Προς το περιεχόμενο

Xenon


val007

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα σας

 

 

Θελω να βαλω φωτα xenon στο yaris μοντ. 2007 αλλά δεν ξέρω τι χρειαζεται, δηλαδη τύπος λαμπτηρα κ.τ.λ. Ρωτησα στην αντιπροσωπια και μου ειπαν οτι μπορουν να μου βάλουν αλλά δεν το προτεινουν γιατι καιγονται συχνα και εχουν πολλα παραπονα απο πελατες και κατι τετοια, δηλαδη δεν υπαρχουν της Τουοτα και βαζουν του εμποριου χωρις να εγγυωνται για την καλη λειτουργεία τους.

 

Αν καποιος γνωριζει ας μου πει τι πρεπει να αγορασω.

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ολα του εμποριου ειναι ...Τα εχω 3 χρονια σε Honda civic 1.8 χωρις προβλημα .Αρκει να μην βαλεις με 60 ευρω....Οτι πληρωνεις παιρνεις

 

Πηγαινε σε καταστημα εμπιστοσυνης και αστο σε αυτους.Αν δεν εξρεις και μενεις Αθηνα Πες μου να σου πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλη μια συζήτηση για τα xenon..

 

Είστε σίγουροι πως τα Bosch, είναι όντως Bosch?

Στο Yaris με τα τεράστια φώτα και τη σχετικά υψηλή θέση των φαναριών, φοβάμαι πως θα συναγωνίζεται τα smart σε χριστοπαναγίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χenon και ανακλαστήρες που έχουν τα φωτιστικά απο τις λάμπες αλογόνου δεν πάνε μαζί.

 

 

 

Φώτα xenon γιατί θέλεις να βάλεις ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη κινουμε συχνα σε επαρχιακους δρομους, δρομοι χωρις τον παραμικρο φωτισμο, η αληθεια ειναι ψιλοδυσκολευομαι και αναγκαζομαι να "παιζω" μεταξυ μεγαλων και πορειας.

ενω με του φιλου μου που εχει xenon ( γνησια με ) δεν χρειαζεται κ τα μεγαλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή απέρριψες την λύση μιας πιο δυνατής λάμπας αλογόνου,γιατί "καίγονται";Λογικό είναι,αφού ανήκει στα αναλώσιμα του οχήματος...

Γράψε λοιπόν κανονικά τους φιδέμπορους/μηχανικούς του ελέους,δώσε 25 ευρώ και πάρε δυο νέους λαμπτήρες H4 να κάνεις την δουλειά σου.

Α...και επι τη ευκαιρία,κάνε την αλλαγή μόνος σου.Δυο καπάκια βγάζεις,βγάζεις φίς-κάνεις αλλαγή-βαζεις φις-καπάκια-τελος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσοχη στις απομιμησεις

http://www.fotologic.gr/el/attention.html

 

εκανα μια παραγγειλα...

 

Σας ευχαριστω πολυ

η αληθεια ειναι οτι και γω πιστευω οτι ειναι fake αλλα γιατι ο τυπος δεινει 2 αγνωστες μαρκες 200ε?!

ολα τα λεφτα που δεν εβαλε και την φωτο που λεει γιατι ειναι παρανομο το after sale xenon

γιατι αλλαξε domain?xenonlights.gr ηταν.ποιο ειναι το site που κραταει cache απο παλιες σελιδες?

βλεπω οτι πολλα γνωστα σιτε απο τα παλια εχουν κατεβασει τα 'επωνυμα'κιτ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω φωτα με προτζεκτορες και εχω βαλει και εχω και καλυτερο φως και εχω δοκιμασει με φιλο απο απεναντι οτι δεν εχει προβλημα.Αυτα σε civic 1.8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε ευθεια πηγαιναμε αντιθετα και μετα σε στροφη ενας εμπαινε και ο αλλος εβγαινε. Αυτα σε επαρχιακο δικτυο.

 

Πιο γενικα 3 χρονια τωρα κανεις δεν μου εκανε σινιαλο ή κατι παρομοιο για τα φωτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...