Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με 4 τέτοιες, έχουμε 20 λίρες που αντιστοιχούν σε ~27€. Στο Balance μου έχω 27μιση. Ίσα-ίσα δηλαδή. Ήθελα να πάρω και μία θήκη για το κινητό, αλλά χαλάλι τώρα, αν είναι να ηρεμήσω.

 

Περνάει ρε παιδιά η UK;  :-(

 

Edit: Αν θυμάμαι καλά, πριν περάσω τα χρήματα στο Balance, δοκίμασα και εγώ απευθείας από τη κάρτα, αλλά δεν είχα αποτέλεσμα. Eurobank Debit.

 

Edit 2: Έλα, γελάω. 27.57Eur σε BP, 19.87BP. Δεν με θέλει απόψε.  :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο update το τελευταιο. Να καταλληγω να κλεινω το ps4 βγαζοντας το απο την πριζα επειδη ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.

 

Δε γραφω λεπτομεριες γιατι το ψαχνω παντου στο google μπας και βγαλω ακρη να τελειωσω το Last of us τις λιγες γαμ.... ελευθερες ωρες που εχω σημερα. Απ οτι ειδα το εχουν σχεδον ολοι.

 

http://feedback.naughtydog.com/forums/260903-the-last-of-us-remastered/suggestions/6503089-stuck-on-loading-screen

(στα σχολια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο update το τελευταιο. Να καταλληγω να κλεινω το ps4 βγαζοντας το απο την πριζα επειδη ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.

 

Δε γραφω λεπτομεριες γιατι το ψαχνω παντου στο google μπας και βγαλω ακρη να τελειωσω το Last of us τις λιγες γαμ.... ελευθερες ωρες που εχω σημερα. Απ οτι ειδα το εχουν σχεδον ολοι.

 

http://feedback.naughtydog.com/forums/260903-the-last-of-us-remastered/suggestions/6503089-stuck-on-loading-screen

(στα σχολια)

LOL. Νόμιζα οτι απλά τα είχε πιεί το ps4 ή το δισκάκι και είχαν σπάσει τα νεύρα μου και έψαχνα αποδείξεις.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξέρω τι γίνεται. 

 

Τώρα διάβαζα ότι αρχικά προσπαθεί να κάνει Verify τη κάρτα (ποια κάρτα; Με PayPal το έχω - και πριν είχα τη κάρτα και δε δούλευε) αλλά αντί να ζητάει 1€ για να γίνει η επαλήθευση, ζητάει μηδενικό ποσό και έτσι απορρίπτεται.

 

Η αλήθεια είναι ότι η κάρτα είναι άδεια τώρα και δε μπορώ ούτε να τη προσθέσω στο PS.

Το charge για να γίνει το Verify έχει σαν στοιχείο: PAYPALDI_(το_email_μου), οπότε μάλλον προσπαθεί να το κάνει Verify αλλά κάτι το κόβει.

 

 

Τέλος πάντων. Θα δω τι θα κάνω. Αφιέρωσα πολύ χρόνο σ'άυτό το πράγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

γι αυτο ειναι το φορουμ για να ρωταμε αποριες σχετικα με το θεμα!!! μπορει καποιος να γνωριζει κατι σχετικο... εσενα τι σε πειραζει δηλαδη? λεει καπου καποιος κανονας οτι δεν πρεπει να ρωταμε για προσφορες?

Ειδες πουθενα να αναφερω να μην λες τις αποριες που εχεις???Συγκεκριμενο πραγμα ειναι που σχολιασα χαρακτηριστικα. 
Το σχολιασες και μετα απο το σχολιο σου το απαντησες. Και ναι πολυ απο εμας εδω εχουμε σχεσεις με καταστηματα οποτε και μπορουμε να ξερουμε μια παραπανω πληροφορια. Αρα ρωταμε για να μαθουμε...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σχολιασες και μετα απο το σχολιο σου το απαντησες. Και ναι πολυ απο εμας εδω εχουμε σχεσεις με καταστηματα οποτε και μπορουμε να ξερουμε μια παραπανω πληροφορια. Αρα ρωταμε για να μαθουμε...

Ποιοι ειναι οι πολλοι απο εσας που εχετε σχεσεις με καταστηματα?? :huh:  :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με τη προσφορά σε BF 4 + Hardline στα 24.

 

Επειδή δεν έχω κανένα τέτοιου είδους παιχνίδι να χαλάω την ώρα μου -για να καταλάβετε, τρεις μέρες τώρα έλιωσα τη Beta του... Battlefront-, αξίζει; Οκ, 24€ (12/παιχνίδι) είναι μια χαρά, αλλά...

