Προς το περιεχόμενο

Euroleague Fantasy Challenge


Chrisxxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 179
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Eγω πρωτη φορα κινήθηκα σε παιχτες με αξια 35-52 και εκανα 2 εξαιρέσεις με εναν κοντα στα 60 και εναν κοντα στα 80.. Τώρα σκέφτομαι ομως ότι με τόσες αλλαγες στις θεσεις 1-3 δεν έχω κανεναν από τις αρχικες μου επιλογες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι φτιαχνεις μια ομαδα και τη βαζεις σε όσες private leagues θελεις. Δεν χρειαζεται να κανεις ξεχωριστη ομάδα για καθε private league εκτός και αν το θέλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

andreaspap

δεν παιζει να πατωσεις, εμενα μου τελειωσαν τα λεφτα και συμπληρωσα με κατι κατσαπλιαδες :mrgreen: :mrgreen:

Δεν ξερω αν εχεις ξαναπαιξει, αλλα συνηθως αυτο δεν πολυδουλευει

Οι κατσαπλιαδες μπασκετ δεν θα μαθουν σε 1 βδομαδα αλλα ακομα και να παιξουν καλα, ποσο θα αυξηθει η αξια τους? 2 credits?

Απο την αλλη αν εχεις παρει Μητσο-Ναβαρο-Μπατιστ-Κιριλενκο, παικτες σε ομαδες με αρκετους σταρ και μεγαλη αξια α) θα πρεπει να κανουν πολυ καλα ματς (παικτης αξιας 64 credits πρεπει να κανει 16rkg μονο και μονο για να μην χασει αξια) και β) εχουν συμπαικτες που μπορουν να τους "φανε" rkg, ασε που τετοιοι παικτες εχουν συνηθισει να φορμαριζονται πιο αργα στη σεζον

 

Ο καλυτερος μπουσουλας συνηθως ειναι να περιμενεις ποιοι καλοι παικτες ΔΕΝ θα ξεκινησουν καλα ωστε να τους παρεις σε 3 βδομαδες φθηνοτερα και να εχεις βρει παικτες-ορχηστρα απο μικρομεσαιες ομαδες που θα σου δωσουν credits οταν χρειαστει να τους πουλησεις

 

Το προβλημα με τη φετινη Ευρωλιγκα ειναι αφενος οτι εχουν ανεβει πολυ οι ομαδες απο το "δευτερο ραφι" που πλεον δεν στηριζονται σε 1-2 παικτες, οτι αποψιλοθηκαν οι "μικρες" απο τους 1-2 σοβαρους παικτες που τους ειχαν απομεινει, ενω κανεις δεν ξερει σε τι κατασταση θα εμφανιστουν παικτες απο το ΝΒΑ τυπου Πεκοβιτς, Μπατουμ, Βουγιασιτς κτλ που θεωρητικα ειναι σουπερ αφου παιζουν σε ομαδες που θα μπορουσαν να χτιστουν γυρω τους αλλα που σε 2 μηνες μπορει να φυγουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπο γκαρντ και φοργουορντ που το εψαξα αρκετά είμαι πολύ ευχαριστημένος έως τώρα, από τους ψηλους που επενδυσα και περισσότερο και πήγα στα πιο σιγουρα δεν πήρα σχεδον καθόλου σκορ :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν επαιξαν καποιοι λίγες ώρες μετά θα μπει το σκορ του.. Αν βιαζεσαι δες τα ρανκινγκ από τα αποτελέσματα των αγώνων και πρόσθεσε 10% σε αυτόν που νίκησε η ομάδα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18,3 με δυο

Με γ#$% ο κοντος της Νανσι

 

Τηλεμαχε, μπες στο σαιτ του fantasy και κανε κλικ στην ομαδα ΣΟΥ και θα σου εχει περασει τα σκορ οσων επαιξαν Δευτερα-Τεταρτη. Για να δεις τι θα γινει στην Ινσομνια Λιγκ θα περιμενεις και τα σημερινα και μετα θα γινει Update η καταταξη, μεχρι τοτε ολοι 0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει να πεσει πολυ πουλημα αυτη τη βδομαδα με τα παλτα που εμπλεξα :P

Δε γινεται σε 100σταρα της Ρεαλ να εχω τον Βελισκοβιτς με -1 rkg και τον Pocius με 4. WTF!

 

Το λοκ αουτ εκανε παπαδες παντως. Οποιοι πηραν στεγνα οτι ΝΒΑερ βρηκαν μπροστα τους, βγηκαν κερδισμενοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...