Προς το περιεχόμενο

Οι καλύτερες εφαρμογές για Windows Phone


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το filesystem στο οποιο ειναι φορμαρισμενος ο αποθηκευτικος χωρος του κινητου ή της καρτας δεν εχει σημασια, μιας και αναγνωριζεται σαν mtp device απο το εκαστοτε λειτουργικο. Και προφανως, η υποστηριξη mtp δεν ειναι ιδια σε ολα τα λειτουργικα. Στα xp χωρις wmp 11 ειναι ανυπαρκτη, στο λινουξ μεσω gvfs ειναι αθλια και στα 7 ειναι απλα... καλη. Για osx δεν γνωριζω.

 

Γιαυτο το λογο, και για καναδυο ακομα, πχ otg, το επομενο μου κινητο θα πρεπει να αναγνωριζεται σαν usb storage και οχι σαν mtp device, και προφανως θα ειναι android.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 491
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ΟΤG στα 10ρια λογικά έρχεται άμεσα, αν δεν υπάρχει ήδη (γιατί δεν το έχω δοκιμάσει και οι αναφορές δεξιά και αριστερά είναι αντικρουόμενες).

 

Από την άλλη, αν το OSX δεν φροντίζει για ΜΤΡ, δικό τους θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πολύ καλή εφαρμογή που χρησιμοποιώ τελευταία είναι το AppRaisin που σε κρατάει σε συνεχή επαφή με τα νέα του windows phone και για τις updates στις εφαρμογές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχετε κάποια εφαρμογή απ'την οποία μπορείτε να μπαίνετε σε ftp servers;

 

Ευχαριστώ.

 

Αν δεν κάνω λάθος το "Sharefolder explorer" είναι αυτό που μου έχουν προτείνει κι εμένα για αυτή τη δουλειά αλλά δεν κατάφερα να το κάνω να δουλέψει. Μπορεί να κάνω κάτι λάθος με τις ρυθμίσεις του δικτύου μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Θελω μια εφαρμογη για wp 8.1 που να μου δινει τη δυνατοτητα να βαλω κειμενο πανω στις φωτογραφιες. Και χωρις διαφημησεις αν γινετια...

Δοκιμασα μονο το lumia creative studio μεχρι στιγμης, αλλα δεν εχει τετοια δυνατοτητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιος τρόπος να κάνεις διαχείριση Facebook σελίδας; Η κανονική εφαρμογή δεν έχει δυνατότητα να κάνεις ας πούμε αποδοχή αιτημάτων στην σελίδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους ενδιαφέρονται για μετατροπή φωτογραφίας σε έργο τέχνης, έχει κυκλοφορήσει το Vinci που είναι κάτι παρόμοιο του prisma στο android.

 

https://www.microsoft.com/en-us/store/p/vinci/9nblggh4tjv0

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...