Προς το περιεχόμενο

IN-EAR HEADPHONES <2$ @ebay


basilis222

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 127
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σας ζηλευω που παιζετε τοσο ανετα με την ακοη σας βαζοντας στα αυτια σας ακουστικα των 2 ευρω...

Γιατι τα αλλα νομιζεις οτι ειναι καλυτερα? Επειδη εχουν μια σταμπα πανω?

 

Ναι αλλά δεν είναι in-ear.

 

btw έχω τα sennheiser cx 270 και ο ήχος είναι μετριότατος.

Ναι μεν το μπάσο είναι δυνατό (φυσιολογικό, αφού είναι πιο κοντά στο τύμπανο) αλλά οι μεσσαιουψηλές είναι <<χάρτινες>>, ψεύτικες, αδύναμες.

Και τα πήρα κανά 25άρι από Saturn..

 

Αυτα που εχουν καλο μπασο το εχουν το προβλημα αυτο. Εγω εχω τα V moda bass.

Η μεγαλυτερη μουφα ειναι τα Beats by Dre, πεταμενα λεφτα.

 

Αν ακους .mp3 αρχεια, ελαχιστες διαφορες θα βρεις στα διαφορα ακουστικα.

 

Με 7 ευρώ μπορείτε να αγοράσετε sennheiser.

 

Για παράδειγμα αυτό: http://www.multirama.gr/products/product?pid=0527505&catid=060900

Φιλε αυτα τα εχω, τα εχω ξεσκισει απειρες φορες και δεν κοβονται με τιποτα (βγαινει μονο το καπακι απο το ενα στο αυτι μου οταν τραβηχτουν αποτομα και το ξαναβαζω, ακουω και στη γυμναστικη με αυτα, μεχρι και στον καφε μου εχει πεσει το ενα. Και τα χα παρει 4 ευρω αν θυμαμαι καλα.

 

Ασχετο, αλλα θυμηθηκα σε ενα καταστημα Γερμανος μια γρια που ειχε κοψει τα ακουστικα απο τη ριζα και ηθελε αλλαγη στην εγγυηση!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά δεν είναι in-ear.

 

btw έχω τα sennheiser cx 270 και ο ήχος είναι μετριότατος.

Ναι μεν το μπάσο είναι δυνατό (φυσιολογικό, αφού είναι πιο κοντά στο τύμπανο) αλλά οι μεσσαιουψηλές είναι <<χάρτινες>>, ψεύτικες, αδύναμες.

Και τα πήρα κανά 25άρι από Saturn..

 

Είναι μοιραίο! Αυτές τις μέρες θα έπαιρνα τα CX270 και τώρα βλέπω το thread grin.png

 

Δηλαδή για να το χωνέψω, με 2 ευρά και χωρίς άλλα μεταφορικά έξοδα σου έρχονται σπίτι ; (από το DealXtreme)

 

Πάντως από καλά review άλλο τίποτε happy.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι μοιραίο! Αυτές τις μέρες θα έπαιρνα τα CX270 και τώρα βλέπω το thread grin.png

 

Δηλαδή για να το χωνέψω, με 2 ευρά και χωρίς άλλα μεταφορικά έξοδα σου έρχονται σπίτι ; (από το DealXtreme)

 

Πάντως από καλά review άλλο τίποτε happy.gif

 

 

Απλά θα κάνει 2 μήνες !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιλαμε εχει παρα πολλα πραγματα εκει

κ φτηνα τωρα απο ποιοτητα τι να πω

ολα πλεον στην κινα φτιαχνονται

εχει παρει κανεις τιποτα αλλο απο εκει; με τελωνειο τι παιζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω πάρει εγώ. Μην τρελαίνεστε τόσο 2 ευρό θα δώσετε. Ολα καλά φτάσανε σπίτι σε 20 μερες. Άντε πάρτε τώρα που γυρίζει. Άπλα δεν θυμόμουν τα έξοδα αποστολής. Κανένα πρόβλημα με τελωνείο αν και αυτά αλλάζουν και πάντα υπάρχει φόβος

 

Και το κατάστημα είναι γνωστό. Δεν είναι κάτι άγνωστο. Μπράβο στο φίλο που τα ξετρύπωσε...ακόμα δεν ξέρω όμως αν είναι καλύτερα απο αυτά του ebay /1o POST

Επεξ/σία από Kill_bill2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι το dealextreme.Δοκιμασμένο, παλιό πλέον στο χώρο και με free shipping σε όλα.Ακόμα και με τη μικρότερη παραγγελία.Μην το φοβάστε.Φανταστείτε ότι φίλος μου είχε κάνει μια κάπως μεγάλη παραγγελία 6-7 πραγμάτων γύρω στα 20-30 ευρώ.Τα μάζεψαν όλα εκτός από 1 που είχε έλλειψη και δεν κόστιζε πάνω από 4-5 ευρώ.Ε για να μην καθυστερήσουν να του στείλουν τα υπόλοιπα, τα έδιωξαν μόνα τους και μετά του έστειλαν χωριστά το άλλο μόλις ήρθε.

