Προς το περιεχόμενο

Ποιό αλυσοπρίονο να πάρω;


Narayan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 349
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 1 μήνα μετά...

ανάμεσα σε αυτόκαι αυτό, έχει κάποιος γνώμη και προτίμηση; Για εντελώς ερασιτεχνική και περιστασιακή χρήση.

 

Οκ, η skil δεν είναι και bosch, αλλά ούτε και doit ξερωγώ, 2-3 εργαλειάκια σκιλ που έχω είναι αξιπρεπέστατα και σε καλές τιμές, και το συγκεκριμένο αλυσοπρίονο είναι και 2000 βατ έναντι 1800 του μπος. Και λίγο πιο φτηνό. Να το προτημίσω λέτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και βεβαια να το προτιμησεις, κι εγω για τη skil εχω ακουσει τα καλυτερα λογια (σε σχεση με την τιμη - αποδοση).

 

Εντιτ: Συν οτι εχει πιο γρηγορη κινηση αλυσιδας και αυτοματη λιπανση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...

Aρχισαμε και τα ξεθαματα για να διαφημισουμε, φιλε κρεματζή/μποτοξά/αλυσοπριονά κλπ ?!

ένομεταξύ όσα λινκ έχει παραθέσει ως τώρα είναι scum, το wot βαράει κόκκινο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

γεια χαρα ειμαι νεος στο φορουμ και μαζευω πληροφοριες για αγορα αλυσοπριονου.μενω Λονδινο και σε λιγο καιρο θα εγκατασταθω στο Πηλιο,αρα χρειαζομαι ενα καλο εργαλειο για ολες της δουλιες.ειμαι αναμεσα σε stihl kai husqvarna μεταχιρισμενα η κατι πιο φτηνο καινουργιο.

τη λετε για αυτο αρχικα:

 

http://www.ebay.co.uk/itm/111170650710?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2648

 

 

 

ευχαριστω εκ των προτερων

Παναγιωτης

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια χαρα ειμαι νεος στο φορουμ και μαζευω πληροφοριες για αγορα αλυσοπριονου.μενω Λονδινο και σε λιγο καιρο θα εγκατασταθω στο Πηλιο,αρα χρειαζομαι ενα καλο εργαλειο για ολες της δουλιες.ειμαι αναμεσα σε stihl kai husqvarna μεταχιρισμενα η κατι πιο φτηνο καινουργιο.

τη λετε για αυτο αρχικα:

 

http://www.ebay.co.uk/itm/111170650710?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2648

 

 

 

ευχαριστω εκ των προτερων

Παναγιωτης

Αυτές οι δυο μάρκες  είναι η ποιο διαδεδομένες στην Ελλάδα (τουλάχιστον στην περιοχή μου-Ήπειρος)

και κατά συνέπια θα βρίσκεις παντού ανταλλακτικά και σέρβις.

Κατά την γνώμη μου προτίμησε τες και ψάξε για προσφορές από Ελλάδα πάντα βγάζουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτές οι δυο μάρκες  είναι η ποιο διαδεδομένες στην Ελλάδα (τουλάχιστον στην περιοχή μου-Ήπειρος)

και κατά συνέπια θα βρίσκεις παντού ανταλλακτικά και σέρβις.

Κατά την γνώμη μου προτίμησε τες και ψάξε για προσφορές από Ελλάδα πάντα βγάζουν. 

το stihl 036 το ξερεις ειναι λιγο παλιο.αξιζει σαν εργαλειο για περιπου 150Ε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το stihl 036 το ξερεις ειναι λιγο παλιο.αξιζει σαν εργαλειο για περιπου 150Ε

Όχι δεν το ξέρω

Γνώμη μου μην πάρεις παλιό πάρε καινούργειο το μοντέλο  που ταιριάζει καλύτερα στην δουλειά που θα κάνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

καλησπερα.ειμαι στη διαδικασια αγορας βενζινοκινητου αλυσοπριονου για εργασιες περιποιησης και κλαδεματος ελιας και αμυγδαλιας καθως και κοπης καυσοξυλων.ειμαι αναμεσα σε stilh MS 181 C-BE και husqvarna t435.τι μου προτεινεται?εναλλακτικη αγορα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...