Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βγηκαν και review για killzone κοντα στο 8/10 παιζει περιπου με υψηλοτερο 9.5/10 απο PSNation (Μαλλον ειναι το ιδιο που θεωρει το Killzone 2 multiplayer της γενιας.. :P (Πλακα κανω PDS.. :P)) και χαμηλοτερο 5/10 απο το 700Κ Polygon..

 

Οχι οτι εχω ελπιδες να πανε καλυτερα του Χ1 βεβαια.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε τι περιμενατε το επομενο the last of us? απλο παιχνιδακι ειναι για παιδακια!

Το κακο ειναι οτι δεν το πλασαρανε ετσι. Το πλασαρανε σαν ενα δυσκολο platform?? και για "μεγαλους". Αν πηγαινανε με την λογικη , ενα παιχνιδι και για τις μικροτερες ηλικιες θα ηταν πολυ καλυτερα. Τουλαχιστον οι ευρωπαιοι προλαβαινουν να διαλεξουν αλλο παιχνιδι με τα ιδια λεφτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγηκαν και review για killzone κοντα στο 8/10 παιζει περιπου με υψηλοτερο 9.5/10 απο PSNation (Μαλλον ειναι το ιδιο που θεωρει το Killzone 2 multiplayer της γενιας.. :P (Πλακα κανω PDS.. :P)) και χαμηλοτερο 5/10 απο το 700Κ Polygon..

 

Οχι οτι εχω ελπιδες να πανε καλυτερα του Χ1 βεβαια.. :P

 

 

Ε καλα launch games ειναι δεν περιμενω και πολλα :P

Αναμενομενες βαθμολογιες.

 

Για καποιον λογο υπαρχει τρελη βιασυνη να κρινουμε τις νεες κονσολες απο day one.

Λογικα θα πατωσουν τα πρωτα παιχνιδια.Λογικο ειναι.

 

Αν βεβαια τα παιχνιδια του Οne εχουν καλυτερες βαθμολογιες, θα εχει εχει και καλυτερο launch απο του ps4. :)

Δυστυχως καποιοι(2-3) το αναποδο δεν θα το παραδεχονταν ποτε.

Δεν παει σε σενα αυτο.

 

Περιμενουμε να δουμε.:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν περιμενα καλες βαθμολογιες και καλα παιχνιδια σε κανενα launch παντως.. Το Χ1 και 5αρια σε ολα να παρει τουλαχιστον εχει quantity για ολα τα γουστα.. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κακο ειναι οτι δεν το πλασαρανε ετσι. Το πλασαρανε σαν ενα δυσκολο platform?? και για "μεγαλους". Αν πηγαινανε με την λογικη , ενα παιχνιδι και για τις μικροτερες ηλικιες θα ηταν πολυ καλυτερα. Τουλαχιστον οι ευρωπαιοι προλαβαινουν να διαλεξουν αλλο παιχνιδι με τα ιδια λεφτα

ετσι το καταλαβες εσυ, γιατι αλλα εχουν πει....

 

 

“I knew there’d be a lot of core games at launch, but I just didn’t see there being softer titles at launch. So as a core gamer, certainly you’re going to buy PlayStation 4 and Killzone, Watch Dogs, Destiny. But what about the rest of the family? And that was kind of the first thought behind Knack,” he said.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εγώ τώρα το εκλάβω αυτό με τις βαθμολογίες των CoD/BF/KZ ως ένδειξη ότι όλοι πλέον έχουν κουραστεί με τα military shooters θα είμαι αφελής αισόδοξος; Οι πωλήσεις το αντικατοπτρίζουν καθόλου ή απλώς τα κράζουμε και τα αγοράζουμε, ως συνήθως; (Οχι εμείς, γενικά.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενε να δεις τις πωλησεις πρωτα.. :P

 

Εγω για το Knack δεδομενου οτι δεν ειναι militaristic shooter δεν περιμενα τοσο χαμηλα, λεω ολο και καπου θα βρει το κοινο του και ας μην μου γεμιζει το ματι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Knack εγώ, να σου πω την αλήθεια, εκεί το περίμενα. Αν έπαιρνε οτιδήποτε πάνω από 6, άντε 7, θα με εξέπληττε. Ισως και να βρει κάποιο κοινό, αν και, απ' ό,τι φαίνεται, τα 10χρονα παίζουν όλα Call of Doody πλέον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χειροτερο βασικα το κανουν τα διαφορα sites που συνεχιζουν και δινουν πολυ καλες βαθμολογιες σε CoD/BF ενω δεν τις αξιζουν μιας και ειναι συνεχεια μια απο τα ιδια,και δυστηχως παρα πολλοι ειναι αυτοι που επιρεαζονται απο αυτα τα sites γιατι λενε ''για να εβαλε το site 8,8 στο CoD σε σχεση με το προηγουμενο παει να πει οτι βελτιωθηκε σε ολα''.

 

Τα βλεπω και στις βαθμολογιες στα Fifa καθε χρονο ολο 9/10 απο τα γνωστα sites.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...