Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κατά 99% από αύριο το slim 500GB στα 200€ σκέτο. Έχω φάει τρελό σκάλωμα δεν ξέρω εάν πρέπει να το πάρω ή να πάω για το Pro...μιλάμε για μισή τιμή εάν ισχύει!

Edit: Τελικά μάλλον πρόκειται για παλιές εκδόσεις! Όχι άσχημα και πάλι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οτι φαινεται ισχυει η φημη. Νομιζω οτι σε αυτα τα χρηματα οσοι δεν προτίθενται να επενδυσουν σε 4Κ τηλεοράσεις, οδηγουνται χωρις πολλα να σκεφτουν σε αγορα του base μοντελου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οτι φαινεται ισχυει η φημη. Νομιζω οτι σε αυτα τα χρηματα οσοι δεν προτίθενται να επενδυσουν σε 4Κ τηλεοράσεις, οδηγουνται χωρις πολλα να σκεφτουν σε αγορα του base μοντελου.

 

 

Από τι μία χαίρομαι που πούλησα νωρίς το c-chassis γιατί λογικά οι τιμές των μεταχειρισμένων θα πέσουν τρελά και από την άλλη σκέφτομαι ότι αντί για ps4 pro μπορώ να πάρω ps4 og και xbox one στα ίδια λεφτά :shock: . Η πλάκα είναι ότι και την παλιά έκδοση να πάρω θα έχω βγάλει λεφτά από την πώληση του c-chassis τόσο που έριξαν την τιμή :whistle: . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η καλυτερη προσφορα λιγω μσυρης παρασκευης ποια ειναι για εναν γκειμερ χωρις πολλες απαιτησεις?

Δεν υπαρχη αλλη απαντηση, xbox one η το ps4 το base και τα δυο γυρο στα 200ευρω χωρις game φυσικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To BTF1 και το Overwatch αξίζουν,ειδικά σε αυτήν την τιμή.Το 1ο έπεσε πολύ γρήγορα η τιμή του λόγω Black Friday,το 2ο έκανε σχεδόν 6 μήνες(Πρίν το Black Friday).

 

Τα έχω και τα 2,σκέφτομαι να πάρω και το Titanfall 2.Μου θύμισε λίγο το Killzone.

 

ΥΓ:Πολύ λεπτομέρεια το BTF 1 σε κάποιες πίστες με αποτέλεσμα να είναι ρεαλιστικό αλλά δυσκολεύεσαι να διακρίνεις τους εχθρούς.Σε σχέση με το BTF 4 είναι βελτιωμένο κυρίως σε γραφικά αλλά και σε ήχο.Τα Rifles φοβερά.Τo shooting δυσκολότερο.Η gas grenade χαλάει το παιχνίδι.

 

ΥΓ2:Το Overwatch είναι άλλη φάση,πολύ πιο ξεκούραστο.Εχω γράψει την γνώμη μου περιληπτικά στο αντίστοιχο θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ps4 pro κάνεις τελικά δεν τόλμησε να το βάλει σε προσφορά, ούτε καν δέκα ευρώ κάτω..

Η του χρονου ή αν δουμε τιποτα τον Γεναρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαγκες οποιοi θελετε να βαλετε σκετο ps4 αγγελια ξανασκεφτειτε το πλεον..με το ζορι να παρετε 140 ευρω...

 

https://www.germanos.gr/product/sony-playstation-4-500gb/20288526/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαγκες οποιοi θελετε να βαλετε σκετο ps4 αγγελια την τρεχουσα περιοδο ξανασκεφτειτε το πλεον..με το ζορι να παρετε 140 ευρω...

 

https://www.germanos.gr/product/sony-playstation-4-500gb/20288526/

fixed. Στην αλλη μερια που πωλειται η κονσολα 1tb με καινουργιο(1μηνα)παιχνιδι και 3μηνη συνδρομη στα 189ευρω εκει να βλεπα τι θα γραφες για σκετη κονσολα :P

 

Ασχετο αλλα ειδα αυτες τις μερες οτι εχουν κυκλοφορησει ξεχωριστα τα Uncharted 1,2 και 3.Ποιος ο λογος υπαρξης τους οταν κοστιζουν(συνολικα)2.5φορες ακριβοτερα απο το Uncharted collection που τα εχει ολα?

https://www.skroutz.gr/c/1413/playstation_4_games.html?from=catspan&keyphrase=uncharted

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαγκες οποιοi θελετε να βαλετε σκετο ps4 αγγελια ξανασκεφτειτε το πλεον..με το ζορι να παρετε 140 ευρω...

 

https://www.germanos.gr/product/sony-playstation-4-500gb/20288526/

Κοιτα να δεις! Και πιστευα οτι εδωσα φθηνα το 500αρι μου με witcher, batman, shadows of mordor στα 180!

 

Παλι καλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα να δεις! Και πιστευα οτι εδωσα φθηνα το 500αρι μου με witcher, batman, shadows of mordor στα 180!

 

Παλι καλα!

Καλα δεν ειναι κατι το καινουργιο τετοια φαινομενα σε περιοδους προσφορων γιαυτο και προφανως και μονο παιχνιδια να πωλουνται περισσοτερο ή περιφερειακα παρα οι ιδιες οι κονσολες(εκτως αν καποιος εχει αναγκη τα χρηματα και  την κονσολα την πουλαει οσο οσο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή προσφορά.
Εγώ την ακύρωσα πάντως την αγγελία. Τσακώθηκα με ένα ζώο ήδη στο τηλέφωνο και ένας άλλος το έπαιζε μπάτσος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλή προσφορά.

Εγώ την ακύρωσα πάντως την αγγελία. Τσακώθηκα με ένα ζώο ήδη στο τηλέφωνο και ένας άλλος το έπαιζε μπάτσος.

Καλα εχω ακυρωσει και εγω αγγελιες πανω στα νευρα μου.. Στην τελικη χαρισε το σε κανενα ανιψακι σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...