Προς το περιεχόμενο

Hondos: Oral-B vitality. 1 + 1 δώρο (ηλεκτρ. οδοντόβουρτσα)


papars

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειναι στην ιδια συσκευασια (στο ιδιο κουτι) οι 1+1 δωρο??

 

ή παίρνεις 1 κουτι που έχει 1 μεσα και σου λένε παρε άλλο ένα κουτι με μια ακομα δώρο??

 

γιατι εδω στον τοπικο Ηondo όταν τους ζήτησα ηλεκτρική οδοντόβουρτσα μου έδειξαν απλα που τις έχουν και είχε κουτια που το καθενα είχε απο μια και εκανε το καθε κουτι 24,90ευρω

 

Απ οτι καταλαβα παίρνεις 2 και πληρωνεις τη 1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 267
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ναι την επαναφορτιζόμενη vitality έχει σε προσφορά, την ίδια που είχε και παλιότερα. Αγόρασα με το διπλό σύστημα καθαρισμού και έμεινα αρκετά ικανοποιημένος απο τη χρήση της. Μειονέκτημα μόνο βρήκα ότι δημιουργεί αρκετές δονήσεις στα δόντια και αυτό ίσως ενοχλήσει ανθρώπους με προσθετικές εργασίες. Πάντως για την τιμή της 12.5 Ε είναι μια καλή αγορά

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετά από τόσους μήνες που το διάβαζα το θέμα και ζήλευα αφού δεν είχα πετύχει την προσφορά σε ισχύ,

σήμερα βρήκα στο χόντο του ηρακλείου τη σειρά και αγόρασα ένα ζευγάρι.

 

κατ'αρχήν να ευχαριστήσω τον τόπικ στάρτερ .

 

κατά δεύτερον δυο ερωτήσεις.

λινκ για ανταλλακτικές κεφαλές που να μην είναι πολύ μούφα υπάρχει ;

κατά προτίμηση από κάποιο που τις έχει δοκιμάσει.

 

και δεύτερον,

τι πατέντα έχετε κάνει για να προφυλαχθεί η κεφαλή;

στο μικρό νιπτήρα μου δεν μου φαίνεται ασφαλής να την έχω πάνω,

ντουλαπάκια δεν έχω ....

να την βάλω σε αλουμινόχαρτο ;

μπας και υπάρχει καμία θήκη ταξιδιού ορ σαμθινκ ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετά από τόσους μήνες που το διάβαζα το θέμα και ζήλευα αφού δεν είχα πετύχει την προσφορά σε ισχύ,

σήμερα βρήκα στο χόντο του ηρακλείου τη σειρά και αγόρασα ένα ζευγάρι.

 

κατ'αρχήν να ευχαριστήσω τον τόπικ στάρτερ .

 

κατά δεύτερον δυο ερωτήσεις.

λινκ για ανταλλακτικές κεφαλές που να μην είναι πολύ μούφα υπάρχει ;

κατά προτίμηση από κάποιο που τις έχει δοκιμάσει.

 

και δεύτερον,

τι πατέντα έχετε κάνει για να προφυλαχθεί η κεφαλή;

στο μικρό νιπτήρα μου δεν μου φαίνεται ασφαλής να την έχω πάνω,

ντουλαπάκια δεν έχω ....

να την βάλω σε αλουμινόχαρτο ;

μπας και υπάρχει καμία θήκη ταξιδιού ορ σαμθινκ ;

 

επειδη το εψαξα παρα πολυ με ανταλλακτικα ειτε απο ebay eite απο amazon Κατεληξα να αγορασω απο ελλαδα. θα στα γραψω εν συντομια:

 

Στο ebay θα βρεις μουφα ανταλλακτικα 50% φθηνοτερα αλλα δεν αξιζουν για κανενα λογο. η ποιοτητα τους ειναι μαπα ασε που θα περιμενεις να σου ερθουν 10-15 εμρες. Αν βρεις αυθεντικα στο ebay Θα ειναι πανακριβα. πιο ακριβα απ οτι να τα απρεις εδω.

