Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμο το Android 4.0 ICS για το Nexus S (Οδηγίες εγκατάστασης)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 68
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τη περασα και εγω αλλα εχω ενα σοβαροτατο προβλημα. Δεν εχει σημα, δεν μπορει να βρει καμια εταιρια κινητης. Παρολ'αυτα το WiFi δουλευει μια χαρα ....Κανεις αλλος με το ιδιο προβλημα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη περασα και εγω αλλα εχω ενα σοβαροτατο προβλημα. Δεν εχει σημα, δεν μπορει να βρει καμια εταιρια κινητης. Παρολ'αυτα το WiFi δουλευει μια χαρα ....Κανεις αλλος με το ιδιο προβλημα??

 

Δεν είχα τέτοιο πρόβλημα αλλά δοκίμασε να το κάνεις restart.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη περασα και εγω αλλα εχω ενα σοβαροτατο προβλημα. Δεν εχει σημα, δεν μπορει να βρει καμια εταιρια κινητης. Παρολ'αυτα το WiFi δουλευει μια χαρα ....Κανεις αλλος με το ιδιο προβλημα??

δοκιμασε να βγαλεις την σιμ και να την ξαναβαλεις...

 

περιεργο αυτο, στο notification bar σου λεει τον παροχο, π.χ. COSMOTE;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκιμασε να βγαλεις την σιμ και να την ξαναβαλεις...

 

περιεργο αυτο, στο notification bar σου λεει τον παροχο, π.χ. COSMOTE;

Restart εκανα, τη Sim την εβγαλα και την ξαναεβαλα οπως και τη μπαταρια. Οταν το βαζω να κανει search για δικτυο κινητης απανταει με error while searching for networks. Να σημειωσω οτι εχω το Ι9020. Ευχαριστω για τις απαντησεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Restart εκανα, τη Sim την εβγαλα και την ξαναεβαλα οπως και τη μπαταρια. Οταν το βαζω να κανει search για δικτυο κινητης απανταει με error while searching for networks. Να σημειωσω οτι εχω το Ι9020. Ευχαριστω για τις απαντησεις!

λιγο ασχετο αλλα την 2.3.6 την ειχες ορισει ως χωρα στην Ελλαδα; διοτι με την αναβαθμιση μου κρατησε εμενα τις ρυθμισεις και μπορει να φταιει αυτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λιγο ασχετο αλλα την 2.3.6 την ειχες ορισει ως χωρα στην Ελλαδα; διοτι με την αναβαθμιση μου κρατησε εμενα τις ρυθμισεις και μπορει να φταιει αυτο...

Μαλλον ναι Ελλαδα σαν χωρα Αγγλικα σαν γλωσσα, ειναι σαν να μη βλεπει καθολου τη Sim, δεν θυμαμαι αν το εχω αναφερει αλλα εχω Cosmote.

Επειδη δεν εχω ασχοληθει και παρα πολυ, επαναφορα στη 2.3.6 πως κανω?

 

Και αλλο ενα λαθος μου , το Ι9023 εχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον ναι Ελλαδα σαν χωρα Αγγλικα σαν γλωσσα, ειναι σαν να μη βλεπει καθολου τη Sim, δεν θυμαμαι αν το εχω αναφερει αλλα εχω Cosmote.

Επειδη δεν εχω ασχοληθει και παρα πολυ, επαναφορα στη 2.3.6 πως κανω?

 

Και αλλο ενα λαθος μου , το Ι9023 εχω.

και εγω σε i9023 την περασα αλλα δεν εχω μεσα σιμ. τι να σου πω, ιδεα δεν εχω... στειλε κανα mail στην google.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Restart εκανα, τη Sim την εβγαλα και την ξαναεβαλα οπως και τη μπαταρια. Οταν το βαζω να κανει search για δικτυο κινητης απανταει με error while searching for networks. Να σημειωσω οτι εχω το Ι9020. Ευχαριστω για τις απαντησεις!

 

Και σε μένα τα ίδια. Δε βρίσκει πάροχο (cosmote). Κρίμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι παθοντες manually το περασαν?το εβαλε κανεις αυτοματα?εμενα απο χθες κανουν auto update ολες σχεδον οι εφαρμογες,προετοιμαζεται δηλαδη

και εμενα μου εκαναν auto update αλλα δεν μπορουσα να περιμενω το OTA οποτε εκανα manual εγκατασταση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι παθοντες manually το περασαν?το εβαλε κανεις αυτοματα?εμενα απο χθες κανουν auto update ολες σχεδον οι εφαρμογες,προετοιμαζεται δηλαδη

Ναια ναι με το χερι και οχι αυτοματα, εκανε αναβ. στα apps οταν ξεκινησε για πρωτη φορα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανενας που εχει προβληματα με αυτοματη αναβαθμιση λοιπον?

 

90+σελιδες διαβασμα(μιας μερας posts) για τους ανυπομονους

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1395828&page=91

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...