Προς το περιεχόμενο

Έναρξη παροχής υπηρεσιών VDSL2 έως και 50Mbps από τη Cyta


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω λεω απλα μην ασχολειστε ακομη γιατι μαλλον δεν τα γνωριζουν καλα περι αποστασεων στην vdsl2 και μαλλον μιλατε με συνεργατες απο τις εταιριες...(πληρωνονται με την αιτηση)

-πριν λιγο ειχα κληση μαλλον απο συνεργατη οτε γιατι και αυτοι μαλκιες λεγαν .οτι μιας και η περιοχη εχει τα νεα καφαο ,δεινουν εγγυημενο vdsl εως 16mb.της λεω εισαι σιγουρη πως ειναι vdsl γιατι αυτο ειναι adsl που μου λες.ετοιμη δικαιολογια "ναι αλλα δεν εχουν ακομη προς διαθεση τα υπολοιπα mb!:P

 

Περιμένω πως και πως να με καλέσουν εμένα που μένω 2.5χμ μακριά απο το κέντρο να τους τρολλάρω άσχημα. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 181
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δλδ εγω που μενω κρυονερι,εχω τον Π^%στη τον Π-ΟΤΕ στην πλατη,δεν υπαρχει ιδιοκτιτο δικτυο,εκανα αιτηση για 24 Μbps και παιρνω τα 8 με το ζορι,θα δουμε προκοπη με την VDSL2?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δλδ εγω που μενω κρυονερι,εχω τον Π^%στη τον Π-ΟΤΕ στην πλατη,δεν υπαρχει ιδιοκτιτο δικτυο,εκανα αιτηση για 24 Μbps και παιρνω τα 8 με το ζορι,θα δουμε προκοπη με την VDSL2?

 

Δεν θα έχεις διαθεσιμότητα για VDSL μέχρι ο ΟΤΕ να αναπτύξει το δικό του δίκτυο εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω στην περιπτωση σου για την ωρα οι αλλοι ειναι οι ΠΟΤΕ και οχι ο ΟΤΕ ;)

 

Καλα σιγουρο.εδω δεν ερχεται ο ΠΟΤΕ οι αλλοι θα ερθουν?Τεσπα τι να κανουμε ,αυτα εχει η εξοχη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

offtopic ισως αλλα μέσα στον επόμενο μήνα ακολουθεί και η 4νετ

 

Αυτα ειναι πολυ καλα νεα, αντε να ακολουθησουν και οι αλλοι, να υπαρξει καποιος ανταγωνισμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Καλα σιγουρο.εδω δεν ερχεται ο ΠΟΤΕ οι αλλοι θα ερθουν?Τεσπα τι να κανουμε ,αυτα εχει η εξοχη....

 

εδώ δεν έχει καλυφθεί το κέντρο και περιμένεις Κρυονέρι? :P

 

βέβαια παίζει ρόλο και ο εκάστωτε δήμαρχος καθώς και το πόσα λεφτά ζητάει για να αφήσει τον ΟΤΕ να σκάψει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...