Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ερωτηση για υγρα τωρα...Οσοι αγοράζετε απο εξω,σας συμφερει,δηλαδη για οικονομικους λόγους μονο;

Εγω πχ,μετα απο υποδείξεις φιλου,φτιαχνω περιπου 3-4αρα νικοτινη και λιγο μεντα,της Nobacco.Μια χαρα ευχαριστημένος και οικονομικά πολύ μου βγαίνει.

 

Δεν αγοράζει κανείς υγρά από εξωτερικό για οικονομικούς λόγους. Αν κάποιος αγοράσει υγρά απ' έξω σημαίνει ότι δεν τον απασχολεί καθόλου το οικονομικό κομμάτι και απλά θέλει να πάρει το υγρό που του αρέσει, καθώς σου κοστίζει ο κούκος αηδόνι (για premium υγρά π.χ. κοντά στο 1 ευρώ/ml ή και παραπάνω). Έχει και κάποιες σελίδες με πιο φτηνά υγρά, αλλά γενικά ο κόσμος δεν συνηθίζει να παίρνει έτοιμα υγρά από εξωτερικό, αν θέλει να κάνει οικονομία θα κάτσει να ασχοληθεί και να τα φτιάξει μόνος του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Χχμχμχμχμχμ έχω ξεμείνει με τρίτωνα, περιμένω ναυτίλο, και θέλω και έναν τρίτο. Λέτε να πάρω τον κλείτο, διαβάζω τα καλύτερα για αυτόν :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σε ολη την παρεα κ καλη χρονια!!!σημερα απεκτησα το joyetech eVic VTC mini μαζι με eGo ONE Mega αρχισα να το δουλευω με την μαμισια αντισταση CL-Ni(0.2) εριξα 4 σταγονες μεσα στην αντισταση,εριξα υγρο μεσα στον ατμοποιητη μετα στο menu κλειδωσα την αντισταση κ αρχισα τις τζουρες!!!το αποτελεσμα ειναι τραγικο οι τζουρες μου με καινε υπερβολικα στο λαιμο,ειναι πολυ βαρυ...αρχισα με 20w μετα κατεβηκα στα 10w αλλα κ παλι δεν μου αρεσε το αποτελεσμα!!!επαιξα κ με την θερμοκρασια αλλα κ παλι τιποτα!!!υπαρχει περιπτωση η μαμισια αντισταση να ειναι φολα?επισης τι ειναι το Μ1 Μ2 Μ3?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν απ'όλα τι υγρό πήρες; Μήπως μαζί με τα watt να ρίξεις και την περιεκτικότητα σε νικοτίνης;

 

Εντωμεταξύ οι CL-Ni(0.2) κεφαλές είναι λογικά για χρήση με έλεγχο θερμοκρασίας. Το χρησιμοποιείς έτσι, σωστά; Στους πόσους βαθμούς το έχεις ρυθμίσει; Πάντως αν με την αυξομείωση watt και θερμοκρασίας δεν είδες αποτέλεσμα στο «γδάρσιμο», μάλλον θέλεις υγρό με λιγότερη νικοτίνη.

 

Τα Μ1/Μ2/Μ3 λογικά πρέπει να είναι μνήμες, ρυθμίζεις τα W/C που θέλεις στην κάθε μια και αλλάζεις χωρίς να μπαίνεις στο μενού. Δεν έχω δουλέψει ποτέ το μοντάκι όμως για να σου πω σίγουρα.

