Προς το περιεχόμενο

Έλληνες χάκερς χτύπησαν site της FYROM


Arctic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα σταθώ περισσότερο στο κείμενο που μ'αντιπροσωπεύει ΑΠΟΛΥΤΑ αφού περιγράφει και ουσιαστικά μας δείχνει ποια(πρέπει) να είναι η πορεία της Ελλάδας για τον σύγχρονο Έλληνα-νεοέλληνα(και όχι τον Ελληνάρα που όλοι ξέρουμε δεκαετίες τώρα) και ότι πρέπει ν'αλλάξουμε εμείς οι ίδιοι πρώτα(νοοτροπίες/βίσματα/αδικίες/φοροδιαφυγή/διαφθορά κ.λ.π) για ν'αλλάξει και η πατρίδα μας!!!Ο τρόπος σκέψης τους μας δείχνει ποιο δρόμο και με ποια λογική πρέπει να συνεχίσουμε!!!Μπράβο στα παιδιά για το επίπεδο τους!!! :) B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 155
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εθνικα υπερηφανος;;τι σημαινει αυτο;;

http://www.youtube.c...h?v=MfwzZ8jJFNk

 

Ακριβώς αυτά που λέει ο μακαρίτης. Θα μπορούσαν να διαθέσουν το χρόνο και τη τεχνογνωσία τους για σημαντικότερα πράγματα.dry.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από τον πολύ πατριωτισμό και την εθνική υπερηφάνεια θα πάθουμε τίποτα στο τέλος. ο μόνος λόγος που έβαλα +1 είναι προς το τεχνολογικό κομμάτι γιατί δείχνει ότι το κατέχουμε το άθλημα από εκεί και πέρα fail.. Country Vs Country? i mean come on after all , we are all humans (and we aint gonna live that much )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο ρε τσακαλια.. Άντε γιατι πολλά μας τα παν κ οι Σκοπιανοί..!!που με θέλουν κ το όνομα Μακεδονία.. Η μακοδενια είναι μια ρε.. Κ είναι ελληνική.. Πάρτε το χαμπάρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εθνικα υπερηφανος;;τι σημαινει αυτο;;

http://www.youtube.com/watch?v=MfwzZ8jJFNk

 

σημαίνει ότι κάποιος που ήταν πρόγονος μου, έφτισε αίμα πάνω σε μία ελληνική σημαία για να ζήσω εγώ μερικά χρόνια ελευθερος. και όχι για το "γαμημένο βιολογικό συμβάν" όπως λέει το αμερικανάκι, χωρίς ιστορία, ο George Carlin

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα μάλιστα! Μπράβο στα παιδιά. Εξασφαλίσαμε πλέον το μέλλον μας. Αυτόματα ο μισθός μου από 300 έγινε 1000 ευρώ και πλέον μπορώ να κάνω οικογένεια, να ονειρευτώ.

 

Ρε σταματήστε να ασχολείστε με μ3@$$# έχουμε ένα κάρο προβλήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημαίνει ότι κάποιος που ήταν πρόγονος μου, έφτισε αίμα πάνω σε μία ελληνική σημαία για να ζήσω εγώ μερικά χρόνια ελευθερος. και όχι για το "γαμημένο βιολογικό συμβάν" όπως λέει το αμερικανάκι, χωρίς ιστορία, ο George Carlin

 

Όχι. Υπερηφάνεια σημαίνει αυτό που λέει ο Carlin.

 

Άρα, εξ ορισμού, το να είναι κάποιος Έλληνας δεν αποτελεί ούτε αξιόλογο έργο που επιτέλεσε ο ίδιος, ούτε δίνει κάποια αξία απο μόνο του στον καθένα(όπως αποδεικνύει το που καταντήσαμε σαν έθνος).

 

Το συναίσθημα που νιώθουμε για τους προγόνους, είναι σεβασμός. Αν κάποιος θέλει να είναι περήφανος για κάτι, ας φροντίσει να ζεί μια ενάρετη ζωη που θα κάνει τους απογόνους του να τρέφουν σεβασμό προς αυτόν. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει. Τωρα ειμαι ησυχος. Εξασφαλισθηκε το μελλον μας! Τον ανηφορο πηραν μισθοι,συνταξεις! Στη φυλακη βουλευτες και οσοι τα εφαγαν! Το μαχαιρι εφτασε επισημως στο κοκκαλο!

Κοιμομαστε ησυχοι. Ευχαριστουμε χακερς. Μας σωσατε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι σχέση μπορεί να έχει η 28 Οκτωβρίου με αυτήν tn επίθεση ένας θεός ξέρει(άμα υπάρχει και αυτός).Μ αρέσει που κάποιοι συμφωνούν με αυτό το εθνικιστικό αχταρμά που θυμίζει έκθεση παιδιού γυμνασίου.Και otan αυτοί οι τύποι,τέλος πάντων μιλάνε για ελευθεριά,αυτή η ελευθεριά τελειώνει εκεί που τελειώνουν και τα σύνορα μας;Άμα θέλετε να είστε ελεύθεροι βγείτε από τα μαντριά σας είτε αυτά είναι εθνικά,είτε είναι θρησκευτικά είτε είναι κομματικά Να μου thumitheite ότι οι αυτοαποκαλούμενοι πατριώτες είναι που μια μέρα θα μας ζητήσουν να γίνουμε Κινέζοι εργάτες για το καλό τς εθνικής μας οικονομίας.Iδία είναι τα αφεντικά.Είτε είναι είναι ελληνικά είτε είναι αλβανικά είτε τουρκικά..Άντε και το νου μας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά, είμαι της αποψής του να μην ασχολούμαστε με τετοίου είδους ατομά οπώς οι σκοπιάνοι, ομώς πολύ τους αφήσαμε και πλέον ολοί κοροίδευουν την Ελλάδα. Το θέμα είναι να αγάπαμε την χώρα μας, χώρις υπερβόλη αλλα ουτέ και να μην νοιάζομαστε καν. Δεν θεώρω οτι έγινε κατί μέγαλο για το οποίο πρέπει να πανύγηρισω, απο τεχνολογικής απόψης όμως δείξαμε οτι μετράμε. Για τους έλληνες hackers " keep up the good work" και για έμας τους ύπολοιπους "Μείνετε ενώμενοι και υπερήφανοι"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...