Προς το περιεχόμενο

Homeland


gavros10

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλύτερο απ τα προηγούμενα αν και γενικά η σεζόν δεν είναι καλή.

 

Η ερμηνεία της αχώνευτης, είναι φανταστική, της το αναγνωρίζω, αλλά δεν αρκεί για να κρατήσει την σειρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει φωτιά θα πέσει να μας κάψει!

 

Μου επιτρέπεις να έχω την άποψή μου έτσι?

 

 

Φέτος είναι ορισμός της κατασκοπίας και της πλεκτάνης.

Στον 1ο κύκλο οκ αλλά ακόμα και εκέι βαρέθηκα με τα οικογενιακά και πότε θα μ@μηθεί η κόρη αφού ξανακόψει φλέβες, πότε θα μ@μηθεί η Κάρυ , πότε θα μ@μηθεί η σύζυγος και πότε θα μ@μήσει ο Brondy. Τουλ στον 2ο δεν είχαμε τα ανωτέρω αλλά άργησε να πάρει μπρος. 

Δεν λέω ότι δεν μου χάρησαν απίστευτες στιγμές, απλά η φετινή με έχει προς το παρών συγκριτικά εξιτάρει και είμαι συνέχεια στην πρίζα περισσότερο, ήδη από το επ Νο1. 

 

Μην ανοίξουμε flame , είναι η άποψή μου (και πολλών φίλων που συζητώ).

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου επιτρέπεις να έχω την άποψή μου έτσι?

 

 

Φέτος είναι ορισμός της κατασκοπίας και της πλεκτάνης.

Στον 1ο κύκλο οκ αλλά ακόμα και εκέι βαρέθηκα με τα οικογενιακά και πότε θα μ@μηθεί η κόρη αφού ξανακόψει φλέβες, πότε θα μ@μηθεί η Κάρυ , πότε θα μ@μηθεί η σύζυγος και πότε θα μ@μήσει ο Brondy. Τουλ στον 2ο δεν είχαμε τα ανωτέρω αλλά άργησε να πάρει μπρος. 

Δεν λέω ότι δεν μου χάρησαν απίστευτες στιγμές, απλά η φετινή με έχει προς το παρών συγκριτικά εξιτάρει και είμαι συνέχεια στην πρίζα περισσότερο, ήδη από το επ Νο1. 

 

Μην ανοίξουμε flame , είναι η άποψή μου (και πολλών φίλων που συζητώ).

 

οχι οντως ας μην ανοιχτει flame απλα εισαι κακογουστος :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου επιτρέπεις να έχω την άποψή μου έτσι?

 

 

Φέτος είναι ορισμός της κατασκοπίας και της πλεκτάνης.

Στον 1ο κύκλο οκ αλλά ακόμα και εκέι βαρέθηκα με τα οικογενιακά και πότε θα μ@μηθεί η κόρη αφού ξανακόψει φλέβες, πότε θα μ@μηθεί η Κάρυ , πότε θα μ@μηθεί η σύζυγος και πότε θα μ@μήσει ο Brondy. Τουλ στον 2ο δεν είχαμε τα ανωτέρω αλλά άργησε να πάρει μπρος.

Δεν λέω ότι δεν μου χάρησαν απίστευτες στιγμές, απλά η φετινή με έχει προς το παρών συγκριτικά εξιτάρει και είμαι συνέχεια στην πρίζα περισσότερο, ήδη από το επ Νο1.

Μην ανοίξουμε flame , είναι η άποψή μου (και πολλών φίλων που συζητώ).

 

Εννοείται πως η άποψη σου είναι σεβαστή. Απλά το ένα δεν αναιρεί το άλλο οπότε ακόμα καί σε σεβαστές απόψεις παλι φωτια θα πέσει να μας κάψει.

 

Όσο για τα flame κτλ αυτοί οι ρημαδιασμενοι όροι χρησης των φόρουμ μας έχουν κανει εντελώς κυρίες. Δηλαδή αν συζητούσαμε σε μια παρέα θα μου έλεγες να μην ανοίξουμε flame;

 

Αχ πάνε οι παλιές καλές εποχές :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι οντως ας μην ανοιχτει flame απλα εισαι κακογουστος :P

Για αυτό έχω πάψει τις συζητήσεις στο internet. Γιατί ακομα και με το και καλά γλωσσάκι ότι κ καλά αστειέυομαι, πάντα κάποιος άγνωστος πίσω από ένα πληκτρολόγιο, που ΔΕΝ είναι στην παρέα μου (εκει φυσικά είναι αλλιώς, έχεις κ την γλώσσα του σώματος), θα κάνει έναν προσωπικό χαρακτηρισμό. Και είναι το 1ο αντι-ποστ...

