Προς το περιεχόμενο

Hondos: Oral-B vitality. 1 + 1 δώρο (ηλεκτρ. οδοντόβουρτσα)


papars

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλό, αλλα για μας που δεν μένουμε Αθήνα τα μεταφορικά είναι φωτιά, χρειαζόμαστε ή amazon και να πάρουμε κάτι άλλο μαζί ή καμια αλυσίδα στυλ hondos, Μασούτης, ΑΒασιλόπουλος, CAreffour, Practiker. Όποιος ακούσει κάτι ας το πει

 

Ευχαριστούμε πάντως

 

 

πόσο πανε τα μεταφορικά του κολομβούνη??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 267
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 1 μήνα μετά...

Σήμερα στο goldendeals €12,99 έκαστη.

Καλή προσφορά, αλλά ζαχαρώνω και τις 1000/2000/3000 από το amazon... Μήπως τα αξίζουν τα λεφτά τους?

 

Ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο enormous_one απάντησε σε ερώτηση για φθηνά ΚΑΙ αυθεντικά και συνέκρινε την τιμή τους με τα εδώ που είναι αυθεντικά οπότε αναμένω link για αυθεντικά με 4.5ευρώ, ελπίζω να μην αγόρασε αυθεντικά αλλά μεταχειρισμένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο enormous_one απάντησε σε ερώτηση για φθηνά ΚΑΙ αυθεντικά και συνέκρινε την τιμή τους με τα εδώ που είναι αυθεντικά οπότε αναμένω link για αυθεντικά με 4.5ευρώ, ελπίζω να μην αγόρασε αυθεντικά αλλά μεταχειρισμένα

 

Άμα διαβάσεις το θέμα από την αρχή θα δεις ότι υπάρχουν πολλοί στο ebay που πουλάνε αυθεντικά βουρτσάκια σε τιμές χώμα αλλά τελικά μόνο αυθεντικά δεν είναι αλλά πολύ καλές αντιγραφές...

Δες το και λογικά, υπήρχε περίπτωση η oral-b να έδινε 8 βουρτσάκια στα 4.50 ευρω??? Δηλαδή ~56 λεπτά το ένα???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορρυ για την παρεξηγηση αλλα τα βουτσακια δεν νομιζω να ειναι αυθεντικα! Δεν το ανεφερα και πουθενα! Αλλα και παλι για πιο λογο να αγορασεις αυθεντικο; Πιστευω ομως οτι υπαρχουν καλες κοπιες και χαλια! Αυτα που δοκιμαζω εγω ειναι μια χαρα! Λινκ θα σας δωσω οταν φτασω σπιτι

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφού αγόρασες μαϊμού πως συγκρίνεις τιμή με τα αυθεντικά; Δεν έχει νόημα η σύγκριση προσφορών μεταξύ αυθεντικών και μαϊμού προϊόντων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω περιμένω λινκ κ για αυτές αφου τις έχει δοκιμάσει ο φιλος πιο πανω κ είναι οκ.

αν μπορεσω να βρω καμία προσφέρα η πακέτο αυθεντικα με Κανα 2ευρω το εναντίον θα παρωδία αυθεντικα.ν έχει κανείς λινκ ας Βαλερί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Link

Αυτα ειναι τα βουρτσακια!!

nved αμα δεις αυτα που γραφω πιο πανω δεν αναφερω πουθενα οτι ειναι γνησια!! τετοια αποκλιση τιμης φυσικα και δεν θα ηταν!! Αλλα οταν τα ιδια τα βουτσακια φτιαχνονται Κινα απο ενα εργοστασια που απλα βαζουν πανω το σηματακι oral-b και τα πληρωνω για χρυσο, φυσικα και θα προτημησω τα ιδια βουρτσακια χωρις το σημα! Δεν σου ειπα να αγορασεις την οδοντοβουρτσα σε μουφα! Γιατι ισως η μουφα να εχει προβλημα η μπαταρια, ο φορτηστης ή να παραδοσει πνευμα σε 1 μηνα! Εγω παντως ειμαι ευχαριστημενος με τα βουρτσακια!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Link

Αυτα ειναι τα βουρτσακια!!

nved αμα δεις αυτα που γραφω πιο πανω δεν αναφερω πουθενα οτι ειναι γνησια!! τετοια αποκλιση τιμης φυσικα και δεν θα ηταν!! Αλλα οταν τα ιδια τα βουτσακια φτιαχνονται Κινα απο ενα εργοστασια που απλα βαζουν πανω το σηματακι oral-b και τα πληρωνω για χρυσο, φυσικα και θα προτημησω τα ιδια βουρτσακια χωρις το σημα! Δεν σου ειπα να αγορασεις την οδοντοβουρτσα σε μουφα! Γιατι ισως η μουφα να εχει προβλημα η μπαταρια, ο φορτηστης ή να παραδοσει πνευμα σε 1 μηνα! Εγω παντως ειμαι ευχαριστημενος με τα βουρτσακια!!

 

Τα έχεις ξαναπαραγείλει???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...