 

Παρεμπιπτόντως σήμερα επέστρεψα στις ρίζες μου... Πήρα έναν Ναυτιλάκο και ξαναβρήκα την υγειά μου στις τσιγαρίσιες :D Εντωμεταξύ είπα, με τον Ναυτίλο θα κάνω τσιγαρίσιες, ας πάρω το παλιό μου έτοιμο υγρό με 9ρα νικοτίνη... Μέγα λάθος, δεν μπορώ να το ατμίσω με τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σε ολη την παρεα κ καλη χρονια!!!σημερα απεκτησα το joyetech eVic VTC mini μαζι με eGo ONE Mega αρχισα να το δουλευω με την μαμισια αντισταση CL-Ni(0.2) εριξα 4 σταγονες μεσα στην αντισταση,εριξα υγρο μεσα στον ατμοποιητη μετα στο menu κλειδωσα την αντισταση κ αρχισα τις τζουρες!!!το αποτελεσμα ειναι τραγικο οι τζουρες μου με καινε υπερβολικα στο λαιμο,ειναι πολυ βαρυ...αρχισα με 20w μετα κατεβηκα στα 10w αλλα κ παλι δεν μου αρεσε το αποτελεσμα!!!επαιξα κ με την θερμοκρασια αλλα κ παλι τιποτα!!!υπαρχει περιπτωση η μαμισια αντισταση να ειναι φολα?επισης τι ειναι το Μ1 Μ2 Μ3?

τα m1 m2 m3 ειναι για το tcr. δηλαδη , για συρματα αλλα με δικο τους συντελεστη που τα ρυθμιζεις εσυ χειροκινητα.

 

πρεπει να πασ στο ΤΕMP Ni . και οχι στο TCR.

 

ξαναπροσπαθησε , αν και το προβλημα σου κατα 90% ειναι το υγρο και οχι η ρυθμιση ακομα και αν την ειχες λαθος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα στην παρέα.Πήρα αυτόν μιας και είμαι κυνηγός γεύσεων και πρωτάρης στο άτμισμα και δεν ήθελα να δώσω πολλά.Μόλις παραλάβω και τον τακτοποιήσω με καθαρίσματα κλπ θα πω εντυπώσεις.Απ`οτι διάβασα σε αλλο φόρουμ είναι πολύ προσεγμένος και με καλή γεύση-ντουμάνι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χρησιμοποιω υγρα 18αρια(το συγκεκριμενο υγρο το εχω δουλεψει κ σε αλλο mod και μου αρεσε πολυ)...στο TEMP Ni το δουλευω!!!επαιξα με θερμοκρασιες-watt αλλα κ παλι η θα ειναι πολυ βαρυ σε σημειο να με πνιγει η θα ειναι πολυ ελαφρυ!!!επισης επαιξα κ με τον αερα που μπορεις να ρυθμισεις που εχει ο eGo ONE Mega αλλα κ παλι δεν ειχα το επιθυμητο αποτελεσμα.παντος οτι και να κανω αυτο που ερχεται το στομα μου ειναι σχεδον αγευστο...!!!

:cry:  :cry:  :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεκαοχτάρι υγρό, αν κάνεις πνευμονικές θα στον σκίσει τον λαιμό όπως και να'χει! Καλύτερα δοκίμασε να πέσεις τουλάχιστον στα μισά σε νικοτίνη, εγώ σε πνευμονικές πάνω από 3 δεν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μας λες τα βασικότερα, πόσο περίπου καπνίζεις και τι ποσό σκοπεύεις να διαθέσεις :)

Κανω καπου στα 15-20 τσιγαρα τι μερα, old holborn ασπρο με ριζλα πρασσινα, και θελω να δωσω 50-60€! Εκτος αν υπαρχει κατι καλο και σε λιγοτερα χρηματα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε πειραζει να το παρεις απο εξωτερικο? θα σου βγει πιο φθηνα , αλλα θα πρεπει να περιμενεις καμια 20 μερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε πειραζει να το παρεις απο εξωτερικο? θα σου βγει πιο φθηνα , αλλα θα πρεπει να περιμενεις καμια 20 μερες.

Αφού δεν γίνετε να πάρω απο εξωτερικό λόγο των capital control, εκτός αν άλλαξε κάτι! Δοκιμασα και με το κόλπο στο paypal αλλα χωρίς επιτυχία! Αν υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος δε με πειράζει να το πάρω απο εξωτερικό!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...