Προς το περιεχόμενο

Official Windows 8 Tech Support Thread


Pantelwolf

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν απαντήσες στην ερώτηση που έκανα στο post #308...

 

Ναι το εκανα,σορυ νομισα πως δεν ειναι για μενα η απαντηση. Το εκανα ξανα και ξανα και απο safe mode το ιδιο,αλλα δεν τιποτα! Εβαλα και μια εικονα στο #307 αν βοηθαει σε κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

δλδ έκανες install ξανά αυτό που θες να βγάλεις ώστε να ξαναδημιουργηθούν τα αρχεία που έσβησες καταλάθος και πάλι σου βγάζει error όταν πας να κάνεις uninstall το καινούριο installation?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγκατέστησα τα Windows 8 στο VMware Player αλλά δεν μου αναγνωρίζει την κάρτα δικτύου. Εγκατέστησα και τα VMware tools αλλά πάλι συνεχίζει να μη την αναγνωρίζει. Στο virtualbox δεν είχα κανένα πρόβλημα. Ξέρει κανένας τίποτα πάνω σε αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δλδ έκανες install ξανά αυτό που θες να βγάλεις ώστε να ξαναδημιουργηθούν τα αρχεία που έσβησες καταλάθος και πάλι σου βγάζει error όταν πας να κάνεις uninstall το καινούριο installation?

 

Ακριβως! Και δεν ξερω τι γινεται.. Δεν με αφηνει να κανω τιποτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
  • Super Moderators

είσαι με Win7 64bit υποθέτω και έχεις κατεβάσει τα 64bit windows 8 consumer preview...

 

ουσιαστικά σου ζητάει αν θες να ενεργοποιήσεις από το bios σου το VT capability του επεξεργαστή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

αρχικά η μητρική σου δεν το υποστήριζε νομίζω, οπότε αν δεν βρίσκεις την επιλογή στο BIOS θα πρέπει να κάνεις update στο latest...

 

αλλά κάτι μου λέει ότι δεν ξέρεις καν να μπεις στο bios της μητρικής :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρχικά η μητρική σου δεν το υποστήριζε νομίζω, οπότε αν δεν βρίσκεις την επιλογή στο BIOS θα πρέπει να κάνεις update στο latest...

 

αλλά κάτι μου λέει ότι δεν ξέρεις καν να μπεις στο bios της μητρικής :-(

βασικα νιωθω πολυ βλακας που το λεω αλλα δεν ξερω καν τι ειναι το bios :mrgreen: :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...