Προς το περιεχόμενο

Γραφεία συνοικεσίων / γνωριμίες από αγγελίες


capten-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χαχαχα ειχα κανει πλακα σε συμμαθητη μου που μας το παιζε γαμαουα και συναφη πραγματα, απ το τσατ του zoo ! μαθαινω με ποιο nickname μπαινει ,κ μπαινω με γυναικειο nick εγω ,τον ψηνω κανα 2 ωρο και του κανονιζω για ραντεβου να τα πουμε απο κοντα κ καλα,μετα απο 2 μερες κ δεχεται. Ε μετα δεν παω εγω καν κι μας ελεγε την αλλη μερα : πω ρε μλκες τι μπαζο ηταν αυτο , μιλαμε τρομαξα, πηγα και τιν α δω να το ενα να το αλλο ... :mrgreen:

 

Αυτο με τα τυφλα ραντεβου παντως εχει γελιο.Εχει τυχει σε φιλο μου(ηταν αρκετα παχουλη η κοπελα) και δεν ηξερε απο που να φυγει.Εκανε το κλασσικο οτι τον πηρε καποιος φιλος τηλ και επρεπε να φυγει.Μετα τηλεφωνα η αλλη, μηνυματα κτλ. Ειστε και σεις οι αντρες καφροι παντως ε!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 57
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

σε γενικες γραμμες θεωρω οτι ειναι δυσκολο να βρεις ατομο που θα φερθει κοσμια εκει ή γενικα στο ιντερνετ, η ανωνυμια βοηθαει πολυ στο να βγαλει ο αλλος καφριλα. παντα ελεγα οτι για να βρεις ανθρωπο στο νετ που θα καταληξει σε σχεση θα ειναι 1 στους 1000.

 

Και ομως παρχουν παρα πολλοι που εχουν παντρευτει μεσω φεις μπουκ,τσατ κτλ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο με τα τυφλα ραντεβου παντως εχει γελιο.Εχει τυχει σε φιλο μου(ηταν αρκετα παχουλη η κοπελα) και δεν ηξερε απο που να φυγει.Εκανε το κλασσικο οτι τον πηρε καποιος φιλος τηλ και επρεπε να φυγει.Μετα τηλεφωνα η αλλη, μηνυματα κτλ.

 

αυτα τα τυφλα ραντεβου δεν τα καταλαβα ποτε. δεν πρεπει να μιλησεις μερικες φορες με τον αλλον απο το pc να δεις τι λεει, να δεις και καμια φωτο, να πεσει και κανα skype με καμερα. γουρουνι στο σακι;

 

Και ομως παρχουν παρα πολλοι που εχουν παντρευτει μεσω φεις μπουκ,τσατ κτλ.....

 

το ξερω, κι εγω εχω σχεση 4 χρονια με ατομο που γνωρισα κατα τυχη μεσα απο ομαδικο μσν μεταξυ αγνωστων. ουτε καν καποιο σαιτ ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δλδ ο φιλος σου σε τυφλο ραντεβου τι περιμενε να δει? κανα διμετρο μοντελο παρτουζιαρα ? :P

 

Χα χα...δε ξερω μαλλον του ειχε πει αλλα!

Σε εναν αλλο μιλαγανε μσν με μια και του ελεγε ημουν αθλητρια βολευ κτλ και ανοιγουν καμερα και ηταν καμεια σχεση η αλλη....Εκοψε μαχαιρι ο,τι επαφες ειχαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτα τα τυφλα ραντεβου δεν τα καταλαβα ποτε. δεν πρεπει να μιλησεις μερικες φορες με τον αλλον απο το pc να δεις τι λεει, να δεις και καμια φωτο, να πεσει και κανα skype με καμερα. γουρουνι στο σακι;

 

πριν 10 χρονια δεν υπηρχαν cameras , adsl , skype :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο με τα τυφλα ραντεβου παντως εχει γελιο.Εχει τυχει σε φιλο μου(ηταν αρκετα παχουλη η κοπελα) και δεν ηξερε απο που να φυγει.Εκανε το κλασσικο οτι τον πηρε καποιος φιλος τηλ και επρεπε να φυγει.Μετα τηλεφωνα η αλλη, μηνυματα κτλ. Ειστε και σεις οι αντρες καφροι παντως ε!!!

 

xaxaaxxa !!! lol , παντως αυτο το παιδι μας ελεγε ψεμματα οτι πηγε και καλα και δε του αρεσε και καλα ενω κοπελα δεν υπηρχε καν (αφου τον ειχα κοροιδεψει εγω) οποτε... απεδειχθη κ επισημως φαφλατας! :lol:

 

βασικα ο δικος σου φιλος επεσε σε γενικη περιπτωση ..! υπο καποιες συνθηκες ή σε καποιες περιπτωσεις , μπορει να γινει μια χαρα σχεση απ αυτον τον τροπο .. Απλα συνηθως δεεεν ... ειδικα με τσατ πχ που μιλας με εναν τυχαιο ή με μια τυχαια ,ενω πχ απο msn ή forum (:rolleyes: ) νταξει ,πιστευω σχηματιζεις μια μικρη εικονα για το ειναι ο αλλος , ξερω γω :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ανοιγει η καμερα και βλεπεις σε ζουμ 500% ενα αντρικο μοριο (να το θεσω κομψα)

 

Εσύ τι περίμενες να δεις,την Καινή Διαθήκη; :rolleyes:

 

Αυτό έχουν αυτό δείχνουν τι να κάνουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχουν και προσωπο οι ανθρωποι.

 

Γλυκανάλατη Evabb πολλές γυναίκες ζητάνε οι ίδιες να δείξουν το όργανο τους τα αρσενικά.Αν για σένα είναι ξεφτίλα δεν ισχύει για πολλές άλλες.Πάντως οι ιστοσελίδες με συνοικέσια η για γνωριμίες είναι πολύ διαδεδομένα στο εξωτερικό.Αλλα στην Ελλάδα λόγο κύριος τις ανωριμότητας μας που μας διακρίνει δεν βοηθάνε εποικοδομητικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γλυκανάλατη Evabb πολλές γυναίκες ζητάνε οι ίδιες να δείξουν το όργανο τους τα αρσενικά.Αν για σένα είναι ξεφτίλα δεν ισχύει για πολλές άλλες.Πάντως οι ιστοσελίδες με συνοικέσια η για γνωριμίες είναι πολύ διαδεδομένα στο εξωτερικό.Αλλα στην Ελλάδα λόγο κύριος τις ανωριμότητας μας που μας διακρίνει δεν βοηθάνε εποικοδομητικά.

 

ειναι ξεφτιλα οταν δεν ξερεις καποιον, το πρωτο πραμα που σου δειχνει να ειναι το πεος του. αν ηταν λογικη συμπεριφορα τοτε θα κυκλοφορουσαμε και γυμνοι στο δρομο.

 

υγ αυτο το περιστατικο συνεβη σε γαλλικο σαιτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...