Προς το περιεχόμενο

φοιτητικο πασο!!


panos_99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

''Έχω ενημερωθεί ότι για να εγκριθεί η αίτησή μου από τη Γραμματεία, θα πρέπει πρώτα να έχω εγγραφεί στο Τμήμα μου για το τρέχον εξάμηνο''

Τι θελει να πει ο ποιητης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 166
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

τι γαματο ειναι αυτο που επιλεγουμε εμεις τη φωτογραφια μας...

 

βαζουμε οτι θελουμε να φανταστω ε.

 

εντιτ, πρωτα εγγραφη στο εξαμηνο απο την ηλεκτρονικη γραμματεια/γραμματεια του πανεπιστημιου σας (οταν με το καλο ανοιξουν) και μετα θα εγγρηθει η αιτηση του πασο.

 

εντιτ 2 , ειναι μεγαααλη αλητεια το νεο πασο ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

''Φωτογραφίες στις οποίες ο εικονιζόμενος φορά γυαλιά ηλίου δε θα γίνονται δεκτές.''

 

B)

με τετοια καγκουριά που μας διέπει..

δεν θέλω καν να φανταστώ ΠΟΣΕΣ φωτο θα στείλουν πίσω για αλλαγή :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι 2πλη πλαστικοποιηση; αφού θα πρέπει να το εγκρίνει ηλεκτρονικά η γραμματεία για να εκδοθει ρε. και το νεο πάσο θα είναι πλαστικό με ψηφιοποιημένη φωτό μεγέθους πιστωτικής κάρτας. όπως είναι τα νέα διπλώματα οδήγησης. φααακ σμπαρεκουααακ. λήγει άδοξα η 10χρονη πορεία μου φοιτητικής έκπτωσης στις μετακινήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χα χα...κανας νεος τροπος πλαστου δεν υπαρχει?Ολο και κατι θα σκεφτει ο Ελληνας τζαμπατζης....Ενδιαφερομαι παντως και γω αν βρεις τιποτα,γιατι πηρα πτυχιο τον Ιουλιο και μου εχει κακοφανει πολυ που δεν εχω εκπτωση...:huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι 2πλη πλαστικοποιηση; αφού θα πρέπει να το εγκρίνει ηλεκτρονικά η γραμματεία για να εκδοθει ρε. και το νεο πάσο θα είναι πλαστικό με ψηφιοποιημένη φωτό μεγέθους πιστωτικής κάρτας. όπως είναι τα νέα διπλώματα οδήγησης. φααακ σμπαρεκουααακ. λήγει άδοξα η 10χρονη πορεία μου φοιτητικής έκπτωσης στις μετακινήσεις.

 

Δεν το υπολόγισα ότι θα βγαίνουν έτσι πλέον, χάλια θα είναι θα το μπερδεύω με την κάρτα σίτισης, όπως πριν την μπέρδευα με την κάρτα βιβλιοθήκης... Σαν να τις βλέπω τις υπαλλήλους να με κοιτάζουν με μισό μάτι περιμένοντας πότε θα καταλάβω ότι δεν δείχνω τη σωστή κάρτα :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...