Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βάλε τους DNS του ISP σου για να δουλεύει σωστά το geolocation για τους servers...

Setup/pass γιατί χρειάζεσαι για το router; Δεν αλλάζεις ρυθμίσεις στο router, αλλά μόνο στην κονσόλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βάλε τους DNS του ISP σου για να δουλεύει σωστά το geolocation για τους servers...

Τι εννοείς; Εγώ έχω τις google τους DNS περασμένους στο ρουτερ, δεν έχω κανένα πρόβλημα, με αναγνωρίζει Ελλάδα κανονικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα είχε θέμα το geolocation (αργές ταχύτητες download) και το γύρισα σε ISP DNS.

 

Δοκιμές καλύτερα είναι να γίνονται με καλώδιο πάντως, γιατί στο WiFi είναι λίγο απρόβλεπτα τα πράγματα με τις παρεμβολές. Γενικά Ethernet/HomePlugs είναι η προτεινόμενη λύση για lag-free gaming και υψηλές ταχύτητες.

 

Όσοι επιμένετε στο WiFi, τουλάχιστον κατεβάστε αυτό και βρείτε το πιο καθαρό κανάλι που μπορείτε:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.farproc.wifi.analyzer

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα το uncharted collection. Δεν τα είχα παίξει αλλα άκουγα οτι ειναι απίστευτα παιχνίδια κτλ. Παίζω το πρώτο και εχω σκύλο βαρεθεί. Προχωράς πετάγονται 5 εχθροί - σκοτώνεις - τρέχεις λιγο cutscenes- και μετα το ίδιο και πάλι. Αν και το στορυ ειναι ενδιαφέρον ,το όλο θεμα John Rambo με χάλια πιστολίδι ( δεν ειναι wolfstein ) και κατι εχθροί οτι νάνε με εχει χαλάσει. Ετσι ειναι και τα αλλα 2. Αν ναι να το πουλήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 1 είναι το χειρότερο της σειράς, αν και για τα standards προ δεκαετίας δεν είναι τόσο χάλια... το 2 είναι αρκετά βελτιωμένο και το 3 έχει ακόμα περισσότερες gameplay επιλογές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μενα και τα 3 uncharted ηταν πολυ δυνατα το καθενα για την εποχη του και ηταν απο τα λιγα παιχνιδια που με καθηλωσαν μην ξεχναμε οτι το 1 ειναι και σχεδον 10ετιας παιχνιδι παντως γενικα πολυ δυνατη σειρα ισως η καλυτερη στην προηγουμενη γενια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσωπικα δεν ειχα παιξει ποτε μου κανενα uncharted και μολις μια εβδομάδα πριν αγορασα το uncharted collection για ps4 και μπορω να πω τρα που ειμαι στα μισα του 2 οτι η σειρα παιχνιδιων ειναι απλα απιστευτη οπως ηταν και το the last of us.
Μην ξεχναμε οτι πισω και απο τα δυο παιχνιδια ειναι η εταιρια "naughty dog" που κατα τη γνωμη μου ειναι απο τις καλυτερες εταιριες κατασκευης παιχνιδιων στο χωρο και αυτο το εχει αποδειξει παμπολες φορες.

Αντε με το καλο να βγει και το uncharted 4 μιας και πιστευω οταν βγει θα εχω τελειωσει και το 3 μερος της σειρας.

Επεξ/σία από JUST-GAMER
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το the last of us μου άρεσε και εμένα. Τεσπα θα του δώσω μια ευκαιρία.

Άμα δεν σου αρέσει το 1 μην το παίζεις, είναι love/hate κατάσταση και ακόμα παραμένει το χειρότερο της σειράς αν και εμενα προσωπικά μου άρεσε (το πρώτο game που έπαιξα στο Ps3 και το πρώτο platinum που έχω). Το 2/3 είναι αρκετά καλύτερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα το uncharted collection. Δεν τα είχα παίξει αλλα άκουγα οτι ειναι απίστευτα παιχνίδια κτλ. Παίζω το πρώτο και εχω σκύλο βαρεθεί. Προχωράς πετάγονται 5 εχθροί - σκοτώνεις - τρέχεις λιγο cutscenes- και μετα το ίδιο και πάλι. Αν και το στορυ ειναι ενδιαφέρον ,το όλο θεμα John Rambo με χάλια πιστολίδι ( δεν ειναι wolfstein ) και κατι εχθροί οτι νάνε με εχει χαλάσει. Ετσι ειναι και τα αλλα 2. Αν ναι να το πουλήσω.

Οχι αν δεν σου αρεσε το πρωτο δεν αλλαζει και κατι τοσο ριζικο στα επομενα για να σου κανει κλικ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια να ρωτησω γνωριζει κανεις αν γινετε στο phantom pain  

να ανοιξω την quite, πρεπει να παιξω την mission 16 και να μην την σκοτωσω

πως γινεται μπορει καποιος να μου πει ευχαριστω

 

edited

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...