Προς το περιεχόμενο

The Last of Us [PS3][PS4]


karubas13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ελεος ρε παλικάρια το χετε παρακάνει με το animation.... popcorn and enjoy! Κατα τ'αλλα τα χει φάει τα ψωμιά της η τωρινή γενιά. To παρακάτω video αφιερώνεται στον τιτανοτεράστιο developer κύριο carmack. Με τις υγιες του.

 

 

 

 

υ.γ.1 τα χέρια του στο πως κρατάει την σκάλα!!

υ.γ.2 scripted my ass

υ.γ.3 A.I. A.I. A.I. A.I. A.I. A.I. A.I.....

 

Γιατί μου το κάνεις τώρα αυτό? Πως θα παίξω τα άλλα παιχνίδια μετά από αυτό που είδα? :P Α ρε naughty dog πάλι θαύματα κάνεις!

Εχει ανακοινωθει κυκλοφορια; Γιατι αν οχι το κοβω σε 1 χρονο (Σεπ 2013)

Και κατι μου λεει οτι το νεο Uncharted θα παει για launch με το ΠΣ4 κατα 2014 μερια

 

Εγώ πάλι για Νοέμβριο το κόβω. Σίγουρα θα βγει το φθινόπωρο μαζί με πόσες άλλες κυκλοφορίες. Για Uncharted 4 εννοείται στο PS4 και αν βγει. Μπορεί το επόμενο παιχνίδι της Naughty Dog να είναι Last of Us 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι για Νοέμβριο το κόβω. Σίγουρα θα βγει το φθινόπωρο μαζί με πόσες άλλες κυκλοφορίες. Για Uncharted 4 εννοείται στο PS4 και αν βγει. Μπορεί το επόμενο παιχνίδι της Naughty Dog να είναι Last of Us 2.

Νοεμβριο φετος; λιγο δυσκολο αν εννοεις το 13 ναι παιζει. γενικα η ND κανει release τους μεγαλους τιτλους της τελος Σεπ-Οκτ καθε 2 ετη. Περυσι Οκτ ειχαμε το U3. Το U2 εγινε επισημως release Οκτ-Νοε 2009.

Οποτε αυτο εδω λογικα παει για του χρονου φθινωπορο πανω κατω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται για το 2013 λέω. Ελπίζω το Beyond τουλάχιστον όπως λένε να βγει πριν το καλοκαίρι για να έχουμε να λιώσουμε το καλοκαίρι αυτό και το Ascension :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 μήνες μετά...
  • 1 μήνα μετά...

40598540599457615714156.png

 

31806940599445615715331.png

 

 ΕU Special Editions Joel & Ellie:  

Each comes with the following:

Contents:

  • Mini Artbook: Explore the world of The Last of Us through some of the remarkable artwork that gave shape to the game
  • American Dreams Issue #1: The first in a series of comics created in partnership with Dark Horse to delve into the backstory of Ellie. The version included features a variant cover found only in these special editions
  • Exclusive Game Pack: The Ellie Edition showcases the character Ellie on the game pack artwork, while the Joel Edition will feature Joel’s face
  • Collectible Poster: An exclusive screen print effect poster of each character can be found in their respective editions
  • DualShock 3 Skin: Skin your PS3 controllers with Joel or Ellie, depending on which edition you decide to order

Survival DLC Pack Multiplayer Bonuses:

  • Bonus XP
  • Melee booster
  • In-game currency
  • Customizable character items
  • Bonus Joel and Ellie skins available once the single player game is completed

Sights and Sounds DLC Pack:

  • Official Game Soundtrack by Academy Award winning musician Gustavo Santaolalla
  • PS3 Dynamic Theme
  • PSN Avatars: Winter Joel & Ellie

LittleBigPlanet Skins: Voucher codes for a downloadable Joel skin or a downloadable Ellie skin for your Sackboy character depending on which special edition you choose

 

Finally, in addition to the Special Edition packs, anyone who pre-orders the standard version of The Last of Us will receive the Sights & Sounds DLC Pack as a ‘thank you’.

 

Game’s out in May exclusively on PS3.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εκεί που ήθελα να πώ "ούτε καν steelbook δεν έβαλαν".. :P

Τεσπα, εγώ την απλή θα πάρω όπως και να 'χει (αν το πάρω, οταν το πάρω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χάλια είναι το controller skin. 

Και η "αφίσα" θα είναι σε μέγεθος καρτποστάλ, να υποθέσω; 

 

Οσο για τα υπόλοιπα σε σχέση με την τιμή, η άποψή μου παραμένει ίδια. Μόνο η CD Projekt ξέρει να δίνει σωστές special editions.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εγώ δηλώνω αποχή. Δεν θα ξαναδώ κανένα βίντεο του The Last Of Us. Δεν θα μου κολλήσουν το "σύνδρομο του κατάδικου" εμένα. Να σβήνω κάθε ημέρα από το ημερολόγιο μέχρι να βγεί!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δηλώνω αποχή. Δεν θα ξαναδώ κανένα βίντεο του The Last Of Us. Δεν θα μου κολλήσουν το "σύνδρομο του κατάδικου" εμένα. Να σβήνω κάθε ημέρα από το ημερολόγιο μέχρι να βγεί!

Και εγώ έτσι έλεγα αλλά δυστυχώς το είδα. Εξάλλου ένα 2λεπτο βιντεάκι είναι. Όμως δεν ξαναβλέπω άλλο όπως και δεν είδα από το ascension. θέλω να τα δω μόνος μου.

 

Και κάτι ακόμα που δεν πρόκειται να δω και να διαβάσω:

 

 

The Last of Us: The Sights and Sounds
 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...