Προς το περιεχόμενο

Ανταλλαγές στο Steam


Merdock

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σ'ευχαριστώ Snoob, σ'αυτό το link έψαχνα κι εγώ να βρω μια άκρη.
 

Can two users share a library and both play at the same time?
No, a shared library may only be accessed by one user at a time.

 

Δυστυχώς κλειδώνει όλο το library σ'ένα user και δεν επιτρέπεται λέει να παίζουν 2 user ταυτόχρονα από το ίδιο library, ούτε όμως να δώσω κάποιο παιχνίδι σαν gift, ούτε και να αποκλείσω κάπως ένα παιχνίδι που το θέλω μόνο για μένα. Γενικά όλο απαγορεύσεις. Ευτυχώς δεν έχω αγοράσει πολλά, μας καλύπτουν αρκετά τα free-to-play. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω τα εξής games για ανταλλαγή:

 

- NiGHTS Into Dreams

- Total War: ROME II - Caesar in Gaul (DLC)

- Company of Heroes 2 - The Western Front Armies: Oberkommando West

- Viking: Battle for Asgard

 

Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει π.μ.

 

Eπειδή δεν έχω ιδέα πως γίνεται να ανταλλάξω παιχνίδια μέσω Steam ας μου εξηγήσει κάποιος μέσω π.μ.

Ευχαριστώ :-D

 

Επεξ/σία από Dreyar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά πώς μπορεί κάποιος να δεί εαν το παιχνίδι που πρόκειται να πάρει μετα την ανταλλαγή είναι old stock (δηλ. δεν το πιάνει το φάσμα των 30 ημερών) ή όχι?Μπαίνοντας στο library κάποιου δεν φαίνεται κάτι ανάλογο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είχα που να το βάλω,οπότε το βάζω εδώ...
Ας κλάψουμε μια και καλή με το trading..
 
http://www.reddit.com/r/DotA2/comments/2pe1b0/psa_starting_in_the_next_few_days_items_purchased/
 

 

"Starting in the next few days, items purchased for Dota 2 either in-game or on the Steam Community Market will not be tradable or marketable for one week after purchase. We are making this change to combat fraud and scams, and to help maintain a safe and healthy item economy within Dota 2."
Welp, at least they didn't make it 3 months...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δεν με συμφέρει να μιλάω.. Έπαιξα λίγο στο Steam και με πέταξε έξω. Άσε που είμαι 0 Level :o

Και αυτό που μου την σπάει είναι ότι τα Status μου δείχνουν ότι είμαι Online <_<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυτό που μου την σπάει είναι ότι τα Status μου δείχνουν ότι είμαι Online <_<

Το status που έχεις στην υπογραφή εννοείς; Αυτό ανανεώνεται ανά 15 λεπτά αλλά αποθηκεύεται και στην προσωρινή μνήμη του browser οπότε δε φαίνεται άμεσα η ανανέωση. Θα πρέπει να πατήσεις Ctrl+F5 για να ανανεωθεί η σελίδα χωρίς να χρησιμοποιηθεί η προσωρινή μνήμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παιδιά. Εχω να δωσω gift αν θελει καποιος (και να μου δωσει κατι αλλο) τα:

 

Half Life 2

Half Life 2: Episode One

Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2

Επεξ/σία από Soulseeker
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...