Προς το περιεχόμενο

Γραφεία συνοικεσίων / γνωριμίες από αγγελίες


capten-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 57
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μην εχετε κολληματα .Σιγα την διαφορα του συνοικεσιου απο το ραντεβου στα τυφλα με την γκομενα που εφερε το φιλικο ζευγαρι.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πιο απλο και ευκολο ειναι τσατ στυλ zoo.gr,και Dod.gr

το πιο σημαντικο? ΕΙΝΑΙ ΤΣΑΜΠΑ

 

εδω γελαει και ο καθε πικραμενος οπως και καθε αλλο σαιτ και καλα γνωριμιων.

 

διαλογος

 

-γεια, πως σε λενε;

-γεια, ευα, εσενα;

-μητσο, να ανοιξω καμερα;

-εεεε, οκ.

 

και ανοιγει η καμερα και βλεπεις σε ζουμ 500% ενα αντρικο μοριο (να το θεσω κομψα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ημουν μικρη τοτε δεν ηξερα. μετα εμαθα...

 

Χα χα!Επαθες σοκ ε?Μα τι ειναι και αυτο βρε παιδι μου?Εμενα μου εστελναν και φωτο...ε σου λεει δεν ανοιγεις καμερα θα μου τον δεις θες δε θες.:mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χα χα!Επαθες σοκ ε?Μα τι ειναι και αυτο βρε παιδι μου?Εμενα μου εστελναν και φωτο...ε σου λεει δεν ανοιγεις καμερα θα μου τον δεις θες δε θες.:mad:

 

ειχε μεινει καπως ετσι :confused:. εχω ακουσει και το τελειωμενο, γκει αντρας να την πεφτει στεγνα και προστυχα σε στραιτ αντρα και να του λεει ο δευτερος οτι "ρε φιλε δεν ενδιαφερομαι" κι ο αλλος να τον χιλιοπαρακαλαει (δεν μπαινω σε ανατριχιαστικες λεπτομεριες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχε μεινει καπως ετσι :confused:. εχω ακουσει και το τελειωμενο, γκει αντρας να την πεφτει στεγνα και προστυχα σε στραιτ αντρα και να του λεει ο δευτερος οτι "ρε φιλε δεν ενδιαφερομαι" κι ο αλλος να τον χιλιοπαρακαλαει (δεν μπαινω σε ανατριχιαστικες λεπτομεριες)

μπες μπες.

 

 

 

 

 

 

 

 

ωπα το χρι-νι αβαταρ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα ειχα κανει πλακα σε συμμαθητη μου που μας το παιζε γαμαουα και συναφη πραγματα, απ το τσατ του zoo ! μαθαινω με ποιο nickname μπαινει ,κ μπαινω με γυναικειο nick εγω ,τον ψηνω κανα 2 ωρο και του κανονιζω για ραντεβου να τα πουμε απο κοντα κ καλα,μετα απο 2 μερες κ δεχεται. Ε μετα δεν παω εγω καν κι μας ελεγε την αλλη μερα : πω ρε μλκες τι μπαζο ηταν αυτο , μιλαμε τρομαξα, πηγα και τιν α δω να το ενα να το αλλο ... :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ξερω τι γινεται εκει μεσα.Αλλα μπορει να βρεις και κατι καλο περα απο τους ανωμαλους(χαλιες συνηθως).

 

σε γενικες γραμμες θεωρω οτι ειναι δυσκολο να βρεις ατομο που θα φερθει κοσμια εκει ή γενικα στο ιντερνετ, η ανωνυμια βοηθαει πολυ στο να βγαλει ο αλλος καφριλα. παντα ελεγα οτι για να βρεις ανθρωπο στο νετ που θα καταληξει σε σχεση θα ειναι 1 στους 1000.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...