Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πρίν ένα μήνα πήρα το diablo...τώρα σχεδόν μισή τιμή με την προσφορά!Χτυπάω μάλλον little big planet!

Και εγω το σκεφτομαι. Αν το εχει κανεις ας μας πει τη αποψη του ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια σκεφτομαι να παρω παιχνιδια απο ebay θα παιζουν κανονικα η θα εχω θεμα γνωριζει καποιος για ps4 και θα μπορω να παιξω online

κανονικα θα παιζεις,ειναι region free

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταστηματα του εξωτερικου που εχουν ps4 games σε καλες τιμες..

Amazon ή Ebay και βεβαια δεν ξερω κατα ποσο γινονται αγορες απο εξωτερικο λογω Capital και σε ποια καταστηματα/sites.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουμε πληροφοριες για προσφορες που θα βγαλουν τα καταστηματα για ps4 μαζι με καποιο game σε βαθος δυο βδομαδων!???

nathan drake collection bundle και cod bundle απο official ,τώρα αν εννοείς για προσφορές απο καταστήματα μη περιμένεις καμία έκπληξη σε βάθος 2 εβδομάδων αλλα περίμενε καλά χριστούγεννα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σχετικά με τη προσφορά σε BF 4 + Hardline στα 24.

 

Επειδή δεν έχω κανένα τέτοιου είδους παιχνίδι να χαλάω την ώρα μου -για να καταλάβετε, τρεις μέρες τώρα έλιωσα τη Beta του... Battlefront-, αξίζει; Οκ, 24€ (12/παιχνίδι) είναι μια χαρά, αλλά...

 

Δε ξέρω βέβαια αν θα περάσει και η κάρτα για την αγορά, αλλά 50ρι δε σκάω για PS Card.

 

Αυτό που σκέφτομαι κυρίως είναι, οκ, κόσμο θα έχουν ακόμη και τα 2, αλλά τι παίζει με τα Maps; Σίγουρα έχουν υπάρξει DLCs με νέα Maps.  :-(

Έχω διαβάσει παλαιότερα ότι το BF είχε προβλήματα με το online και όσο ναναι τη σκέφτομαι την αγορά.

Επεξ/σία από giorgos147
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...