Προς το περιεχόμενο

media markt xbox 360 4gb + 2 games + Kinect + 3 months live μόνο 149 ευρώ καλό ε;


frou-frou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για κάποιον που έχει ps3 αξίζει να το πάρει ή θεωρείται υπερκαταναλωτισμός???

Γιατί μου άρεσε πολύ σαν προσφορά....

 

Edit :

+1 @ frou-frou για την πληροφόρηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 143
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για κάποιον που έχει ps3 αξίζει να το πάρει ή θεωρείται υπερκαταναλωτισμός???

Γιατί μου άρεσε πολύ σαν προσφορά....

 

Edit :

+1 @ frou-frou για την πληροφόρηση

 

αν σε ενδιαφερει το kinect σιγουρα αξιζει κ με το παραπανω + οτι μετα θα μπορεισ να παιξεις κ καποια παιχνιδια αποκλιειστικα του xbox

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν σε ενδιαφερει το kinect σιγουρα αξιζει κ με το παραπανω + οτι μετα θα μπορεισ να παιξεις κ καποια παιχνιδια αποκλιειστικα του xbox

Αυτός είναι και ο λόγος που με κάνει να το σκέφτομαι γιατί το Move της Sony δεν μου γεμίζει πολύ το μάτι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καλη προσφορα ,εγω απο κει ειχα παρει πριν 1 χρονο το xbox 4gb +pes11(ειχε 50 ευρω μονο του) 200 ευρω,ηταν καλη προσφορα για τοτε.

 

Το θεμα με αυτο τωρα ειναι οτι επειδη παραειναι προσφορα,ποσα κομματια εχει το καθε καταστημα κ τι θα γινεται απ εξω πριν καν ανοιξουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός είναι και ο λόγος που με κάνει να το σκέφτομαι γιατί το Move της Sony δεν μου γεμίζει πολύ το μάτι...

 

 

σε αυτη την την τιμη παρτο πολυ καλυτερο απο move και αν μπορεις χτυπα κ το kinect sports το παιχνιδι απλως γ%$%# κ δερνει το καλυτερο προς το παρον για kinect

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σουρεάλ που ο topic starter το έχει κρατημένο. Οι υπόλοιποι θα απολαύσουμε υπεύθυνα.

To εχει "παλι" κρατημενο :shifty:

Ελπιζω να προλαβουμε κι εμεις που ΔΕΝ εχουμε κανενα xbox παρα να παρουν καποιοι για να γεμισουν τις αγγελιες παλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ενα φιλο που δεν εχει κοντα media markt στο σπιτι του και με λεει να παω να του το παρω για να παιξει επιτελους τα Gears of War. Προσωπικα, εχω PS3 και ειμαι ευχαριστημενος αλλα θα περασω μια βολτα το πρωι και αμα βρω θα του το παρω. Απο κει και περα, επειδη διαβαζω και αλλα φορουμ comments, πραγματικα οσοι περιμενουν τετοιες προσφορες και πανε και παιρνουν 2ο και 3ο xbox ειτε για να το πωλησουν ακριβοτερα ειτε απλα για να εχουν ενα δευτερο, καλυτερα ας αφησουν να παρει και κανενας που δεν εχει κονσολα αυτης της γενιας και θελει τωρα να παρει. Φυσικα, ο καθενας κανει οτι θελει και δεν επιβαλω σε κανεναν τιποτα... απλα ηθελα να πω την σκεψη μου.

 

Ευχαριστω τον topic starter και ελπιζω να φτασουν τα κομματια για ολους....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω να προλαβουμε κι εμεις που ΔΕΝ εχουμε κανενα xbox παρα να παρουν καποιοι για να γεμισουν τις αγγελιες παλι.

Xαχαχα Εγω δε παιρνω γιατι δεν το χρειαζομαι,αλλα ουτε κι εγω το γουσταρω αυτο που λες.

Ειναι μικροτητα,να παρεις τη χαρα απο καποιον αλλον για να βγαλεις κατι παραπανω απ τις αγγελιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι τυχερος γιατι δουλευω στο media και φανταστειτε εχω xbox και θα παρω και αυτο μονο και μονο για το kinect και τα κομματια επειδη εμεις τα βγαλαμε απο την αποθηκη και τα στησαμε τωρα γυρισα σπιτι φανταστειτε δεν ειναι ουτε μεταχ. ουτε χαλασμενα.... ειναι ολοκαινουρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τα slim xbox360 παίζουν αντίγραφα και αυτά αλλά η μεταροπή γίνεται πιο δύσκολα (και στοιχίζει πιο ακριβά) απο τα παλιότερα phat.

Διπλάσια κόστος απο τα phat μιας και απαιτείται περισσότερος χρόνος / κόπος απο αυτόν που θα το κάνει.

 

Τα 4GB απο όσο ξέρω είναι glossy black. Η χωρητικότητα τους ναι μεν είναι μικρή αλλά αφενός μπορεί να αλλάξει ο σκληρός με μεγαλύτερης χωρητικότητας ή μπορείτε να χρησιμοποιείτε usb stick ή εξωτερικό σκληρό. Τα 4GB είναι υπέραρκετα για να αποθηκεύετε save games κλπ. Για να εγκαταστήσετε ολόκληρο game στον σκληρό (πράγμα που δεν καταλαβαίνω γιατι να το κάνετε αν δεν συντρέχει κάποιος συγκεκριμένος λόγος) ώστε να το τρέχετε απο κεί, θα χρειαστείτε περισσότερο χώρο. Κατα τα άλλα μια χαρά κονσόλα είναι και με wifi ενσωματωμένο (όχι όπως οι παλιές που ήθελαν να αγοράσεις ξεχωριστά τον αντάπτορα).

Δεν δικαιολογείται κατ εμέ η διαφορά στην τιμή του 4GB με τα μεγαλύτερα αδερφάκια του μόνο και μόνο για τον μεγαλύτερο δίσκο. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...