Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ σε ομορφιά ψηφίζω το αρχικό ps4 αρκεί φυσικά να βγάλεις το glossy καπάκι και να βάλεις του c chassis. Εγώ αυτό έκανα και έχω και τα touch κουμπιά. Δεν μου αρέσει που τα βγάζουν μετά το αρχικό μοντέλο κάθε φορά στην Sony.

 

Επίσης αναλογικά από αλουμίνιο, και μεγαλύτερη μπαταρία στα ds4. Hybrid hdd 1tb. Έγινες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση!

 

υπαρχει χειριστηριο για ps4 με τα κουμπια L2+R2 να ειναι ιδια με τα L1+R1, οπως δηλαδη ηταν τα controllers του playstation μεχρι εποχη  ps2?...με λιγα λογια δεν θελω να ειναι τα πισω κουμπια σκανδαλες αλλα classic, γιατι με καθυστερει πολυ η σκανδαλη, ενω με τα μπροστα L1+R1 τα παταω πολυ γρηγορα, τοσα χρονια απο το 1998 η συνηθεια ειναι μεγαλη...η σκανδαλη βοηθαει βεβαια σε racing games, αλλα σε ποδοσφαιρακια-μπασκετακια με καθυστερει...υπαρχει κανα controller οποτε ή να κανω πατεντα custom? (παρακατω φωτο για οποιον δεν καταλαβε τι λεω)

thanx!!!

 

controller3.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα μεγαλη κουβεντα οσοι λεγανε οτι δεν ειδαμε προσφορες στα black Fridays για δεδομενα Ελλαδας.

 

Να μια περιπτωση που ο Γερμανος της ''βαφτιζει'' προσφορα για το ps4 pro

Ουτε καν 5%κερδος  https://www.germanos.gr/skubundle/sku870001

και μαρεσει που το βαζει και στο 10ημερο εκπτωσεων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση!

 

υπαρχει χειριστηριο για ps4 με τα κουμπια L2+R2 να ειναι ιδια με τα L1+R1, οπως δηλαδη ηταν τα controllers του playstation μεχρι εποχη ps2?...με λιγα λογια δεν θελω να ειναι τα πισω κουμπια σκανδαλες αλλα classic, γιατι με καθυστερει πολυ η σκανδαλη, ενω με τα μπροστα L1+R1 τα παταω πολυ γρηγορα, τοσα χρονια απο το 1998 η συνηθεια ειναι μεγαλη...η σκανδαλη βοηθαει βεβαια σε racing games, αλλα σε ποδοσφαιρακια-μπασκετακια με καθυστερει...υπαρχει κανα controller οποτε ή να κανω πατεντα custom? (παρακατω φωτο για οποιον δεν καταλαβε τι λεω)

thanx!!!

 

controller3.jpg

πλέον υπάρχουν επιλογές για custom βλέπε scuf, raiju και το οικονομικότερο strike pack dominator που προσθέτει 2 extra back pads

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα στην παρεα. Μετα απο καμια 10αρια χρονια με το ps3 εκανα την μετάβαση σε ps4 pro. Η εγγύηση μου ειπανε ειναι 1 χρονο και μου φαίνεται παρα πολυ λιγο,μου προτείναν απο τον κωτσο με 70€ για 4 χρόνια εγγύηση δικη τους,το 360. Αξιζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι!οι εγγυησεις ειναι μια τεραστια μουφα!!Για μενα τουλαχιστν!!Οταν παθει κτ ενα αντικειμενο σου,θα κανουν τα παντα για να βγαλουν οτι ειναι δικο σου σφαλμα!!εδω λενε υγρασια κ αντε βγαλε ακρη!!
100 ευρω πεταμενα σε σκληρο δισκο μιας βδομαδας..μπηκε μεσα η θυρα του usb κ αχρηστεψε..κ μου βγαλανε οτι μου εχει πεσει κατω η το πιεσα με δυναμη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ποτέ σε τίποτα δεν κάνω εχτρα εγγύηση καταστημάτων γιατί μετά κάνουν ότι μπορούν για να την βγάλουν λάδι και να μην φτιάξουν αυτό που προβλέπεται.

