Προς το περιεχόμενο

Η IBM κατασκεύασε ένα νέο επαναστατικό είδος μνήμης για Η/Υ


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι συγκρινετε? Η apple εχει 10 συσκευες με τεραστια εμπορικη επιτυχια και για αυτο τα δις τον χρηματων ,ενω η IBM εχει επενδυσει τεραστια ποσα στην ερευνα και στην αναπτυξη με οφελος ισως και σε αυτα που αυριο η apple θα χρησιμοποιει στα μηχανηματα της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι συγκρινετε? Η apple εχει 10 συσκευες με τεραστια εμπορικη επιτυχια και για αυτο τα δις τον χρηματων ,ενω η IBM εχει επενδυσει τεραστια ποσα στην ερευνα και στην αναπτυξη με οφελος ισως και σε αυτα που αυριο η apple θα χρησιμοποιει στα μηχανηματα της.

αν αναφερεσαι στο σχολιο που εκανα παραπανω ηταν απλος χιουμοριστικο, και εγω ειμαι υπερ της apple αλλα αυτο δεν παει να πει οτι η apple θα ειναι μια ζωη μπροστα, γιατι οκ τα θαυματα γινονταν στη apple επι εποχης jobs τωρα δεν ξερουμε πως θα εξελιχθουν τα πραγματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν αναφερεσαι στο σχολιο που εκανα παραπανω ηταν απλος χιουμοριστικο, και εγω ειμαι υπερ της apple αλλα αυτο δεν παει να πει οτι η apple θα ειναι μια ζωη μπροστα, γιατι οκ τα θαυματα γινονταν στη apple επι εποχης jobs τωρα δεν ξερουμε πως θα εξελιχθουν τα πραγματα

 

όχι άλλο κάρβουνο. αρκετές μαλακίες ακούσαμε κ για σήμερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας μην τρέχαν όλοι να προλάβουν να κατοχυρώσουν πατέντες και πολύ που θα βλέπαμε τις εταιρείες να δείχουν τόσο ζήλο στην έρευνα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια η IBM εχει ισως τα περισσοτερα και καλυτερα εργαστηρια ερευνων παγκοσμιως εδω και πολλες δεκαετιες. Οι περισσοτερες τεχνολογιες που χρησιμοποιουνται σχεδον σε ολες τις συσκευες ειναι δικες της ανακαλυψεις. Ας μην την συγκρινουμε με εταιρειες που πατενταρουν το τι γραφικο προβαλει η οθονη επειτα απο μια ενεργεια του χρηστη και μετα μηνύουν οσους κανουν κατι παρομοιο γιατι τοτε ριχνουμε το επιπεδο της συζητησης αλλα και την προσφορα της ΙΒΜ στον χωρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο στην IBM !! Η IBM έβγαζε τους πρώτους υπολογιστές, και τα περισσότερα μηχανήματα που έχω δει σε καταστήματα και νοσοκομεία είναι της IBM και πολλά είναι και παμπάλαια αλλά χρησιμοποιούνται ακόμα !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην συγκρίνουμε πατάτες με ντομάτες ρε παιδιά. Ποτέ η Apple δε ασχολήθηκε με αυτό που κάνει η IBM, η ΤΙ και άλλες. Ακόμη και στις πολύ αρχές άλλοι το κάναν για λογαριασμό της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην συγκρίνουμε πατάτες με ντομάτες ρε παιδιά. Ποτέ η Apple δε ασχολήθηκε με αυτό που κάνει η IBM, η ΤΙ και άλλες. Ακόμη και στις πολύ αρχές άλλοι το κάναν για λογαριασμό της.

 

 

+φωνω με το παραπανω... Τι σχέση εχει η apple με την Ibm?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...