Προς το περιεχόμενο

Ποιό αλυσοπρίονο να πάρω;


Narayan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το χρειαζόμουν το μεγαλύτερο  για μια δουλειά που θέλω να κάνω το καλοκαίρι. Το αστείο είναι ότι μικρό κλαδευτικό έχω ένα  Husqvarna .

Επεξ/σία από siracos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
  • Απαντ. 349
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπάρχουν 4-5 κινέζικες μάρκες πολύ αξιόπιστες που συμφέρουν οικονομικά καθώς οι STIHL MAKITA HUSQVARNA  γδέρνουν...και λίγα λέω  ..Η EGCO KRAFT HYUNDAI ειναι απόλυτα αξιόπιστες

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Gkletsos είπε

Η EGCO KRAFT HYUNDAI ειναι απόλυτα αξιόπιστες

Το Kraft το κλαδευτικο που πηρα προπερσι (με το καλο καρμπυρατερ ομως), επειδη δεν κατεβαζω και κυπαρισσια κατω, αλλα κλαδευω και κοβω, ελιες, πορτοκαλιες, μια συκια σημερα, εχει αντικαταστησει και το Μακαλοκ το 40αρι και το Lidl το 45αρι.
Μιλαμε για εργαλειο! Παιρνει μπροστα με την 2η φορα μετα απο 1 χρονια ακινησια, δεν σβηνει ποτε, δεν κολωνει ποτε, και δεν καιει και πολλες βενζινες. Μιλαμε εχει βγαλει τρελη δουλεια! Μια απο τις καλυτερες αγορες που εχω κανει ποτε.
ααα και ακομα και η αλυσιδα του , ουτε καν την εχω τροχισει. Δεν ξερω γιατι! την λαδωνει τοσο καλα που δεν εχει θεμα? η αληθεια ειναι οτι παει ενα ντεποζιτο βενζινη και ενα ντεποζιτο λαδι σε αντιθεση με το μακαλοκ που το λαδι του βγαζει δυο τεποζιτα βενζινη ανετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...