 

Στο αμαζον εχει αυθεντικα και μουφες. Δυσκολο να τα ξεχωρισεις. Αν αγορασεις απο amazon παρε μονο αν λεει genuine 100% ΜΟΝΟ, ουτε like genuine, ουτε fits original , προσεξε στους τιτλους πως το γραφουν. Εκει αν εισαι τυχερος θα πετυχεις καλη τιμη, αλλα πρεπει να το ψαξεις και να περιμενις ποτε θα πεσει η τιμη. Αν παλι πεσεις σε μουφα θα σιχτηρισεις γιατι θα πρεπει να μπλεξεις με επιστροφες email παραπονα κλπ./

 

Καλυτερη λυση λοιπον βλεπεις που εχει στην αθηνα μαγαζι με καλη τιμη απο το skroutz , πας , βλεπεις οτι ειναι αυθεντικο και παιρνεις. Τα φαρμακεια μονο αυθεντικα εχουν οποτε δεν εχεις θεμα. Εγω Πηρα τα 3 ανταλλακτικα 9.,9€ και ουτε περιμενα στο ταχυδρομειο ουτε τιποτα.

 

Παρε 2 λινκ για να χεις , αν και καλυτερα να ξανατσεκαρεις στο σκρουτζ οταν θα χρειαστεις βουρτσακι

http://www.naturepharm.gr/Stomatiki-ygieini/Odontovoyrtses/Precision-Clean-antall.-voyrtsakia-2-1-Dwro.html

http://www.pharmacyexpress.gr/product_info.php?products_id=28909

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε εχεις λαθος.Εχει αναφερθει παραπανω οτι Ε-BAY εχει και γνησια και μαιμου,Αν δεις λινκ μου παραπανω θα διαπιστωσεις οτι αγορασα απο E-BAY γνησια 9 ευρω(αν θυμαμαι καλα ) η τετραδα .ΟΠως προανεφερα οσα ειναι σε ναιλον σακουλακι ειναι μαιμου οσα ειναι σε χαρτινο κουτι οπως ελλαδα γνησια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλος την πάτησε με αυτά:

http://www.ebay.com/itm/110835617449

 

Και καλά original. Το περιεχόμενο είναι κάκιστη ποιότητα, το εξωτερικό κουτί είναι 99.9% ίδιο με το original.

Μετά είδε τα αρνητικά feedback ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε εχεις λαθος.Εχει αναφερθει παραπανω οτι Ε-BAY εχει και γνησια και μαιμου,Αν δεις λινκ μου παραπανω θα διαπιστωσεις οτι αγορασα απο E-BAY γνησια 9 ευρω(αν θυμαμαι καλα ) η τετραδα .ΟΠως προανεφερα οσα ειναι σε ναιλον σακουλακι ειναι μαιμου οσα ειναι σε χαρτινο κουτι οπως ελλαδα γνησια.

 

Δεν ειπα οτι ειναι απιθανο να πετυχεις γνησια στο εβαυ, ειπα ομως οτι δεν αξιζει το ρισκο και το περιμενε για τοσο μικρη διαφορα χρηματων γιατι αν ειναι μαιμου θα σηχτιρησεις τηνωρα και τη στιγμη.

Φίλος την πάτησε με αυτά:

http://www.ebay.com/itm/110835617449

 

Και καλά original. Το περιεχόμενο είναι κάκιστη ποιότητα, το εξωτερικό κουτί είναι 99.9% ίδιο με το original.

Μετά είδε τα αρνητικά feedback ...

 

ε τα λεω εγω... την πατησα κι εγω μια φορα και δεν το ξαναδοκιμαζω. κι ας πηρα τα λεφτα μου πισω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το διπλό βουρτσακι δεν βγαίνει με αυτη την προσφορα;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

εγώ το είδα διαθέσιμο στο ηράκλειο.

 

με την φύλαξη της τί κάνετε ρε παιδιά;

την βάζετε όλοι στα ντουλαπάκια ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ το είδα διαθέσιμο στο ηράκλειο.

 

με την φύλαξη της τί κάνετε ρε παιδιά;

την βάζετε όλοι στα ντουλαπάκια ;

 

ναι και βάζω το ροτβάϊλερ απ'έξω να τη "φυλάει" ,όρθια στέκεται μωρέ στο νεροχύτη ή βάζεις το βουρτσάκι σε ένα ποτήρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αν και η προσφορά έχει σταματήσει στα HONDOS,επειδή φοβάμαι οτι εχω πεσει σε ελαττωματικο κομματι θα ηθελα να μου διευκρινήσει κάποιος αν στα 2 λεπτά η βουρτσα πρεπει να σταματαει μονη της λόγω timer!. Εμένα κάνει 3 προσπάθειες να σταματήσει και ξεκινάει πάλι.

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...