Προς το περιεχόμενο

Πάνω από τις μισές συσκευές Android τρέχουν έκδοση νεότερη του Gingerbread (2.3)


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και γω μαζι σου.. αλλα οι γιωτοφωνοι που ειναι? ΑΚΟΜΑ??!

 

 

ναι ρε φιλε μου εχεις δικιο πως και δεν ασχολήθηκε κανενα funboy της apple με το θεμα???

 

σε αντιστοιχο θεμα που θα ανοιγε ο παρεδωσε πχ ... για ios συσκευες θα ειχαν ποσταρει τουλαχιστον 10 ατομα android users που θα ελεγαν ποσο καλο ειναι το android και ποσο βλακες και άσχετοι ειναι αυτοι που εχουν τα iphone .....

 

 

εδω βλεπουμε ακουσων ακουσων οτι οι iphone users ΔΕΝ ασχολουνται με τα android ..... θα μου πεις ρε redcom7 τωρα εσυ μολις αυτο κανεις ...

 

 

Μπα δεν θα το ελεγα .. δεν εχω να πω τιποτε για το θεμα απλα σχολιαζω το ποσοι σας έλειψε σε καποιους που δεν ειχαν την ευκαιρια να κραξουν τα μηλα .......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εε οχι και δεν εχετε αναγκη κανεναν... Άλλο να χεις αναγκη μονο μια εταιρεια, και αλλο μια εταιρια και ενα forum xda,cyanogen mod,κτλ...

 

Έλα ρε μαν, εάν ήταν να διαλέξεις μεταξύ 10 ατόμων για μία δουλειά ή μεταξύ ενός, πάντα στην πρώτη περίπτωση θα έχεις την δυνατότητα να αλλάξεις άτομο ενώ στην δεύτερη ότι σου έκατσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για του λόγου το αληθές, τα στατιστικά χρήσης από το app της υπογραφής μου. Η επικράτηση μιας έκδοσης έναντι των άλλων είναι κάτι καλό δεδομένου ότι το fragmentation στο android είναι ένα από τα σημαντικότερα ζητήματα που έχουν να αντιμετωπίσουν οι developers..

post-74253-0-19168500-1323121705_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 διαφορετικές εκδόσεις android και ξέρω τουλάχιστον κορυφαίο android κινητό που ακόμα έχει επίσημα την 2.3.HTC Desire HD

Πέρσι τέτοιο καιρό είχα μια πρώτη επαφή με android 2.1 froyo.Από τότε βγήκαν 50 εκδόσεις android που για να έχεις επίσημα την τελευταία έκδοση θα πρέπει να αγοράζεις συνέχεια τα τελευταία μοντέλα.

 

Τελικά χαίρομαι που πήρα wp7 και θα παραμείνω εκεί.

Μία έκδοση για όλα τα κινητά.

Όχι αυτό το μπάχαλο με τις διάφορες εκδόσεις. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
One more happy customer!!! ICS is on the way!!!

 

Windows phone 7 users agreed with that statement, all bloody seven of them indeed!!!

Υπενθυμίζεται στα μέλη ότι γλώσσα του forum είναι η ελληνική.

Ως εκ τούτου διαγράφηκε μήνυμα που ήταν γραμμένο εξ ολοκλήρου στην αγγλική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εε οχι και δεν εχετε αναγκη κανεναν... Άλλο να χεις αναγκη μονο μια εταιρεια, και αλλο μια εταιρια και ενα forum xda,cyanogen mod,κτλ...

εμεις εχουμε πολλες εναλλακτικες ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...