 

Δε ξέρω βέβαια αν θα περάσει και η κάρτα για την αγορά, αλλά 50ρι δε σκάω για PS Card.

 

Αυτό που σκέφτομαι κυρίως είναι, οκ, κόσμο θα έχουν ακόμη και τα 2, αλλά τι παίζει με τα Maps; Σίγουρα έχουν υπάρξει DLCs με νέα Maps.  :-(

Έχω διαβάσει παλαιότερα ότι το BF είχε προβλήματα με το online και όσο ναναι τη σκέφτομαι την αγορά.

Μεταξύ μας με 10-15 βρίσκεις ΑΝΕΤΑ to bf4 σε physical απο αγγελία και τόσο θα βρίσκεις και το hardline σε κάνα μηνάκι μόλις πέσει και άλλο η τιμή του. Για μένα το bundle είναι πολύ οριακά προσφορά δεδομένου οτι είναι digital games.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι αποκλειστικα για τα ατομα που μπορουν/θελουν να αφιερωσουν χρονο και στα 2 multiplayer γιατι αν ειναι να παιξεις το campaign απο τα δυο παιχνιδια και Multiplayer απο το 1 τοτε μπορεις να νοικιασεις το αλλο παιχνιδι που θα το εχεις μονο για το campaign να γλυτωσεις και χρηματα.

 

Αλλωστε για το Hardline ακουσα οτι το εχει ψιλο παρατησει ο κοσμος σε σχεση με το 4 και οτι γενικα ειναι ψιλο αδιαφορο game.


Μακαρι να βγει καμια καταραμενη προσφορα για 1 χρονο συνδρομη να παιξω καθολου online :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το σχολιασες και μετα απο το σχολιο σου το απαντησες. Και ναι πολυ απο εμας εδω εχουμε σχεσεις με καταστηματα οποτε και μπορουμε να ξερουμε μια παραπανω πληροφορια. Αρα ρωταμε για να μαθουμε...

Ποιοι ειναι οι πολλοι απο εσας που εχετε σχεσεις με καταστηματα?? :huh:  :huh:
Πολλα παιδια του φορουμ δουλευουν σε καποιο καταστημα ηλεκτρονικων ειδων! Εσυ τους ξερεις ολους και χαζοκοροιδευεις? Δε καταλαβαινω ατομα σαν εσενα που μπαινεις σ ενα φορουμ για να γραψεις μια εξυπνιστικη ανοησια και μετα το συνεχιζεις μεχρι να απαξιωθεις πληρως! Κοιτα την δουλεια σου και ασε να απαντανε οσοι θελουν χωρις ειρωνειες. Τα φορουμ δεν ειναι χωροι για ειρωνειες και κρυφες κοντρες αλλα μερος που συζηταμε και προβληματιζομαστε με σωστο τροπο. Αν εσυ τωρα θες να το πας αλλου το πραγμα μαλλον δεν ειναι το καταλληλο μερος για κατι τετοιο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλα παιδια του φορουμ δουλευουν σε καποιο καταστημα ηλεκτρονικων ειδων! Εσυ τους ξερεις ολους και χαζοκοροιδευεις? Δε καταλαβαινω ατομα σαν εσενα που μπαινεις σ ενα φορουμ για να γραψεις μια εξυπνιστικη ανοησια και μετα το συνεχιζεις μεχρι να απαξιωθεις πληρως! Κοιτα την δουλεια σου και ασε να απαντανε οσοι θελουν χωρις ειρωνειες. Τα φορουμ δεν ειναι χωροι για ειρωνειες και κρυφες κοντρες αλλα μερος που συζηταμε και προβληματιζομαστε με σωστο τροπο. Αν εσυ τωρα θες να το πας αλλου το πραγμα μαλλον δεν ειναι το καταλληλο μερος για κατι τετοιο.

Και ξαναλεω για τελευταια φορα για να μην βγουμε αλλο off topic. Το παραπανω το ξερεις γιατι γνωριζεις πολλα ατομα ή απλα υποθετεις??

 

Την ανοησια που ακριβως την ειδες σε αυτο που εγραψα μονο εσυ ξερεις. 

 

Εγω παντως δεν βλεπω να σου εχει απαντησει κανεις απο τους πολλους που δουλευουν σε καταστημα ηλεκτρονικων ειδων που  λες/υποθετεις ,αρα μαλλον δεν ισχυει αυτο που λες. Και μιας και εισαι και νεος στο forum καλυτερα θα προτεινα να μην εκανες υποδειξεις στο πως λειτουργει ενα forum και ποιος να σχολιαζει σε τι,φιλικα παντα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...