Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

To alien το πηρε κολλητος εδω και λιγο καιρο, κλασικα σμοκ τρελο ντουμανι, αλλα οι αντιστασεις τραγικες, κ ειναι και πανακριβες, απο γευση και ατμο ειναι απιστευτο αλλα με τετοιες αντιστασεις δεν αξιζει imho

 

edit για τις τιμες αναφερομαι για Σουηδια, δε ξερω τι παιζει Ελλαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδια.Μαλλον θα κανω ερωτηση ασχετη με τις τελευταιες αναρτησεις,αλλα πιστευω οτι ειμαι στο καταλληλο μερος του forum. Μια απλη ερωτηση θα κανω. Το υγρο Numbers 3 απο Nobacco ξερει κανεις αν το εχει παρει απο καποια αλλη εταιρια ή τελοσπατων άν υπαρχει το ιδιο στο εξωτερικο?(fasttech κτλ)Με απασχολει μηπως και βρω πανομοιοτυπο (ιδιο στην καλυτερη),διοτι μαρεσει παρα πολυ και τα 10ml μου φαινονται λιγα για 9 ευρω (ή και αντιστροφα).Ευχαριστω εκ των προτερων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σειρά Numbers παράγεται από την ελληνική Atmos Lab οπότε δύσκολο να τα βρεις αλλού. Δυστυχώς με μια γρήγορη αναζήτηση δε βρήκα πουθενά συνταγή για να φτιάξεις δικό σου. Αν δεν ξέρει κάποιος άλλος ρώτησε στην αντίστοιχη κατηγορία στο vaping.gr μήπως μπορεί κάποιος να σου προτείνει ένα παρεμφερές υγρό :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακυρη η συγκριση σου

τραβα κινα παρε το τοτε 53

Εχεις απόλυτο δίκιο, δεν το είχα σκευτεί, 53 vs 90 € είναι μόνο -41.5% κάτω, ψιλοπράματα δηλαδή, που να τρέχεις τώρα Κίνα και να περιμένεις 15 μέρες για 37 ψωροευρόπουλα, ειδικά αν έχει φραγκάκια ο πατέρας σου δεν αξίζει καθόλου τον κόπο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μιας και ηρθε Ελλαδα το SMOK Alien και κοστιζει γυρω στα 90 μαζι με τον ατμοποιητη TFV8 baby , προτεινετε να το αγορασω απο εξωτερικο? https://www.fasttech.com/products/1/10020352/5992901-authentic-smoktech-smok-alien-220w-tc-vw-apv-box . Θα ειναι η πρωτη μου αγορα απο εξωτερικο και θα ηθελα βοηθεια :/

 

Ψωνίζεις άφοβα μέσω Paypal από Fasttech και βάζεις μεταφορική PostNL για να έρθει σε ένα διβδόμαδο περίπου το δέμα σου.

 

 

Οι πλούσιοι πλέον ψωνίζουν από Μονακό και από Ελλάδα!

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψωνίζεις άφοβα μέσω Paypal από Fasttech και βάζεις μεταφορική PostNL για να έρθει σε ένα διβδόμαδο περίπου το δέμα σου.

 

 

Οι πλούσιοι πλέον ψωνίζουν από Μονακό και από Ελλάδα!

 

Να σε ρωτησω . Αντι για paypal , με βολευει καλυτερα να βαλω κατευθειαν την VISA μου . Να το κανω ετσι? Επισης αν τυχει και λειπω απο το σπιτι τη συγκεκριμενη μερα , το δεμα που θα παει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νέος στο χώρο και θέλω τις προτάσεις σας για πρώτη αγορά.

Καπνιστής πάνω από 15 χρονια , πάντα medium τσιγάρο κ μέσο όρο περίπου 5 τσιγάρα τη μέρα. Το ΣΚ διπλάσια όμως.

Τι θα προτείνατε σαν πρώτη αγορά που όμως θα βγάλει ένα τουλάχιστον χρόνο ζωής;

Να κοιτάξω σε "στικ" ή το άλλο το μεγαλύτερο μέγεθος "μοντ" (κάπως έτσι) ;  Ποια η ουσιαστική διαφορά σε ποιότητα ατμίσματος , διάρκεια μπαταρίας και οικονομία υγρού ανάμεσα στα δύο ;

 

υ.γ

Μου πρότειναν ένα τέτοιο σαν "στικ" : http://www.k110.eu/el/%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CE%BA%CF%84%CF%81%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CF%84%CF%83%CE%B9%CE%B3%CE%AC%CF%81%CE%B1-mods/1270-ijust-2-kit.html   αλλά δεν έχω ιδεα αν αξίζει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα πρότεινα αυτό μιας και το είχα προτείνει σε φίλο που κάπνιζε πολλά και τον κάλυψε άριστα

 

http://www.k110.eu/el/mods-%CE%BC%CE%B5-%CE%B5%CE%BD%CF%83%CF%89%CE%BC%CE%B1%CF%84%CF%89%CE%BC%CE%AD%CE%BD%CE%B7-%CE%BC%CF%80%CE%B1%CF%84%CE%B1%CF%81%CE%AF%CE%B1/1732-ego-aio-pro-kit-joyetech.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σε ρωτησω . Αντι για paypal , με βολευει καλυτερα να βαλω κατευθειαν την VISA μου . Να το κανω ετσι? Επισης αν τυχει και λειπω απο το σπιτι τη συγκεκριμενη μερα , το δεμα που θα παει?

 

Όχι. Γιατί αν κάτι πάει στραβά στην συναλλαγή, δεν σε καλύπτει κανείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα θελω να κανω μια ερωτηση ,,εχω το evic vtc mini 75 και ατμοποιητη τον subtank mini και ατμιζω σε watt μολις το πηρα βασικα. αλλα βλεπω οτι δεν νιωθω το χτυπημα και δεν εχει αρκετο ντουμανι  μπορει να με βοηθησει καποιος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι. Γιατί αν κάτι πάει στραβά στην συναλλαγή, δεν σε καλύπτει κανείς.

Μαλιστα οσο για το αν λειπω απο το σπιτι την ωρα παραδοσης?Που παει το δεμα μετα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα θελω να κανω μια ερωτηση ,,εχω το evic vtc mini 75 και ατμοποιητη τον subtank mini και ατμιζω σε watt μολις το πηρα βασικα. αλλα βλεπω οτι δεν νιωθω το χτυπημα και δεν εχει αρκετο ντουμανι  μπορει να με βοηθησει καποιος;

Τι αντίσταση έχεις πάνω,πόσα βάτ και πόση νικοτίνη έχει το υγρό σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλιστα οσο για το αν λειπω απο το σπιτι την ωρα παραδοσης?Που παει το δεμα μετα?

Δεν τα φέρνουν πλέον σχεδόν ποτέ στο σπίτι, σου αφήνουν ειδοποιητήριο και παραλαμβάνεις από το ταχυδρομείο της περιοχής σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...