 

Και σχετικά γρήγορα έρχονται.Το shipping του Hong Kong πρέπει να είναι πολύ μπροστά, γιατί βλέπω και χρήστες στο ebay από εκεί, που έχουν free shipping σε ευτελή προϊόντα.

 

 

Τώρα το κάθε ένα προϊόν του κρίνεται ξεχωριστά βέβαια για την ποιότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιλαμε εχει παρα πολλα πραγματα εκει

κ φτηνα τωρα απο ποιοτητα τι να πω

ολα πλεον στην κινα φτιαχνονται

εχει παρει κανεις τιποτα αλλο απο εκει; με τελωνειο τι παιζει;

 

εχω ψωνισει αρκετες φορες απο εκει

αν εχεις ενδοιασμους για την ποιοτητα ριξε μια ματια στα σχολια των αλλων αγοραστων

παντως εχει και καλα προιοντα, αλλα και πολλα χαλια... βασικο tip ειναι τα σχολια!

με τελωνειο δε θα εχεις προβλημα εκτος και αν φερεις κανενα κοντεινερ πραγματα :P

 

Μια χαρά είναι το dealextreme.Δοκιμασμένο, παλιό πλέον στο χώρο και με free shipping σε όλα.Ακόμα και με τη μικρότερη παραγγελία.Μην το φοβάστε.Φανταστείτε ότι φίλος μου είχε κάνει μια κάπως μεγάλη παραγγελία 6-7 πραγμάτων γύρω στα 20-30 ευρώ.Τα μάζεψαν όλα εκτός από 1 που είχε έλλειψη και δεν κόστιζε πάνω από 4-5 ευρώ.Ε για να μην καθυστερήσουν να του στείλουν τα υπόλοιπα, τα έδιωξαν μόνα τους και μετά του έστειλαν χωριστά το άλλο μόλις ήρθε.

μου χει τυχει και σε μενα αυτο σε μια παραγγελια ;)

 

Και σχετικά γρήγορα έρχονται.Το shipping του Hong Kong πρέπει να είναι πολύ μπροστά, γιατί βλέπω και χρήστες στο ebay από εκεί, που έχουν free shipping σε ευτελή προϊόντα.

αυτο συμβαινει γιατι η κινα επιδοτει τις εξαγωγες!! αρα πρακτικα το κρατος "πληρωνει" τα εξοδα αποστολης!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ακους .mp3 αρχεια, ελαχιστες διαφορες θα βρεις στα διαφορα ακουστικα.

Φίλε μου, αυτό που λες είναι γενικότητα-αφορισμός, την οποία δεν δέχομαι γιατί εγώ ακούω διαφορές.

Μπορεί εσύ να μην έχεις ακούσει διαφορές, αλλά να φταίνε τα ακουστικά που έχεις δοκιμάσει, που ίσως να ήταν ισοδύναμα σε ποιότητα.

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι τα αλλα νομιζεις οτι ειναι καλυτερα? Επειδη εχουν μια σταμπα πανω?

 

 

 

Αν ακους .mp3 αρχεια, ελαχιστες διαφορες θα βρεις στα διαφορα ακουστικα.

 

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

Ok οτι πει ο φιλος παιδια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο συμβαινει γιατι η κινα επιδοτει τις εξαγωγες!! αρα πρακτικα το κρατος "πληρωνει" τα εξοδα αποστολης!

Μάλιστα.Δεν το ήξερα αυτό.Ενδιαφέρον.

 

Οι Κινέζοι πάντως κάποια στιγμή θα καταλύσουν τελείως την παραγωγή των υπολοίπων χωρών σε μεγάλη γκάμα προϊόντων.Πολλά πράγματα απλά δε θα συμφέρει καν πλέον να τα φτιάξεις οπουδήποτε αλλού εκτός της Κίνας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...