Προς το περιεχόμενο

Γραφεία συνοικεσίων / γνωριμίες από αγγελίες


capten-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 6 μήνες μετά...
  • Απαντ. 57
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα νούμερα ειναι τραγικά. 5 απο τις 83; Είτε οι γερμανίδες εχουν γίνει μπαζομπαζάρες ή οι γερμανοί αρχισαν μαζικά να λαδώνουν το σύρτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι παίζεται τώρα?

 

Παλαιότερα μόλις τελειωσα με τον στρατό είχα πάει σε έναν στο Κολωνάκι όχι ακριβώς για να βρω νύμφη αλλα τέλος πάντων ήθελα να ικανοποιηθώ ασχετα αν οι περισσότεροι υποψήφιοι γαμπροί/αντίπαλοι μου ήταν τελειwμενο 50αρηδεS που πιθανόν βαριόντουσαν να βγούν έξω μπας και.....Αλλα μου ζητήσανε κάποιο ποσο προκαταβολικά που δεν μου περίσσευε ,ενώ έπεσε σύρμα από γνωστούς ότι με εξαίρεση το πρώτο ραντεβού που ήταν ένας κράχτης του γραφείου οι υπόλοιπες υποψήφιες νύφες στην καλύτερη περίπτωση θα με οδηγούσαν στην κατάθλιψη.Πάντως λέω ότι μπορεί κάποιος να είναι τυχερός και να βρήκε μια καλή Ελληνίδα η μια από τHN εξωτική Ρωσία :wub: .

 

Αργότερα θα σας πω και ιστορία από σε ξενοδοχείο όπου παραγγείλαμε μια ιαπωνέζα καλλονή για τρυφερά και τελικά μας ήρθε μια 35άρα από κάποια επαρχία της Αλβανίας. :mad:

 

Λογικό να σου ζητήσουν ένα ποσό για να κάνουν το οτιδήποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα νούμερα ειναι τραγικά. 5 απο τις 83; Είτε οι γερμανίδες εχουν γίνει μπαζομπαζάρες ή οι γερμανοί αρχισαν μαζικά να λαδώνουν το σύρτη.

 

Μπορει οι Γερμανιδες να ειναι πιο ανοικτες στην ιδεα της ξεπετας αλλα οι τρεις να εχουν βαλει πολυ αυστηρα , υψηλα στανταρ. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και νομίζεις οτι η ξανθιά καλλονή (που καλύπτει τα ψηλά ορια) θα ρίξει τα μουτρα της για να υποβάλει αίτηση σε τρια λιγουρια; Αρκει να κάνει μια βολτα στη βιβλιοθήκη και να μαζέψει 4-5 για εκτόνωση. Πολύ περίεργο το άρθρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να θυμάστε, δεν υπάρχουν άσχημες γυναίκες. Υπάρχουν άντρες που δεν πίνουν. Με το ποτό η οποιαδήποτε γυναίκα φαίνεται 1.000.000 φορές πιό ελκυστική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο internet πάντως έχει πετύχει το μάτι σε αγγελίες "γυναικα ψάχνει άντρα" αρκετές από συνοικέσια και μάλιστα ενδιαφέρουσες (όσο αφορά την περιγραφή) πχ καθηγήτριες, νομικοί, αρχιτέκτονες κτλ σχετικά νεαρές ηλικίες 25-45 με εισοδήματα και προίκα ψάχνουν κύριο ανάλογης μορφώσεως σοβαρό και ηθικό με αδιάφορη την δικη του οικονομική κατάσταση με σκοπό την οικογένεια κτλ.. το όνομα μου έχει μείνει και θα καταλάβετε γιατί.. το γραφείο λέγεται louis :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α καλά είναι από αυτούς που κάνουν εκπομπές τις Δευτέρες στο extra3. Τα βλέπω με την μητέρα μου και γελάμε, όλο άτομα με έναν κατάλογο ακινήτων και οικοπέδων αναφέρουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...