Και εγώ νοσταλγώ τις παλιές εποχές αλλά για άλλους λόγους.

Off topic τέλος από μένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου επιτρέπεις να έχω την άποψή μου έτσι?

 

 

Φέτος είναι ορισμός της κατασκοπίας και της πλεκτάνης.

Στον 1ο κύκλο οκ αλλά ακόμα και εκέι βαρέθηκα με τα οικογενιακά και πότε θα μ@μηθεί η κόρη αφού ξανακόψει φλέβες, πότε θα μ@μηθεί η Κάρυ , πότε θα μ@μηθεί η σύζυγος και πότε θα μ@μήσει ο Brondy. Τουλ στον 2ο δεν είχαμε τα ανωτέρω αλλά άργησε να πάρει μπρος. 

Δεν λέω ότι δεν μου χάρησαν απίστευτες στιγμές, απλά η φετινή με έχει προς το παρών συγκριτικά εξιτάρει και είμαι συνέχεια στην πρίζα περισσότερο, ήδη από το επ Νο1. 

 

Μην ανοίξουμε flame , είναι η άποψή μου (και πολλών φίλων που συζητώ).

 

.Λιγα για την "μαμα" ηταν κολαση  ,η μονη που λειπει απο το cast :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτό έχω πάψει τις συζητήσεις στο internet. Γιατί ακομα και με το και καλά γλωσσάκι ότι κ καλά αστειέυομαι, πάντα κάποιος άγνωστος πίσω από ένα πληκτρολόγιο, που ΔΕΝ είναι στην παρέα μου (εκει φυσικά είναι αλλιώς, έχεις κ την γλώσσα του σώματος), θα κάνει έναν προσωπικό χαρακτηρισμό. Και είναι το 1ο αντι-ποστ...Και εγώ νοσταλγώ τις παλιές εποχές αλλά για άλλους λόγους.Off topic τέλος από μένα.

Φίλε αφού έκανε έναν τόσο βαρύ χαρακτηρισμό θα εισηγηθώ ban και θα έρθω ως μάρτυρας υπερασπισης αν κάνεις μήνυση για συκοφαντική δυσφήμηση. Αντε με όλους τεντι-μποϊδες εδώ μέσα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ναι ρε αγόρι μου, καλά το πας. Νοσταλγείς και τα παλιά τρομάρα σου. Τουλάχιστον πιο παλιά υπήρχαν και τρόποι και ηθική. Σημεία των καιρών και αυτά όπως και εσύ.

Αντιλαμβάνεσαι προφανώς ότι δεν πρόκειται να χαραμίσω ούτε ένα λεπτό ακόμα για κάτι τυπάκια σαν εσένα. Καλή σου τύχη στα δικηγορικά σου καθήκοντα...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ που μιλάς για κυρίες δεν είσαι αυτός που κλαιγόσουν επείδη σου την έλεγαν στο Man of Steel thread και έσκουζες ότι δε θα ξαναποστάρεις? Πως τα φέρνει η ζωή καμμιά φορά...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Noone cares , καντε αλλο thread η πειτε τη ο ενας στον αλλο με πμ

 

 

Ontopic

 

Αλλο επιπεδο τα 3 τελευταια επεισοδια που δινουν νεο ενδιαφερον στη σειρα

 

 

 

Ο Saul δεν βλεπω να την βγαζει παντως , κρινοντας απο το promo του επομενο

Θελω να δω παντως τι θα παιχτει με τον ρουφ . Ωραιος ηθοποιος/χαρακτηρας ο τυπος των Πακι που εδωσε τον ρουφ

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ που μιλάς για κυρίες δεν είσαι αυτός που κλαιγόσουν επείδη σου την έλεγαν στο Man of Steel thread και έσκουζες ότι δε θα ξαναποστάρεις? Πως τα φέρνει η ζωή καμμιά φορά...

Τι μου θύμισες! Ταινιαρα το MOS. 10 με τόνο!

 

ΥΓ. Στο MOS πάντως είχα φάει ban από κάποιες κυρίες που αυτές έσκουζαν πρώτες και μετά έκαναν χαρακτηρισμους ενώ δεν μπορούσα να απαντήσω λόγω ban.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...