Προς το περιεχόμενο

Tablet 10' Αξιοπρεπές


tiniakos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο simplyelectronics 259 και απο ελλαδα το πιο φθηνο που βρηκα ηταν απο specialprice 302 ευρω.

 

 

Ακομη ενα ωραιο αξεσουαρ που βρηκα επειδη ψαχνομουν για το 3G και δεν ηθελα να σκασω 49 ευρω και να παρω το στικακι της archos ειναι το παρακατω. θα βολεψει πολυ και κατοχους που δεν εχουν ενσωματωμενο 3G αλλα εχουν usb θυρα.

 

http://www.ebay.co.uk/itm/MINI-TL-WR703N-Portable-150M-802-11n-WiFi-Wireless-3G-Router-iPad-PC-Phone-/110798124989?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item19cc1537bd#ht_2393wt_966

 

φαινεται οτι θα κανει δουλεια και σε τιμουλα σουπερ

 

απο που το πηρες 259?το εψαχνα και εγω αλλα απο ελλαδα εχει ~350 ευρω χαμηλωτερη τιμη.

 

 

http://www.simplyelectronics.net/mainproduct.php?pid=15824

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 165
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επιασα στα χερια μου και δοκιμασα ενα 10ρι Resistive ταμπλετ, μαλλον το flytouch 3, μια μονο λεξη... ΤΡΑΓΙΚΟ!!!

 

Το ειχε παρει πριν κανα τριμηνο 80 ευρω περιπου, και ηδη μετρα απο πτωση δεν δουλευει η καμερα. Το μονο πραγμα που δεν ειχε προβλημα ηταν η πλοηγηση στο μενου και η πληκτρολογηση... Ειδικα το σερφαρισμα και το σκρολαρισμα της σελιδας τραγικο... Παιδια μακρυα απο resistive ταμπλετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

creative ziio 10'' 8 GB λειτουργικο Android 2.2 στα 160 ευροπουλα.

Ισως το πάρω αλλα ποια ειναι η διαφορα μεταξυ Android 2.2 και Android 3.2 που εχουν καποια αλλα ταμπλετ; Πρεπει να δωσω βαση σε αυτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν ειναι το καταλληλο thread αλλα αφου απο εδω πηρα την ιδεα να παραγγειλω απο το merimobiles , ας το δοκιμασω....

Στις 22 Δεκεμβριου παρηγγειλα 2 Ζepad C91 και αλλα 2-3 καλουδια απο το συγκεκριμενο site..470 $ συνολικα..

μου ζητησαν οι ιδιοι να πληρωσω κοντα στα 40 $ για να ερθει με EMS και αυτο για μεγαλυτερη ασφαλεια μιας και η παραγγελια ηταν ακριβη...τα πληρωσα κι αυτα..

14 Ιανουριου πια και οχι μονο δεν εχω παραλαβει τιποτα αλλα και το tracking number που μου εστειλαν μετα απο αρκετη πιεση δε δουλευει....

εχουμε καθολου εμπειριες απο τετοια περιστατικα απο το συγκεκριμενο καταστημα;

Αν ναι , να προλαβω να κανω καταγγελια στο paypal....

thanks προκαταβολικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν ειναι το καταλληλο thread αλλα αφου απο εδω πηρα την ιδεα να παραγγειλω απο το merimobiles , ας το δοκιμασω....

Στις 22 Δεκεμβριου παρηγγειλα 2 Ζepad C91 και αλλα 2-3 καλουδια απο το συγκεκριμενο site..470 $ συνολικα..

μου ζητησαν οι ιδιοι να πληρωσω κοντα στα 40 $ για να ερθει με EMS και αυτο για μεγαλυτερη ασφαλεια μιας και η παραγγελια ηταν ακριβη...τα πληρωσα κι αυτα..

14 Ιανουριου πια και οχι μονο δεν εχω παραλαβει τιποτα αλλα και το tracking number που μου εστειλαν μετα απο αρκετη πιεση δε δουλευει....

εχουμε καθολου εμπειριες απο τετοια περιστατικα απο το συγκεκριμενο καταστημα;

Αν ναι , να προλαβω να κανω καταγγελια στο paypal....

thanks προκαταβολικα...

 

24 σελίδες αφιερωμένες στο merimobiles.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2-3 σελιδες στην αρχη και στο τελος που διαβασα , αρκετοι εχουν το ιδιο παραπονο....

θα περιμενω μεχρι τη Δευτερα να δω αν θα μου απαντησουν για το tracking number και μετα καταγγελια στο paypal...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δυο φορες παρηγγειλα απο αυτην την ιστοσελιδα και δεν ειχα κανενα προβλημα,αμεση απαντηση στα μαιλ μου,και τα προιοντα αθικτα με πολυ καλη συσκευασια,και κανενα προβλημα με τελωνειο,δεν ξερω ισως ειμαι η εξαιρεση στον κανονα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα παρελαβα το Zepad C91 σημερα.....

πρωτες εντυπωσεις;;;μαλλον απογοητευτικες....αργο , με ταση να κολλαει,scrolling προβληματικο θα ελεγα...ακομα και σε απλες σελιδες οπως blogs κτλ κτλ δεν υπαρχει καλη "ροη" στις σελιδες..

μαλλον περιμενα , κακως, περισσοτερα..... :fear:

 

 

αααα...ομορφιες...

το ενα απο τα 2 tablets που παρηγγειλα ( το αλλο για δωρο ) ειναι προφανως χαλασμενο....ο οθονη γινεται κοκκινη οπου υπαρχει μαυρο σε ασχετες στιγμες...σταθερη βλαβη...

να συμπληρωσω οτι παρηγγειλα και αλλα πραγματα και δεν τα παρελαβα...9 φακους που τους ειχε σε εκπτωση και πηρα μονο τους 3 και μια back-up μπαταρια για το iphone 4 η οποια και δε μου ηρθε ποτε..

τους εστειλα email και περιμενω απαντηση..εννοειται πως ανοιξα το πακετο τραβωντας video ωστε να εχω και αποδεικτικα στοιχεια σε περιπτωση που κανω αναφορα στο paypal.... :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακομη ψαχνω για ταμπλετουλα.. αυτη τη στιγμη ειμαι αναμεσα σε 3

 

Aoson M19

Archos 101 internet tablet (οχι την G9)

viewsonic viewpad 10s (η 10 και 10e βγαινουν ακριβα).

 

το M19 βγαινει ελαφρως πιο ακριβα απο τα αλλα 2.

 

επειδη ειμαι noob με το android δεν ξερω απο αποψη λειτουργικου τι αξιζει καλυτερα. δε θα ηθελα να δωσω 250 ευρω τωρα και μετα απο 3-4 μηνες να βγει android που δε θα το υποστηριζει η ταμπλετα και δε θα εχω apps. επισης δεν ξερω τι γινεται με το android market. υπαρχει περιπτωση καποια απο αυτες τις 3 να μην εχει το market η γενικα να μην μπορω να κατεβασω απο εκει εφαρμογες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...