Προς το περιεχόμενο

φοιτητικο πασο!!


panos_99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια εχω μπερδευτει με το νεο πασο..https://submit-paso.minedu.gov.gr/ μπαινουμε εδω λεει και μετα τι?? ποιον κωδικο βαζω?? Διαβασα καπου αυτο που εχουμε και στο ευδοξους αλλα το βαζω και τιποτα..Καμια βοηθεια??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 166
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ωπ. τι είναι αυτό? για να μην κανουμε fake πάσο?

Εγώ συνδέθηκα με τους κωδικούς της e-γραμματείας. για δες.

αλλα μου βγάζει αυτό

Η εφαρμογή βρίσκεται σε Πιλοτική Λειτουργία. Μόνο εξουσιοδοτημένοι χρήστες μπορούν να συμμετάσχουν στον έλεγχο της εφαρμογής.

Αν είστε εξουσιοδοτημένος χρήστης, εισάγετε τον Κωδικό Πρόσβασης για να συνεχίσετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω..Απο 23/9 λεγαν οτι μπορουμε να μπουμε και να κανοθμε αιτηση...διαβασα καπου οτι βαζουμε κωδικο απο ευδοξους αλλα τιποτα...οποιος μπορει help

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μην γκρινιάζουμε και για αυτό. Μια χαρά είναι, θα πάρουν πάσο μόνο όσοι είναι σπουδαστές σε σχολές. Και όχι αυτό που γίνεται με τα χαρτόνια που έχει γεμίσει ο κόσμος απο φοιτητές... Γίνονται κάποιοι μάγκες πουλώντας τα και παίρνει ο κάθε άσχετος έκπτωση φοιτητική.

 

Επίσης έχει ανακοινωθεί οτι θα πάρει παράταση η ισχύς του πάσου που έχουμε τώρα για να μην υπάρξει πρόβλημα. Και για τους νέους φοιτητές, θα έχουν έκπτωση επιδεικνύοντας μια βεβαίωση σπουδών και την ταυτότητά τους μέχρι να βγεί το καινούργιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ίδιο με του ευδοξου.

 

 

Το μόνο αρνητικό είναι ότι το πληρώνουμε 2,46ευρώ και πρέπει να το πάρουμε από όχι την σχολή μας αλλά πχ ιπποκράτους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...