Προς το περιεχόμενο

Αποκαλυπτήρια του Nokia Lumia 900


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με τα πολλα μοντελα/εταιρειες και την ποικιλια στις τιμες μαλλον τα WP εχουν περισσοτερο στοχο το target group των android,παρα των ios/iphone!

Η δικη μου αποψη,οπως βλεπω τον τροπο που κινηται η ms!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγώ αυτό που βλέπω στο βίντεο , είναι ένας δίσκος σερβιρίσματος ...στο τέλος θα βάζουμε στο αυτί μας ένα 7ιντσο tablet για να μιλάμε...έλεος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ συμφωνώ με το μέγεθος να μην είναι πάνω από 4". Είναι εξαιρετικά άβολο.

Έχω ένα LG E900 και νομίζω ότι έχει το βέλτιστο μέγεθος. (3.7" νομίζω).

 

Πάντως είναι ενδιαφέρον πως παίζει η ψυχολογία ρόλο στην αγορά. Το ίδιο λειτουργικό τρέχει το Lumia 900 με το LG E-900 και τολμώ να πω το ίδιο καλά (δεν έχω συγκρίνει). Κι όμως, όλοι θα πούν ότι λόγω Lumia τα WP7, έγιναν καλύτερα και κερδίζουν έδαφος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Best phone στο σπονσαρισμα και στη διαφήμιση,θέλουν να πουν! :D

 

ναι ηταν το καλυτερο κινητο απο αυτα που υπηρχαν στην CES. Διορθωσε καποιες αδυναμιες του πολυ καλου Lumia 800 (gyro, FFC, RGB amoled, LTE, μεγαλη μπαταρια) κρατωντας παραλληλα το πολυ ομορφο design του

 

Σε οσους τους λειπουν οι διπυρηνοι απλα βλεπουν το δεντρο και χανουν το δασος. Τα wp7 ειναι βελτιστοποιημενα για ενα συγκεκριμενο soc με αποτελεσμα να ειναι το ιδιο η και περισσοτερο γρηγορα απο αντιστοιχα διπυρηνα.

 

Οσο για το σπονσοραρισμα και την διαφημιση ολοι παιζουν αυτο το παιχνιδι. Στην εποχη μας χωρις αυτα οσο και καλο προιον να εχεις δεν πας πουθενα

 

http://www.youtube.com/watch?v=VdrgKfbJSyM&feature=player_embedded

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sorry αλλά δεν εχουν λογική αυτά που γράφεις.

Αφού επαιζε μπάλα όπως λες μόνο του (που δεν συμφωνω αφού υπήρχαν και αλλά καλα κινητά), άρα δικαιολογημένα δεν ψηφίστηκε ως το καλύτερο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

sorry αλλά δεν εχουν λογική αυτά που γράφεις.

Αφού επαιζε μπάλα όπως λες μόνο του (που δεν συμφωνω αφού υπήρχαν και αλλά καλα κινητά), άρα δικαιολογημένα δεν ψηφίστηκε ως το καλύτερο?

Αφού ουσιαστικά έπαιζε μόνο του,είναι λογικό να βγει πρώτο!

Και δεν απαντήθηκε η ερώτηση του ThReSh που έχει σχέση μ'αυτη τη πρωτιά,να ξέρουμε τι μας γινεται!

best phone ανάμεσα σε ποια και πόσα?

 

Αλλά ας το βροντοφωνάξουμε,γιατί οι περισσότεροι θα καταλάβουν άλλα,δλδ ότι είναι το καλύτερο κινητό γενικά!

Γιατι λίγοι θα ξέρουν αυτό που είπε o haha,ότι οι κύριοι ανταγωνιστές δε κατέβηκαν στη ces!

 

Γι'αυτο ανάφερα και ότι είναι θέμα διαφήμισης και ακούγεται κάπως!

 

Υ.Γ.Δεν έχω κάτι με το κινητό.Είναι φοβερό και για τα δικά μου γούστα,έχει πολύ ωραίο design,όπως και το 800!

 

Με αφορμη τη μικρη παρεξηγηση με το privateer,πρεπει να παραδεχτω,οτι ο τροπος σπονσαρισματος των windowsPhones ειναι απλα EPIC!!!

Windows Phone $100 Challenge!!!

http://www.youtube.com/watch?v=jz8d5NF_wFI

 

 

http://www.youtube.com/user/windowsphone?feature=watch

Επεξ/σία από ektor7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...