Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 λεπτά πριν, mikele13- είπε

Δεν μπορείς να κάνεις και τίποτα,όλα τα σλιμ ζεσταίνονται, πάρε ένα laptop cooler και βάλτο πάνω.

Αυτό λέω να κάνω, καθώς το να ανυψώσω την κονσόλα δεν βοηθά και τόσο.

Είναι ασφαλές να συνδέσω τον ανεμιστήρα σε μια usb της κονσόλας ή να προτιμήσω αντάπτορα για το ρεύμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, theoritikos είπε

Αυτό λέω να κάνω, καθώς το να ανυψώσω την κονσόλα δεν βοηθά και τόσο.

Είναι ασφαλές να συνδέσω τον ανεμιστήρα σε μια usb της κονσόλας ή να προτιμήσω αντάπτορα για το ρεύμα?

Και με την βάση από laptop δεν θα κάνεις τίποτα απλός θα κρυώνει το πλαστικό σημασία έχει να περνάει κρύος  αέρας από τις εγκοπές που έχει ώστε να κρυώνει η ψυκτρα ο ανεμιστήρας που έχει από την μία πλευρά τραβάει τον εξωτερικό αέρα κρυώνει την ψυκτρα και βγάζει τον ζεστό πλέον αέρα από την άλλη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, xelidoni είπε

Και με την βάση από laptop δεν θα κάνεις τίποτα απλός θα κρυώνει το πλαστικό σημασία έχει να περνάει κρύος  αέρας από τις εγκοπές που έχει ώστε να κρυώνει η ψυκτρα ο ανεμιστήρας που έχει από την μία πλευρά τραβάει τον εξωτερικό αέρα κρυώνει την ψυκτρα και βγάζει τον ζεστό πλέον αέρα από την άλλη 

λεκάνι με παγάκια μπροστά απο το ps4; :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, xelidoni είπε

Και με την βάση από laptop δεν θα κάνεις τίποτα απλός θα κρυώνει το πλαστικό σημασία έχει να περνάει κρύος  αέρας από τις εγκοπές που έχει ώστε να κρυώνει η ψυκτρα ο ανεμιστήρας που έχει από την μία πλευρά τραβάει τον εξωτερικό αέρα κρυώνει την ψυκτρα και βγάζει τον ζεστό πλέον αέρα από την άλλη 

Εγω λεω να το βαλει στην καταψυξη του ψυγειου και να ανοιξει μια τρυπα για να περναει το καλωδιο τροφοδοσιας και το Hdmi. :lol::P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, najinblue3 είπε

Και πολύ κράτησε, φέρτε Zen 2 και Navi :devil:

Έχω περιέργεια να δω τι εξελίξεις θα έχουμε με Zen αρχιτεκτονική στις νέες κονσόλες, θα δούμε ένα πολύ σημαντικό jump σε CPU performance στο ίδιο power envelope.

Επεξ/σία από Spartan117
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Spartan117 είπε

Και πολύ κράτησε, φέρτε Zen 2 και Navi :devil:

Έχω περιέργεια να δω τι εξελίξεις θα έχουμε με Zen αρχιτεκτονική στις νέες κονσόλες, θα δούμε ένα πολύ σημαντικό jump σε CPU performance στο ίδιο power envelope.

σε 2 χρονια, 2020 μαλλον τελειωνει το ps4 και αρχες 2021 ερχεται το ps5

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, Fulgore είπε

Φαινεται υποσχομενο αν ισχυει

https://www.spieltimes.com/news/detroit-become-human-impressions/

Resetera (Neogaf 2.0) οπότε grain of salt. Αυτοί κάνουν hype τα πάντα κάθε φορα αν είναι PS exclusive.

Επεξ/σία από Spartan117
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Spartan117 είπε

Και πολύ κράτησε, φέρτε Zen 2 και Navi :devil:

Έχω περιέργεια να δω τι εξελίξεις θα έχουμε με Zen αρχιτεκτονική στις νέες κονσόλες, θα δούμε ένα πολύ σημαντικό jump σε CPU performance στο ίδιο power envelope.

Kodera reiterated that PlayStation 4 has entered the final stage of its life cycle and that Sony will spend the next three years “preparing for the future.”
 
2021 από ότι φαίνεται. Έχουμε μέλλον ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Spartan117 είπε

Resetera (Neogaf 2.0) οπότε grain of salt. Αυτοί κάνουν hype τα πάντα κάθε φορα αν είναι PS exclusive.

Γιαυτο και ημουν επιφυλακτικος στο σχολιο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...