Προς το περιεχόμενο

Οι καλύτερες εφαρμογές για Windows Phone


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για όσους ενδιαφέρονται για μετατροπή φωτογραφίας σε έργο τέχνης, έχει κυκλοφορήσει το Vinci που είναι κάτι παρόμοιο του prisma στο android.

 

https://www.microsoft.com/en-us/store/p/vinci/9nblggh4tjv0

Ωραιος αναμενος!! Την κατεβασα και ειναι τελεια! ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 491
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Για όσους ενδιαφέρονται για μετατροπή φωτογραφίας σε έργο τέχνης, έχει κυκλοφορήσει το Vinci που είναι κάτι παρόμοιο του prisma στο android.

 

https://www.microsoft.com/en-us/store/p/vinci/9nblggh4tjv0

 

Αλλά γιατί στο καλό έχει δικαίωμα χρήσης του μικροφώνου της συσκευής μας;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, έχω το Lumia 532 με Windows 10, είχα συγκεντρωμένα στο Outlook τα 2 email μου, το Yahoo και το Gmail. Τα είχα χωρισμένα στην οθόνη έναρξης, σε από ένα εικονίδιο τον καθένα. Μέχρι χθες όλα καλά. Χθες το βράδυ μπήκα στο Υ από τον σταθερό υπολογιστή και βλέπω 2 αδιάβαστα. Κοιτάω το κινητό καμία ειδοποίηση, Τελικά το ένα ήταν από την Yahoo και με ενημέρωνε ότι κάποιος προσπάθησε να μπει στον λογαριασμό μου και να αλλάξω κωδικό. Το έκανα, πάω να ενημερώσω τον κωδικό και στο Outlook, βλέπω τελίτσες ενός τεράστιου κωδικού, ούτε ο προηγούμενος, ούτε ο τωρινός έχει τόσους πολλούς χαρακτήρες. Τον αλλάζω, πάω να μπω, τίποτα, ξανά στις ρυθμίσεις. Βλέπω δεν είχε αλλαχτεί ο τεράστιος, διαγράφω εντελώς τον λογαριασμό από το Outlook και τον ξαναενεργοποιώ. Πάλι τα ίδια. Τι μπορώ να κάνω, υπάρχει εφαρμογή Yahoo για Windows; Δεν βρήκα.
Τώρα μόλις υποβάλλω το θέμα θα δω μήπως είναι πειραγμένο και το Gmail, το σκέφτηκα γράφοντας.
Αυτός είναι εντάξει. Εν τω μεταξύ ξέχασα να πω ότι από χθες μέχρι και τώρα κάθε λίγο μου έρχονται μηνύματα από το σύστημα, "οι ρυθμίσεις του Yahoo λογαριασμού σας είναι παλιές, ενώ άλλαξα κωδικό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει μια επιλογή στην σελίδα της yahoo να επιτρέπει λιγότερες εμπιστες εφαρμογές να έχουν πρόσβαση. Το έχεις ενεργοποιημένο; αν όχι δοκίμασε το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...