 

Τα ρίχνουν πάνω σου,λένε για υγρασιες όπως λέει ο Πάνος (ειδικά όταν πρόκειται για κινητά κτλπ αυτό το έχουν καραμέλα) και γενικά εγώ πάω πάντα με επίσημη εγγύηση αντιπροσωπείας.

 

Οκ το 1 έτος ίσως είναι λίγο αλλά τι να κάνεις.οταν φτάνει προς το τέλος 11+μήνες δώσε το σε μία καλή τιμή και αγόρασε καινούργιο (ούτως ή άλλως θα είναι ήδη φθηνά να ξανααγορασεις γιατί πλέον έπεσε η τιμή του slim) ;)

 

Έτσι θα έχεις πάντα καινούργια κονσόλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ παιδια αυτο θα κανω. Πάντως στο xbox360 που το ειχα και αυτο ειχε 2 χρονια μακακια της sony με το 1 χρονο. Και κατι αλλο μου εχει πεταξει 2 φορες με διαφορετικα παιχνίδια ενα σφάλμα c-και ενα 5ψηφιο νούμερο που το googlαρα και λεει οτι ειναι σφαλμα στο save μετα ξαναφορτώνει το παιχνίδι και περναει κανονικα το σημειο που κόλλησε. Στους 2 μηνες και κατι που παιζω τοεκανε 2 φορες συνολο. Ειναι κατι να παρω την sony?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα σας παιδια σαν νεος κατοχος ps4 pro η διαφορα που ειδα σε 1080 οθονη sony 50 αρα ηταν εμφανεις στα δικα μου ματια σε συγκρισει με το παλιο και τα δοκιμασα και μαζι σε αλλη tv το ειδα σε fifa 17 και ηταν πιο ζωντανα τα χρωματα ειδα αρκετες διαφορες ακομα περιμενετε το 17 να δειτε και τα υπολοιπα games 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Ευρωπαικη οδηγια ειναι ξεκαθαρη στην εγγυηση 2χρονων για τα ηλεκτρονικα προιοντα,παρολα αυτα οσον αφορα τις κονσολες η κοροιδια εξακολουθει εδω και χρονια να ειναι η ιδια.

 

Δεν ειναι τυχαιο που πχ σε media markt του εξωτερικου ή amazon,δεν αναγραφεται πουθενα η εγγυηση.

 

Αλλα ειμαστε πολυ large οι gamers και αρα αν παθει τιποτα στο 1.5χρονο αγοραζουμε αλλη κονσολα....

 

Επειδη εχει αναφερθει και πιο παλια,ειναι κυριολεκτικα απιστευτο πως και δεν εχουν ξεσηκωθει για το εν λογω θεμα στο εξωτερικο(γιατι απο μας κλασσικα δεν ειναι να περιμενεις να ξυπνησει ο κοσμος σε τετοια πραγματα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Ευρωπαικη οδηγια ειναι ξεκαθαρη στην εγγυηση 2χρονων για τα ηλεκτρονικα προιοντα,παρολα αυτα οσον αφορα τις κονσολες η κοροιδια εξακολουθει εδω και χρονια να ειναι η ιδια.

 

Δεν ειναι τυχαιο που πχ σε media markt του εξωτερικου ή amazon,δεν αναγραφεται πουθενα η εγγυηση.

 

Αλλα ειμαστε πολυ large οι gamers και αρα αν παθει τιποτα στο 1.5χρονο αγοραζουμε αλλη κονσολα....

 

Επειδη εχει αναφερθει και πιο παλια,ειναι κυριολεκτικα απιστευτο πως και δεν εχουν ξεσηκωθει για το εν λογω θεμα στο εξωτερικο(γιατι απο μας κλασσικα δεν ειναι να περιμενεις να ξυπνησει ο κοσμος σε τετοια πραγματα).

 

Γιατι πηγες τοσο μακρυα.. και στα ελληνικα media markt plaisio κτλ κτλ πουθενα δεν αναγραφεται η εγγυηση..

Ουτε στα Playstation store Γλυφαδας και Ηρακλειου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...