Προς το περιεχόμενο

ΓκομενοΠαγιδες...-Men only.....


nikosgia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε ναι έκανα - όσο δεν πάει άλλο- και πάλι όμως τα μάτια δείχνουν λίγο σαν κινεζομάτια μέσα από τα γυαλιά. Και περιορίζομαι και στο βάψιμο γιατί δείχνουν περίεργα τα μάτια βαμμένα ( τα δικά μου τουλάχιστον ) μέσα από το γυαλί. Τώρα έτσι και αλλιώς πρέπει να τα αλλάξω και να σπάσω τα νεύρα όλων των οπτικών της Αττικής ψάχνοντας σκελετό.

 

ελα ρε συ; δεν εχω παρατηρησει τετοιο πραμα οτι δειχνουν σαν κινεζεικα. ποσο εχεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 883
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

ελα ρε συ; δεν εχω παρατηρησει τετοιο πραμα οτι δειχνουν σαν κινεζεικα. ποσο εχεις;

 

8 και 8,5...

 

Είχα σκάσει μία φορά σε βάρδια πρωί πρωί με γυαλιά μυωπίας , άβαφη , το μαλλί τελείως άφτιαχτο ( απλά το είχα χτενίσει ). Με είχε πάρει ο ύπνος , το μόνο που προλάβαινα είναι να ντυθώ και να φύγω . Είχα χάσει και τον ένα φακό οπότε αναγκαστικά γυαλιά.

 

Δεν το συζητώ τι δούλεμα έφαγα, αναμνηστικές φωτό με εμένα να τρώω στο διάλλειμμα για να αναδείξουν ακόμα περισσότερο αυτό το φοβερό θέαμα κ.λ.π. ( δεν έχω κρατήσει αντίγραφο ).

 

Κάφροι :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 και 8,5...

 

Είχα σκάσει μία φορά σε βάρδια πρωί πρωί με γυαλιά μυωπίας , άβαφη , το μαλλί τελείως άφτιαχτο ( απλά το είχα χτενίσει ). Με είχε πάρει ο ύπνος , το μόνο που προλάβαινα είναι να ντυθώ και να φύγω . Είχα χάσει και τον ένα φακό οπότε αναγκαστικά γυαλιά.

 

Δεν το συζητώ τι δούλεμα έφαγα, αναμνηστικές φωτό με εμένα να τρώω στο διάλλειμμα για να αναδείξουν ακόμα περισσότερο αυτό το φοβερό θέαμα κ.λ.π. ( δεν έχω κρατήσει αντίγραφο ).

 

Κάφροι :mad:

 

ελα ρε συ, :shock: γιατι σου καναν τετοιο πραμα; εμενα ποτε κανεις δεν εχει πει τπτ για γυαλια μου και κυκλοφορο ετσι αβαφτη αφτιαχτη σχεδον καθε μερα. ισως εχω το βλεμα της γκεσταπο και δεν τολμανε βεβαια. νομιζω πρεπει να δοκιμασεις διαφορους σκελετους, σιγουρα καποιος θα σου πηγαινει καλυτερα απ αυτον που εχεις τωρα.

 

Πλάκα με κάνεις ; :shock:

 

9,5 και 10,5 και αστιγματισμο 1,75/1,25 αλλα δεν θυμαμαι τι ειναι τι σε καθε ματι. χοντρικα δλδ πιανω 11-12 βαθμους συνολικα σε καθε ματι. εχω ποσταρει φωτο μου στο αναλογο θρεντ αν θες να δεις τα γυαλια μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

9,5 και 10,5 και αστιγματισμο 1,75/1,25 αλλα δεν θυμαμαι τι ειναι τι σε καθε ματι. χοντρικα δλδ πιανω 11-12 βαθμους συνολικα σε καθε ματι. εχω ποσταρει φωτο μου στο αναλογο θρεντ αν θες να δεις τα γυαλια μου.

 

Έχω δει φωτό και με τίποτα δεν υπολόγιζα ότι θα έχεις παραπάνω μυωπία ( αστιγματισμό γύρω στο 1 έχω και εγώ ). Θα αλλάξω οπτικό :shock: Εννοείται κρύσταλλο έχω βάλει ( πώς λέγεται τεσπα ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω παντως με τους φακους εχω ησυχασει, συν οτι βλεπεις και πιο καθαρα.

 

Στον Η/Υ μπροστά πόσες ώρες αντέχεις με τους φακούς ; Να δουλεύεις μιλάμε πάντα .

 

Νομίζω ξεφύγαμε λιγάκι από το θέμα... :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω δει φωτό και με τίποτα δεν υπολόγιζα ότι θα έχεις παραπάνω μυωπία ( αστιγματισμό γύρω στο 1 έχω και εγώ ). Θα αλλάξω οπτικό :shock: Εννοείται κρύσταλλο έχω βάλει ( πώς λέγεται τεσπα ).

 

κρυσταλλο; are you nuts? οργανικα μονο, ειναι παναλαφρα. τα δικα μου τα ειχα φτιαξει στο grand optical στις βρυξελλες βεβαια, αλλα δεν νομιζω οτι εχει μεγαλη διαφορα στην ελλαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον Η/Υ μπροστά πόσες ώρες αντέχεις με τους φακούς ; Να δουλεύεις μιλάμε πάντα .

 

Νομίζω ξεφύγαμε λιγάκι από το θέμα... :fear:

 

Nα σου πω εχω συνηθισει να τους φοραω στο pc (καθομαι και πολλες ωρες λογω δουλειας) αλλα χοντρικα ας πουμε καπου 8 ωρες. Μετα με πιανει ζαλαδα και πονοκεφαλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...