Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έπαιξα το ντέμο του Guardian of the galaxy. Έχει το στυλακι της ταινίας 80s μουσική και χιούμορ. Πρέπει να είναι τα καλύτερα γραφικά της taletales με το κλασικό gameplay και τα qte. Ενδιαφέρον φαίνεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια βοήθεια για όποιον έχει ασχοληθεί. Ψάχνω για σκληρό δίσκο να ναι συμβατός με το ps4 προφανώς. Αν κάποιος το χει ψάξει και έχει την όρεξη ας μου προτείνει κάποιον με μίνιμουμ 1ΤΒ. Σόρι αν έχει ήδη αναφερθεί αλλά είναι άπειρες οι σελίδες του θέματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού κάνεις τον κόπο να απαντήσεις, θα μπορούσες να βοηθήσεις λίγο περισσότερο με το να μου δώσεις κάποιο link εκτός απ την φοβερή συμβουλή του να ψαχτώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού κάνεις τον κόπο να απαντήσεις, θα μπορούσες να βοηθήσεις λίγο περισσότερο με το να μου δώσεις κάποιο link εκτός απ την φοβερή συμβουλή του να ψαχτώ...

Όχι, μασημένη τροφή πλέον όχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ον είδες πουθενά να υποχρεώνω κάποιον να μου απαντήσει σε αυτό που ρώτησα;

Και 2ον αφού εξαρχής δεν ήσουν πρόθυμος να βοηθήσεις, σε έχει αναθέσει κάποιος ως νταβατζης του forum ή αυτό έχει προκύψει απ την πολλή καρπαζιά στην έξω ζωή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια βοήθεια για όποιον έχει ασχοληθεί. Ψάχνω για σκληρό δίσκο να ναι συμβατός με το ps4 προφανώς. Αν κάποιος το χει ψάξει και έχει την όρεξη ας μου προτείνει κάποιον με μίνιμουμ 1ΤΒ. Σόρι αν έχει ήδη αναφερθεί αλλά είναι άπειρες οι σελίδες του θέματος.

Σαν εξωτερικό χρησιμοποιώ αυτόν. Τον είχα για ταινίες και μουσική. Τώρα τον έβαλα στο ps4 και όλα κομπλέ. Μπορεί να είναι η ιδέα μου αλλά νομίζω τα παιχνίδια φορτώνουν λίγο πιο γρήγορα όταν παίζουν από τον εξωτερικό δίσκο.

http://www.skroutz.gr/s/3575573/Western-Digital-Elements-1TB.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οποιον ενδιαφερεται για το zombi μολις το τελειωσα, και γραφω την αποψη μου αν ενδιαφερεται καποιος να το παρει να ξερει τι παιζει. Απο την ubisoft το παιχνίδι. Γενικά εχει να κάνει με επιβιωση και ζομπι στο λονδινο. Αρκετά δυσκολο παιχνιδι ειδικα στο survival mode, οπου αν πεθανεις ξαναρχιζεις απο την αρχή! Στο normal mode ξεκινας με αλλον χαρακτήρα και πρεπει να βρεις το σημειο που πεθανες ωστε να παρεις τα πράγματα σου πισω. Μου πηρε συνολικα 7 ώρες αλλα πριν το τελευταιο save ειχα παιξει αλλα 5-6 σιγουρα μεχρι που το εκανα delete γιατί νευριασα. Θελει πολυ προσοχη στο πως κινησε και πως χρησιμοποειες τις σφαίρες και τον εξοπλισμό σου γενικα.. Η ιστορια σχετικα καλη και κλασσικη για ζομπι στορυ, οχι κατι το ιδιαιτερο αλλα αξιζει κατα την γνωμη μου τα 6 ευρω. Αρκετα τρομακτικο και σε αυτο βοηθαει και η μουσικη αρκετα! Αυτα τα λιγα.. Ωραιο παιχνίδι θελει προσοχη γιατι μπορει να σε τσαντισει αρκετα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους!

Πριν 5 μέρες αγόρασα ένα PS4 Slim και είμαι λίγο μπερδεμένος όσον αφορά κάτι.

Έχω 2 χρήστες. Έναν κανονικό από τον οποίο παίζω online και γενικά όλα τα παιχνίδια (μιας και αυτός είναι ο λογαριασμός στον οποίο έχω ήδη μαζέψει πολλά trophies από το PS3 ) και έναν δεύτερο μέσω του οποίο υ αγόρασα την συνδρομή PSPLUS (ΝΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ, ΜΕΓΙΣΤΗ ΒΛΑΚΕΊΑ ΚΑΙ ΤΟ ΈΚΑΝΑ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ)

Αλλά η ερώτηση μου είναι η εξής: Εάν αγοράσω ένα game σε ψηφιακή μορφή από τον λογαριασμό στον οποίο παίζω και έχω trophies θα μπορώ να παίζω κανονικά online?(Με τα δισκάκια δεν έχω πρόβλημα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα πάντως που το driveclub δεν είχε συνέχεια κι ας έβγαινε χωρίς licenced αυτοκινητα.Ειχε όλα τα φόντα να γίνει το ridge racer στο ps4.Τα γραφικά του είναι αξεπέραστα ακόμα και σήμερα 3 χρόνια μετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους!

Πριν 5 μέρες αγόρασα ένα PS4 Slim και είμαι λίγο μπερδεμένος όσον αφορά κάτι.

Έχω 2 χρήστες. Έναν κανονικό από τον οποίο παίζω online και γενικά όλα τα παιχνίδια (μιας και αυτός είναι ο λογαριασμός στον οποίο έχω ήδη μαζέψει πολλά trophies από το PS3 ) και έναν δεύτερο μέσω του οποίο υ αγόρασα την συνδρομή PSPLUS (ΝΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ, ΜΕΓΙΣΤΗ ΒΛΑΚΕΊΑ ΚΑΙ ΤΟ ΈΚΑΝΑ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ)

Αλλά η ερώτηση μου είναι η εξής: Εάν αγοράσω ένα game σε ψηφιακή μορφή από τον λογαριασμό στον οποίο παίζω και έχω trophies θα μπορώ να παίζω κανονικά online?(Με τα δισκάκια δεν έχω πρόβλημα)

 

 

Ναι θα μπορείς να παίξεις κανονικά online εφόσον έχεις ενεργοποιήσει ως primary τον λογαριασμό στον οποίο υπάρχει ενεργή συνδρομή plus.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...