρέσουν τα σκάνδαλα… και η IFA 2011 δεν θα μπορούσε να είναι μία τόσο μεγάλη διοργάνωση χωρίς να έχει ένα κουτσομπολιό της προκοπής για να έχουμε να ασχολούμαστε… Όταν το digitallife.gr και συγκεκριμένα η Χριστίνα Κιτσάτη, εξασφάλισε το πρώτο φωτογραφικό υλικό από το καινούριο «μικρό» της Samsung, Galaxy Tab 7.7, παρατήρησε πως στην πίσω μεριά του δείγματος, σε άπταιστη Γερμανική, έγραφε πως «το παρόν δεν προορίζεται για πώληση στην Γερμανία«.

 

IMG_6874.jpg

 

 

Source.png Πηγή: http://www.digitallife.gr/latest-on-ifa-gossip-galaxy-tab-to-dissappear-from-display/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια βλακεία, διαδέχεται την άλλη!

Τελικά υπάρχει κανένας λογικός φραγμός στο θέμα πατέντα και κύριος σ'αυτους που είναι υπεύθυνοι γι'αυτο το σκοπό?

Και τέλος, εγώ πιστεύω είναι απλά διαφημιστικό τρικ και ένας τρόπος να προκαλέσει την apple! :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

..ενώ παράλληλα άρχισαν να μας βγάζουν αυτοί φωτογραφίες και να μας μιλάνε απειλιτικά στα Κορεάτικα. (βλέπε πρώτη συννημένη φώτο)

 

Και γαι πες μας ρε φιλε πως καταλαβες οτι σε απειλουσαν στα κορεατικα.....?Ξερεις κορεατικα κ το καταλαβες εσυ αυτο...?Αντε με τον καθενα εδω περα που μας δινει σανο κ το τρωνε οι περισσοτεροι....για την Apple δλδ που εχει ντετεκτιβς κ μπουκαρει σε σπιτια αλλων δηθεν οτι της κλεψανε το 5αρι αλλα αυτη η ιδια το εκανε για να τραβηξει εσαε τα "θυματα" γτ δν λετε τπτ....?Αντε με τον καθε πικραμενο εδω μεσα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα όντως ξέρω Κορεάτικα και κατάλαβα τι μας έλεγαν. Μάλιστα, όντας ο μοναδικός γνώστης της Κορεάτικης στην παρέα, τράβηξα μακριά την υπόλοιπη ομάδα όταν άρχισαν να σκάνε κουστουμάτοι και να μιλάνε για Pyongyang και Kim Jong-il. Ποιος ξέρει τι θα γινόταν αν μέναμε εκεί!!!!1

너 바보야

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα όντως ξέρω Κορεάτικα και κατάλαβα τι μας έλεγαν. Μάλιστα, όντας ο μοναδικός γνώστης της Κορεάτικης στην παρέα, τράβηξα μακριά την υπόλοιπη ομάδα όταν άρχισαν να σκάνε κουστουμάτοι και να μιλάνε για Pyongyang και Kim Jong-il. Ποιος ξέρει τι θα γινόταν αν μέναμε εκεί!!!!1

너 바보야

Μα και εσείς πήγατε με τα Apple να κάνετε παρουσίαση...έλεος :mrgreen:

Απορώ πως δεν σας ρίξανε τίποτα γρήγορες ακόμα :-D :-D :-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είχα προειδοποιήσει τον paredwse να αφήσει τα apple στο ξενοδοχείο. Ευτυχώς που είχα μαζί μου το galaxy tab και την γλιτώσαμε. Μας είχαν περικυκλώσει αλλά σήκωσα ψηλά το tab ωσάν άλλη βίβλο και άνοιγα δρόμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είχα προειδοποιήσει τον paredwse να αφήσει τα apple στο ξενοδοχείο. Ευτυχώς που είχα μαζί μου το galaxy tab και την γλιτώσαμε. Μας είχαν περικυκλώσει αλλά σήκωσα ψηλά το tab ωσάν άλλη βίβλο και άνοιγα δρόμο.

