Προς το περιεχόμενο

Euroleague Fantasy Challenge


Chrisxxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 179
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Nαι midi, στην κανονικη λιγκα συμμετεχουμε με οσες ομαδες φτιαξουμε

Ειστε σιγουροι οτι θελουμε να εχουμε πολλες ομαδες στην private league μας?

 

Ο τυπος στο λινκ δεν δινει καποιο ιδιεταιρο τιπ παντως

Αν θελετε ενα τιπ οι νεωτεροι, μην πατε κατευθειαν στα πανω πατωματα των τιμων

Πηγαιντε προς τι μεση και κοιταχτε "ευκαιριες" για αρχη πχ παικτες που η τιμη τους ειναι πιο χαμηλα απότι πρέπει γιατί περσυ ειχαν τραυματισμο και δεν πιασαν καλη αποδοση, βρεθηκαν σε λαθος ομαδα τη λαθος στιγμη, ηρθαν απο το ΝΒΑ και δεν εχουν εκτιμηθει σωστα κτλ

Δηλαδη ψαχτε για παικτες που θεωρειτε οτι η τιμη τους (που βγαινει βαση περσυνων στατιστικων ή αυθαιρετων παραγοντων αν δεν εχουν ξαναπαιξει Ευρωλιγκα) τους αδικει

 

Επισης μην πατε πολυ χαμηλα. Μπορει να βρειτε ενα λαβρακι με 15 credits αλλα αυτος ακομα και αν κανει εκπληκτικα πραγματα, για 5 αγωνιστικες θα διπλασιασει την τιμη του μετα απο 5 αγωνιστικες λογω του περιορισμου "αυξηση τιμης maximum 15% καθε φορα". Αντιθετα, ενας παικτης μεσαιας κατηγοριας που αξιζει 45-50 credits μπορει να σας δωσει αυτα τα +15 credits μεσα σε 2-3 αγωνιστικες χωρις να πρεπει να κανει παπαδες, απλα να εχει καλη παρουσια

 

Mπηκα και γω, Insomnia λεω την ομαδα μου στη Λιγκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειπα μέχρι 3 για να μην ξεφύγει κανεις αλλά και για να υπάρχει μια 2η ευκαιρια για κάποιον που η ομαδα του δεν τα παει καλα. Και γω λογικά 1 ομαδα θα έχω, ισως αφήσω την 1η που την εκανα στα γρήγορα για να σιγουρευτω ότι ολα έγιναν σωστα στη δημιουργία της λίγκας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ πλάκωσαν και οι αμπαλοι :-D

Λοιπον στείλτε κανα pm σε φίλους και εχθρους μπαναρισμένους και μη, μηπως μαζευτούμε καμια δεκαρια ατομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Chris τσεκαρε αν γινεται να σβησεις μια απτις 2 μου ομαδες απτην λιγκα. Αν δε γινεται θα ειμαι με 2 δυστυχως.

 

Τωρα που ειπα Chris, στειλτε κανα pm στον Chris_85 καποιος μη Παναθηναικος, γιατι αν στειλω εγω η ο DKNI δε βλεπω φως:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον, για φετος λεω να δοκιμασω να σπρωξω χρημα απο την αρχη να δουμε τι θα γινει

(το αναφερω προς τους νεωτερους ως τιπ, συνηθως αφηνουμε στην αρχη καμια 10αρια-20αρια credits τις πρωτες αγωνιστικες ωστε να μπορεσουμε να κανουμε διαρθρωτικες κινησεις, πχ αν δεις καποιον που πηρες να ξεκιναει σκατα, να εχεις μπατζετ να τον αλλαξεις με καποιον που παει καλα.

 

Εγω φετος λεω να σπρωξω και τα 500 απο την αρχη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...