Προς το περιεχόμενο

ΓκομενοΠαγιδες...-Men only.....


nikosgia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 883
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Εχω την υποψια οτι οι περισσοτερες γυναικες του φορουμ ειναι κατω του μετριου εμφανισιακα,χοντρουλες με γυαλια και τετοια, για αυτο δεν ερχονται στα meetings των insomniacs.:devil: (Εξαιρουνται οι κοπελες που ηρθανε βεβαιως.)

 

η υποψια ειναι εντελως αυθαίρετη ;) ^_^

 

(αν και κατα βαθος ειναι challenge για να ερθουν περισσοτερες στo meeting :P :P )

 

παντως δεν ισχυει !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η υποψια ειναι εντελως αυθαίρετη ;) ^_^

 

(αν και κατα βαθος ειναι challenge για να ερθουν περισσοτερες στo meeting :P :P )

 

παντως δεν ισχυει !!!

 

 

Ο Πανος που ειναι γατα :devil: το επιασε το πειραγμα και τον σκοπο του.

 

Μου κανει εντυπωση που μερικες τσιμπισαν αγρια ομως,φανταζομαι η τυπικη γυναικεια ανασφαλεια.Εννοειται πως δεν μπορω να ξερω την πραγματικη εμφανιση καποιου που δεν εχω δει,για αυτο και υπηρχε το διαβολακι διπλα στο σχολιο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ναι ειμαι γατος (:shifty:) σ αυτα επισης αν και μικροτερος απο σενα εχω καταλαβει απο αυτες τις 2 συναντησεις insomniacs πως δεν εισαι ατομο που θα προσβαλλεις κατα αυτον τον τροπο καποιον ή καποια!!! ;) Οι κοπελες που πιθανον να απαντησαν, δεν καταλαβαν οτι θες να υπονοησεις κατι ή απλα φανηκε (και ειναι :-( ) ακραιo αυτο που διατυπωσες , αν καποια/ος δεν καταλαβει το υφος που το λες ή αν δεν εχει μιλησει καθολου απο κοντα μαζι σου !!

 

 

level35lolcat128651042583789689.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ναι απλα υπαρχουν κ ομορφες κοπελες στο φορουμ ! :rolleyes: :devil:

 

(και πολυ ομορφες...... γκουχ γκουχ)

 

Ε ναι λογικα και στατιστικα θα πρεπει να υπαρχουν.:devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι λογικα και στατιστικα θα πρεπει να υπαρχουν.:devil:

 

Το στατιστικά μου άρεσε , είμαστε και πολλές οι άτιμες. Εγώ το κατάλαβα το πείραγμα πάντως , άσε που δεν έχεις δείξει τέτοια σημάδια στο forum ότι θα το έλεγες στα σοβαρά.

 

Αλλά και να το έλεγες , σκασίλα μου μεγάλη. B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το στατιστικά μου άρεσε , είμαστε και πολλές οι άτιμες. Εγώ το κατάλαβα το πείραγμα πάντως , άσε που δεν έχεις δείξει τέτοια σημάδια στο forum ότι θα το έλεγες στα σοβαρά.

 

Αλλά και να το έλεγες , σκασίλα μου μεγάλη. B)

 

Εσυ εισαι η μονη που μου εχει κινησει πραγματικα το ενδιαφερον, απο τις γυναικες μελη που ποσταρουν συχνα,ξεκινωντας απο την σημασια του username σου και τα posts σου που δειχνουν ατομο,εξυπνο με ευαιθησιες και ποιοτητα.Στο εχω αλλωστε ξαναγραψει.;)

 

Ελπιζω σε καποια μελλοντικη συναντηση insomniacs να εχουμε την χαρα να σε γνωρισουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να έρθω πρέπει επιτέλους να μη δουλεύω Σαββατοκύριακα :-(

 

Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια ( σαν καλή ψωνάρα που είμαι - γιατί η μετριοφροσύνη είναι για τους μέτριους ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και να κανονιστει και meeting :P

 

πραγματικα μακαρι αρκετα ατομα και κοπελες και αγορια να ηταν εφικτο να ερχοντουσαν!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...