Προς το περιεχόμενο

media markt xbox 360 4gb + 2 games + Kinect + 3 months live μόνο 149 ευρώ καλό ε;


frou-frou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 143
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε πότε θα καταλάβετε ότι σε τέτοια μαγαζιά και τζάμπα να στα δίνανε δεν αξίζει να πάτε.

Όσο πιο νωρίς το καταλάβετε τόσο πιο νωρίς θα σταματήσουν να σας κοροϊδεύουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρίς να είμαι σίγουρος και ο χώρος των διαφημίσεων δεν πάει και πολύ καλά ... άρα πιθανόν να μην ισχύει πληρώνω 10 διαφημίσεις βγάζω 5 απο προιόντα. Και μην κοροϊδευόμαστε ήταν δεδομένο οτι θα υπάρχει περιορισμένο απόθεμα και οτι είδη πολλά κομμάτια κλείστηκαν απο μέσα (όπως εγινε με τον topic starter ).

(δεν ανοίγω τβ λογο έλλειψης χρόνου κτλ άρα δεν είχα δει τη διαφήμιση και ούτε με ενδιέφερε η απόκτηση του ...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα καποιος εδω περα μεσα θα επρεπε να αλλαξει το user name του σε Σερλοκ Χολμς.

 

Την ντροπη την γυρναω σε εσενα και σε αυτα που γραφεις!!!

 

Μαλλον θα μεινεις με τη μιζερια σου απο οτι φαινεται και τον καινουριο χρονο...

 

Κατι καλυτερο απο το να γκρινιαζεις δεν εχεις να κανεις?

 

Οτι εγραψα δεν το εγραψα ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΩ ΜΟΥΡΗ, ουτε τιποτα, προσωπικα το λεω ΚΑΛΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ ΣΕ ΠΕΛΑΤΗ, καποιοι αλλοι το λετε βυσμα και μεσο γιατι μαλλον ετσι εχετε συνηθισει, ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΟΧΙ, μαλλον ο Αγιος Βασιλης πηρε το γραμμα μου πιο γρηγορα απο το δικο σου....οποτε

 

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ σε ΣΕΝΑ!!!!!!

 

Ααα και να προσθεσω το....Ο Καινουριος Χρονος να σου φερει περισσοτερη τυχη στο θεμα των προσφορων απο καταστηματα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε πότε θα καταλάβετε ότι σε τέτοια μαγαζιά και τζάμπα να στα δίνανε δεν αξίζει να πάτε.

Όσο πιο νωρίς το καταλάβετε τόσο πιο νωρίς θα σταματήσουν να σας κοροϊδεύουν.

 

 

πες ΕΝΑ κατάστημα για το οποίο να μην έχουν γίνει παράπονα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ένα πράγμα έχω να πω,ανθρώπινος εξευτελισμός σε όλο του το μεγαλείο!Να στέκεσαι στην ουρά για να προλάβεις και το χειρότερο...να το παίζεις κ μάγκας που πρόλαβες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ένα πράγμα έχω να πω,ανθρώπινος εξευτελισμός σε όλο του το μεγαλείο!Να στέκεσαι στην ουρά για να προλάβεις και το χειρότερο...να το παίζεις κ μάγκας που πρόλαβες.

 

ο ΤΖΑΜΠΑΣ ζεί και στήνεται στη ουρά απο βραδύς για να προλάβει. Γιατι δεν είναι και χθεσινός !!! :P

Το νήμα θα συμφωνήσω ότι πρέπει να κλειδωθεί, δεν υπάρχει κάτι άλλο να γράψουμε εδώ.

Καλορίζικο σε όσους/ όσες το απόκτησαν και καλό λιώσιμο!

Καλή Χρονιά να έχουμε όλοι με υγεία και ευτυχία! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...