Προς το περιεχόμενο

Η AMD κυκλοφορεί την "πιο γρήγορη μονοπύρηνη GPU"


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με 550€ δεν πατε χριστουγεννα κανα ταξιδι με την κοπελα σας;

Καλυτερα θα περασετε!

:mrgreen:

Σωστος. PS3 και Xbox360 forevaar. Ουτε απαιτησεις, ουτε αναβαθμισεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 74
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

550 EUROS ειναι, Σωστα γραφτηκε πιο πανω + τον προστιθεμενο φορο πολυτελειας που θα μπει. Στο Ελλαντα ζουμε.

 

δικαιωτατος φορος πολυτελειας, αφου μια hi-end gpu ειναι πολυτελεια.

 

το ελλαντα, εγω το λεω στον φορο πολυτελειας στα κρανη τα οποια και επιβαρυνονται με αυτον, και ειναι υποχρεωτικα.

 

ας μην ξεφευγω ομως. εντυπωσιακες επιδωσεις! αλλα οι πολυτελεια ειναι πολυτελεια πλεον, οποτε και η 5770 θα συνεχισει να λειτουργει! ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολα απατα θα πανε πλεον αν ο αλλος δεν το εχει αναγκη ειτε ειναι καρτες γραφικων ειτε επεξεργαστες ειτε οτιδηποτε , υπαρχει τεραστια πτωση στην καταναλωση σε παγκοσμιο επιπεδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν από όχι πολλά χρόνια διάβαζα τέτοιες ειδήσεις και μου έτρεχαν τα σάλια, τώρα πια ούτε ξέρω ποιές κάρτες περιμένουμε να κυκλοφορήσουν, ποιές κυκλοφορούν και ποιές AΤi αντιστοιχούν σε ποιες nVidia. Πιστέψτε με, είναι μεγάλη ανακούφιση!..

Να 'ναι καλά και η βιομηχανία των video games γενικότερα, που μάλλον δεν ξέρει προς τα πού να προχωρήσει και που δεν μπορεί να μας προσφέρει κάτι νέο και δυνατό σε όλα τα επίπεδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω αναρωτιεμαι αφου τους περισσοτερους(αν οχι ολλους)τους καλυπτει μια 6950(μπορει κια μικροτερη) γιατι βγαζουν νεες σειρες ενω το ξερουν αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω αναρωτιεμαι αφου τους περισσοτερους(αν οχι ολλους)τους καλυπτει μια 6950(μπορει κια μικροτερη) γιατι βγαζουν νεες σειρες ενω το ξερουν αυτο?

 

για να στα ξαναπαρουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια μια απορια. εγω εχω την 6790 και παιζω οτι παιχνιδι κυκλοφορει (assasins revelations , mw3 κτλ ) σε high αναλυση και ολα κομπλε. δηλαδη με μια 6990 τι διαφορες παιζει να δω απο τι στιγμη που παιζω ηδη ολα τα παιχνιδια σε τερμα γραφικα χαλαρα? μια απορια ενος πρωταρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια μια απορια. εγω εχω την 6790 και παιζω οτι παιχνιδι κυκλοφορει (assasins revelations , mw3 κτλ ) σε high αναλυση και ολα κομπλε. δηλαδη με μια 6990 τι διαφορες παιζει να δω απο τι στιγμη που παιζω ηδη ολα τα παιχνιδια σε τερμα γραφικα χαλαρα? μια απορια ενος πρωταρη

Μαλλον εχεις οθονη με αναλυση 1920x1080.Πιστεψε στους hardcore-gamers αυτες οι καρτες δν μενουν αναξιοποιητες.(eye-trinity,2560x1680(η καπως ετσι γιατι δν τις θυμαμαι απεξω τις αναλυσεις)κτλ κτλ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον εχεις οθονη με αναλυση 1920x1080.Πιστεψε στους hardcore-gamers αυτες οι καρτες δν μενουν αναξιοποιητες.(eye-trinity,2560x1680(η καπως ετσι γιατι δν τις θυμαμαι απεξω τις αναλυσεις)κτλ κτλ)

 

πως ξερεις τι αναλυση εχει? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Η κυκλοφορία της Radeon HD 7970 αναμένεται στις 9 Ιανουαρίου με τιμολόγηση στα $549 δολάρια.

 

Απο τιμουλα ομως δεν πληροφορηθηκαμε ακομα σε ποια επιπεδα θα κυμανθει...

 

σου ξέφυγε μάλλον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον εχεις οθονη με αναλυση 1920x1080.Πιστεψε στους hardcore-gamers αυτες οι καρτες δν μενουν αναξιοποιητες.(eye-trinity,2560x1680(η καπως ετσι γιατι δν τις θυμαμαι απεξω τις αναλυσεις)κτλ κτλ)

 

Μεσα επεσες 1920χ1080 εχω. Τωρα το eye-trinity κτλ δε ξερω ακομα τι ειναι. :P

Αλλα και παλι δε θα εδινα ποτε 500 ευρω για μια καρτα γραφικων και να τα ειχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...