Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα η Sony γιατί δεν μου έστειλε κωδικό για 10€?

Κοιταξε το link παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 Δοκίμασα το play 4 το απλό χτες σε μια samsung 4k, μοντέλο δεν θυμάμαι θα το κάνω post όταν το θυμηθώ. Η εικόνα αντί να με εντυπωσιάσει μου φαινόταν χειρότερη. Φαινόταν πιο έντονα τα προβλήματα του game πχ στο ff`15 στα μαλλιά πολλά jaggies κτλ. Υπάρχει τρόπος να σταματήσω το upscaling? Επίσης το game mode μου μπλέδιζε την εικόνα,συνήθως παίζω στο movie mode που κάνει πιο ζεστά τα χρώματα. 

 

Ναι δοκίμασε να βάλεις την Samsung σε PC Mode. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγορασα το sniper elite3 απ το store..Τιμιο παιχνιδακι για τα λεφτα του..

Μια χαρα ειναι και εχει τρομερα γραφικα, εμενα με δυσκολεψε λιγο γιατι δεν ειμαι του stealth καθολου, αλλα αξιζει τα λεφτα του φουλ!

Οσο για το ps4 ( c chassis 500gb)και εγω σε ραφι το εχω και ενω το δουλευω φουλ καθε μερα καθως φορτιζω και ηλεκτρονικό τσιγαρο και κινητό οταν αραζω το βραδυ για παιχνιδι/ταινια/twitch ή youtube ουτε θορυβο κανει ουτε τπτ. Οκ μια ζεστη την εχει αλλα μεχρι εκει, σε κανονικα πλαισια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ειναι θεμα αυτο, εγω επειδη το τελειωσα και εχουμε το ιδιο στυλ σου προτεινω να χρησιμοποιείς τα κυαλια φουλ για να ταγκαρεις τους εχθρους, γιατι εγω πηγαινα ετσι, και γενικά να ψαχνεις φουλ την περιοχη. Θελει υπομονη πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα , έχω μπερδευτεί από τα χιλιάδες ποστ όσον αφορά για το αν αξίζει η αγορά του ps4 pro έναντι του ps4 . 

Έχω μια full hd samsung h6300 50'' , αξίζει να προβώ στην αγορά του pro ή να πάω στο απλό ; 

Οι πιο ψαγμένοι ας ρίξουν λίγο τα φώτα τους . 

Ευχαριστώ πολύ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα , έχω μπερδευτεί από τα χιλιάδες ποστ όσον αφορά για το αν αξίζει η αγορά του ps4 pro έναντι του ps4 . 

 

Έχω μια full hd samsung h6300 50'' , αξίζει να προβώ στην αγορά του pro ή να πάω στο απλό ; 

 

Οι πιο ψαγμένοι ας ρίξουν λίγο τα φώτα τους . 

 

Ευχαριστώ πολύ !

 

Θα έλεγα ότι δεν αξίζει να το υπεραναλύουμε, αν αντέχει η τσέπη σου πας για το Pro για μια συνολικά καλύτερη εμπειρία. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδια, πολυ προσφατος κατοχος ps4! Καρτα για ps plus απο που να παρω; Εχει κανενα site αξιοπιστο με τιμη χαμηλοτερη απο τα 50€ που βλεπω στα περισσοτερα; Πρεπει να γραφει οτι ειναι για Ελλαδα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

130 ευρώ είναι η διαφορά (6 μεταχειρισμένα παιχνίδια ή 4 και extra χειριστήριο κλπ). Αν δεν έχεις 4Κ, η διαφορά είναι στην καλύτερη απόδοση (κυρίως στα fps σε κάποια παιχνίδια πχ Battlefield). Αν σε ενδιαφέρουν τα fps και έχεις τα χρήματα πάρε το pro. Αλλιώς πάρε ένα απλό + 6 παιχνίδια και λιώστο!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...