Σε καταλαβαίνω απόλυτα....ήδη ψάχνω αυτοκόλητο της samsung να κρύψω το μηλαράκι στο ipad γιατί με την δημοτικότητα και τα τελευταία γεγονότα με κοιτάνε όλοι σαν να έχω το στίγμα.... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Naι τώρα τη φοβηθηκαμε τη Samsung. Να μην αντεγραφε, για να μην τραβαει αυτα που τραβάει. Αν ολοι σας εδω μεσα που το παιζετε εξυπνοι, ειχατε κατασκευασει κατι και το παρουσιαζατε τη στιγμη που δεν υπήρχε κατι αλλο παρομοιο, και μετα απο λιγο ετρεχαν ολοι σας οι γειτονες και συμφωνα με το δικο σας αντικειμενο κατασκευαζαν κατι αντιστοιχο, δεν θα ησασταν εξαγριωμένοι??? Ειμαι σίγουρος, ως κλασικοί Ελληναράδες, θα τους καιγατε ακομα και το σπίτι. Επομένως, καλα να πάθει η Samsung και η οποια Samsung.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Naι τώρα τη φοβηθηκαμε τη Samsung. Να μην αντεγραφε, για να μην τραβαει αυτα που τραβάει. Αν ολοι σας εδω μεσα που το παιζετε εξυπνοι, ειχατε κατασκευασει κατι και το παρουσιαζατε τη στιγμη που δεν υπήρχε κατι αλλο παρομοιο, και μετα απο λιγο ετρεχαν ολοι σας οι γειτονες και συμφωνα με το δικο σας αντικειμενο κατασκευαζαν κατι αντιστοιχο, δεν θα ησασταν εξαγριωμένοι??? Ειμαι σίγουρος, ως κλασικοί Ελληναράδες, θα τους καιγατε ακομα και το σπίτι. Επομένως, καλα να πάθει η Samsung και η οποια Samsung.

Πρόσεξε τι λές .... :X :X :X :X εδώ δεν είναι Γερμανία και οι Ελληνες δεν μένουν μόνο στα λόγια όπως οι Κορεάτες :shifty:

Εγώ πάντως έχω πάρει τα μέτρα μου,προσπαθώ να χρησιμοποιώ μόνο windows και να μην βγάζω το macbook pro έξω...τώρα που το σκέφτομαι ένα αυτοκόλητο της Compaq θα ήταν οτι έπρεπε στη θέση του μήλου...μπας και γλυτώσω το λιντσάρισμα......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Naι τώρα τη φοβηθηκαμε τη Samsung. Να μην αντεγραφε, για να μην τραβαει αυτα που τραβάει. Αν ολοι σας εδω μεσα που το παιζετε εξυπνοι, ειχατε κατασκευασει κατι και το παρουσιαζατε τη στιγμη που δεν υπήρχε κατι αλλο παρομοιο, και μετα απο λιγο ετρεχαν ολοι σας οι γειτονες και συμφωνα με το δικο σας αντικειμενο κατασκευαζαν κατι αντιστοιχο, δεν θα ησασταν εξαγριωμένοι??? Ειμαι σίγουρος, ως κλασικοί Ελληναράδες, θα τους καιγατε ακομα και το σπίτι. Επομένως, καλα να πάθει η Samsung και η οποια Samsung.

 

 

Τι ειναι αυτα που λες ρεεεεε?Τα σκεφτηκες γαι αν τα γραψεις...?Εσυ οπως το θετεις ειναι σαν να μου λες οτι αφου εβγαλε το σαπιομηλο το IPHONE κ το IPAD ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ Κ ΟΙ ΑΛΛΟΙ?Την παλευεις....?Καταλαβαινεις τι λες τωρα....?Δλδ εβγαλε το πρωτο αμαξι η GM οποτε ολοι οι αλλοι την αντιγραψανε κ βγαλανε κ αυτοι αμαξι?Ρε ξυπνηστε κ βγειετ απο το κομμα που ειστε με τα μηλα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Naι τώρα τη φοβηθηκαμε τη Samsung. Να μην αντεγραφε, για να μην τραβαει αυτα που τραβάει. Αν ολοι σας εδω μεσα που το παιζετε εξυπνοι, ειχατε κατασκευασει κατι και το παρουσιαζατε τη στιγμη που δεν υπήρχε κατι αλλο παρομοιο, και μετα απο λιγο ετρεχαν ολοι σας οι γειτονες και συμφωνα με το δικο σας αντικειμενο κατασκευαζαν κατι αντιστοιχο, δεν θα ησασταν εξαγριωμένοι??? Ειμαι σίγουρος, ως κλασικοί Ελληναράδες, θα τους καιγατε ακομα και το σπίτι. Επομένως, καλα να πάθει η Samsung και η οποια Samsung.

Έτσι είναι. Εφόσον η apple έβγαλε το πρώτο tablet, έπρεπε αυτομάτως να κατοχυρωθεί σαν εφεύρημα αυτής και να απαγορεύεται οποιαδήποτε αναπαραγωγή από άλλη εταιρεία. Το ίδιο ισχύει και για τα αυτοκίνητα. Θα έπρεπε κανονικά να κυκλοφορούν μόνο αυτοκίνητα της εταιρείας που έβγαλε το πρώτο automobile.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...