Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το σχολιο μου ηταν στο ποσο δυσκολο ειναι καποιος να βρει τα υποστηριζομενα παιχνιδια,το οτι εχει γινει update τι πρεπει να μου πει ακριβως. Επισης δεν μιλησα γενικα και το ανεφερα παραπανω,ημουν συγκεκριμενος στα ατομα που αναφερεις οτι περιμενουν απο το Public για να ενημερωθουν για αυτο.

Για τα 3 παιχνιδια παραπανω εχει δικιο ο συμφορουμιτης οτι οντως εχουν επιβεβαιωθει για το Pro δικο μου λαθος που τα ανεφερα αφου δεν ειχα δει το Update. Δεν υπαρχει καποιο προβλημα,απλα εξεφρασα προσωπικα την απορια μου ποσο δυσκολο ειναι καποιος σχεδον εν ετη 2017 να ενημερωθει για τοσο απλα πραγματα οπως αυτο της υποστηριξης των παιχνιδιων του ps4 pro.

 

 

Είδες όμως που τελικά χάρη στα public ενημερώθηκες ότι έχει γίνει update στο Mafia 3, Dishonored 2 και elder scrolls online;  :-D

 

Άμα είναι να το κάνουμε θέμα επειδή ένα κατάστημα έφτιαξε νέα κατηγορία για το pro enhanced games δεν υπάρχει ελπίδα... :cry:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Άμα είναι να το κάνουμε θέμα επειδή ένα κατάστημα έφτιαξε νέα κατηγορία για το pro enhanced games δεν υπάρχει ελπίδα... :cry:

Αντε παλι τα ιδια.Σου ειπα εγω οτι εχω θεμα γιατι το public εφτιαξε ξεχωριστη ενοτητα για τα παιχνιδια?

δεν μπαίνουν όλοι στο internet να ψάξουν ποιο από τα παλιά παιχνίδια έχει πάρει ή θα πάρει patch για το pro

Εγω αυτο σχολιασα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η οποια ομως παραπληροφορει τον κοσμο αφου εχει παιχνιδια που δεν εχουν επιβεβαιωθει καν για υποστηριξη
οπως Mafia 3,elder scrolls online,dishonored 2 και αλλα

http://www.gamespot.com/articles/every-ps4-pro-game-that-is-and-isnt-getting-an-upg/1100-6443385/

Επισης εχεις δικιο,μεγαλη κουραση να ανοιξεις το  google απο κινητο,tablet ή υπολογιστη και να γραψεις ''ps4 pro games''. Πρωτο link ειναι αυτο που ανεβασα ακριβως πιο πανω.Μιλαμε για αναζητηση των 5-10δευτερολεπτων.

Να μαθει ο κοσμος(δεν το λεω για τα ατομα εδω προφανως αλλα στους παραπανω που αναφερεσαι)να χρησιμοποιει το Internet και για τιποτα αλλο εκτως απο το facebook θα προτεινα.

 

 

Αναφέρεις ειρωνικά ότι είναι πολύ δύσκολο να κάνει κάποιος μία αναζήτηση για να δει εάν κάποια παιχνίδια έχουν patch για το pro αλλά δεν αφιέρωσες 5-10 δευτερόλεπτα στο google για να δεις ότι τα παιχνίδια που αναφέρεις έχουν γίνει update για το pro  :whistle: . oh the irony...Παραθέτω link από το επίσημο blog του playstation για να μην αφιερώσεις τα 5-10 δευτερόλεπτα όπως λες να το βρεις Link.png Site: https://blog.eu.playstation.com/2016/11/03/heres-the-list-of-games-that-will-be-optimised-for-ps4-pro-on-launch-day/ . Και το θέμα μας ήταν εάν γίνεται ή όχι διαχωρισμός αλλά τι σου λέω τώρα...

 

 

 

Αντε παλι τα ιδια.Σου ειπα εγω οτι εχω θεμα γιατι το public εφτιαξε ξεχωριστη ενοτητα για τα παιχνιδια?

Εγω αυτο σχολιασα.

 

 

Είδες όμως που τελικά και κάποιοι από αυτούς που μπαίνουν ίντερνετ δεν ξέρουν να ψάχνουν;  :-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδες όμως που τελικά και κάποιοι από αυτούς που μπαίνουν ίντερνετ δεν ξέρουν να ψάχνουν;  :-)

 

Μαλιστα....

Διαβασα σε αλλο θεμα προσφορων οτι ο Γερμανος εχει ps4 500gb σκετο στα 199ευρω(δεν εχουν προς το παρον αποθεμα) αρα να εχετε το νου σας οσοι κοιτατε για κονσολες εκτως του Pro αυτες τις μερες τι bundle βγαινουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι κάπου το πήρε και εμένα το μάτι μου σε ένα τοπικ αυτό με τα 199€ το ps4 σε γερμανο.

 

 

Αλλά ξέρουμε ποιο chassis είναι;

Νομιζω το C chassis.Βεβαια και το κλασσικο bundle που υπαρχει τωρα με το call of duty Και το Uncharted πανω κατω τοσο βγαινει η αξια της κονσολας και ειναι το καινουργιο slim ουτως ή αλλως

https://www.germanos.gr/skubundle/sku840034

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο μου παραπονο που σωστα αναφερθηκε ειναι τα 500gb,αλλα η αλλαγη δισκου στο ps4 απο οσο εχουν αναφερει ατομα σε αυτο το θεμα δεν ειναι δυσκολη και ασε που ο σκληρος που εχει το ps4 μεσα ειναι και αργος σε ταχυτητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε αξίζει τα €€€ του πιστεύω έτσι δεν είναι;

Αξιζει , και εκει η διαφορα με το pro ειναι 100+, αν βαλεις και τα games παιζει μεγαλη διαφορα.......

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ βασικά σκέφτομαι να το πάρω και να πουλησω ετσι σφραγισμενα τα 2 παιχνίδια όπως τα πάρω και να αγοράσω 2 αλλα.

Αν δεν σε ενδιαφερουν τα παιχνιδια που δινονται μαζι, προφανως γιατι οχι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ps4 pro δεν τους βλεπω ζωηρους για προσφορα,και δεν λεω για bundle, αλλα για σκετη την κονσολα. Εγω το ps4 pro το πηρα preorder , λετε αυριο μεθαυριο να βγαλει καμια τρελη προσφορα να τα δουμε ολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αύριο είναι "black friday" για public και λοιπά καταστήματα...οπότε είναι ευκαιρία για ξεστοκαρισμα "παλιών" κονσολων (και όχι μόνο) ώστε να μπουν δυναμικά οι καινούργιες... ;)

 

Σκεψου το έτσι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αύριο είναι "black friday" για public και λοιπά καταστήματα...οπότε είναι ευκαιρία για ξεστοκαρισμα "παλιών" κονσολων (και όχι μόνο) ώστε να μπουν δυναμικά οι καινούργιες... ;)

 

Σκεψου το έτσι...

Παντως φιλε stelio το slim δεν το λες παλια κονσολα...... ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...