Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

οι ιδιες παρθενες που κανουν τα αξεσουαρ του switch

Ολα τα προιοντα της Nintendo γενικοτερα πες και εισαι μεσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, vastegial_74 είπε

Έχει για το σαββατοκύριακο το witcher 3 την goty edition με 19,90. Δεν έχω παίξει ποτέ και έτσι το χτύπησα. Πιστεύω πως η τιμή είναι καλή. 


Καλό λιώσιμο! :P

Το μόνο που μετάνιωσα είναι που δεν το έπαιξα στο  PC. Δεν τρέχει καλά στο PS4. Έτσι άφησα τα expansion για να παιχτούν στο PC, στο κοντινό ελπίζω μέλλον.

Κατά τα άλλα, παιχνιδαρος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν μπορεις να βρεις απο Ελλαδα κιολας(στο εξωτερικο παιζει να υπαρχει και φθηνοτερα)αυτα στα 8ευρω https://www.skroutz.gr/s/10175825/OEM-Ornate-Thump-Grips-8x-Black-PS4.html

το να βλεπω τα πιο πισω στα 15ευρω(το ps4 controller εχει παιξει και σε προσφορα κοντα στα 30ευρω)που ειναι και μολις 2 ειναι λογικο να φαινονται καπως over priced να πω στην καλυτερη τα πιο πισω.

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
30 minutes ago, najinblue3 said:

οι ιδιες παρθενες που κανουν τα αξεσουαρ του switch

Κατ' αρχάς, μιλάς σε κάποιον που έχει δώσει €300 για το NSw και σχεδόν άλλα τόσα για να το φέρω στα μέτρα μου με τα αξεσουάρ του. Από την άλλη έδωσα €200 ευρώ για το PS4 μου και άλλα €25 ευρώ για να φέρω το gamepad στα μέτρα μου (€15 για μπαταρία, €5 για κάλυμα σιλικόνης και €5 ευρώ για πακετάκι των 3 ζευγών analogue covers). Οπότε συγκριτικά μιλώντας το PS4 μου έχει κοστίσει απείρως λιγότερα από το Switch στο κομμάτι των αξεσουάρ.

Από εκεί και πέρα, ρε θεέ, €15 ευρώ για ένα ζευγάρι καποτάκια; Δεν είναι κάπως εξωφρενικά πολλά; Τι μπορούν και κάνουν, στοχεύουν από μόνα τους, χωρίς να τα αγγίζεις;

5 minutes ago, Fulgore said:

Οταν μπορεις να βρεις απο Ελλαδα κιολας(στο εξωτερικο παιζει να υπαρχει και φθηνοτερα)αυτα στα 8ευρω https://www.skroutz.gr/s/10175825/OEM-Ornate-Thump-Grips-8x-Black-PS4.html

το να βλεπω τα πιο πισω στα 15ευρω(το ps4 controller εχει παιξει και σε προσφορα κοντα στα 30ευρω)που ειναι και μολις 2 ειναι λογικο να φαινονται καπως over priced να πω στην καλυτερη τα πιο πισω.

Ορίστε, 8 ζεύγη με 8 ευρώ και κάνεις και μπλεξίματα για να δεις πιο σε βολεύει στο αριστερό και πιο στο δεξί αναλογικό.

Επεξ/σία από Malthador
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Malthador είπε

Ορίστε, 8 ζεύγη με 8 ευρώ και κάνεις και μπλεξίματα για να δεις πιο σε βολεύει στο αριστερό και πιο στο δεξί αναλογικό.

Και που να δεις απο Amazon τι βρισκεις με λιγοτερα χρηματα(αν μπορεις να γλυτωσεις τα μεταφορικα)https://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_noss?url=search-alias%3Daps&field-keywords=ps4+thump+grips

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Malthador είπε

Κατ' αρχάς, μιλάς σε κάποιον που έχει δώσει €300 για το NSw και σχεδόν άλλα τόσα για να το φέρω στα μέτρα μου με τα αξεσουάρ του. Από την άλλη έδωσα €200 ευρώ για το PS4 μου και άλλα €25 ευρώ για να φέρω το gamepad στα μέτρα μου (€15 για μπαταρία, €5 για κάλυμα σιλικόνης και €5 ευρώ για πακετάκι των 3 ζευγών analogue covers). Οπότε συγκριτικά μιλώντας το PS4 μου έχει κοστίσει απείρως λιγότερα από το Switch στο κομμάτι των αξεσουάρ.

Από εκεί και πέρα, ρε θεέ, €15 ευρώ για ένα ζευγάρι καποτάκια; Δεν είναι κάπως εξωφρενικά πολλά; Τι μπορούν και κάνουν, στοχεύουν από μόνα τους, χωρίς να τα αγγίζεις;

 καλα να λεμε ποσα δωσαμε δεν εχει νοημα

και εγω εχω switch, δεν λεει κατι αυτο, αλλα ετσι οπως το εγραψες το 15αρι φαινεται σαν κατι εξωφρενικο

επειδη μαλλον δεν τα εχεις χρησιμοποιησει ποτε, σκεψου οτι σου δινουν υψος, και ειναι πολυ πιο ευκολο να χρησιμοποιησεις το gamepad, και οταν λεω ευκολο, εννοω παρα πολυ ευκολο και δε κουραζεται το χερι

εξαρταται βεβαια και τι παιχνιδια παιζεις, αλλα εγω πλεον τα εχω συνηθισει σε οτιδηποτε και αν παιζω, δε μπορω να φανταστω να παιζω χωρις αυτα

το 15αρι και με μενα μου ειχε φανει αρκετο, και ειχα δοκιμασει κατι αλλα ψευτικα του 2ευρου, και η διαφορα ειναι τεραστια, οσο και να σου φαινεται αστειο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, logistoulis είπε

Εμένα γιατί μου φαίνονται παράξενα όλα αυτά και το χειριστήριο από μόνο του μου φαίνεται μια χαρά;

Ή είναι μέχρι να δοκιμάσω κάτι τέτοιο;

μεχρι να δοκιμασεις κατι τετοιο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά πήρε κανείς το Bloodstained; Το έχω πάρει (για το Vita βέβαια αλλά το ίδιο είναι) και δεν σε αφήνει να το κατεβάσεις μετά την αγορά. Τι διάολο; Λίγο που έψαξα λένε το πρόβλημα είναι από το PSN της Ευρώπης. Τι εννοούν πρόβλημα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν λιγους μηνες θυμαμαι ειχαν αναφερει καποια ατομα οτι περιμενουν πως και πως το Dark Souls.

Τι εγινε το πηρε κανεις τελικα ή τσαμπα τα λογια?:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Πριν λιγους μηνες θυμαμαι ειχαν αναφερει καποια ατομα οτι περιμενουν πως και πως το Dark Souls.

Τι εγινε το πηρε κανεις τελικα ή τσαμπα τα λογια?:P

εγω αποφασισα να το παρω στο switch οοοοοταν βγει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...