Προς το περιεχόμενο

Golden Deals - 165€ από 400€ Panasonic Lumix FT3


sphinxgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσιεύω την ενημέρωση μέσω e-mail του inthebox όαον αφορά στην παραγγελία (Αρ 00000953 21/01/2012) της φωτογραφικής μηχανής μέσω Golden Deals

 

e-mail 25/01/2012

Χαίρετε,

η κατάσταση της παραγγελίας No. 00000953 έχει αλλάξει

η νέα κατάσταση είναι: Πληρωμένη

Σχόλια στην παραγγελία σας: Σας ευχαριστούμε για την αγορά σας. Η παραγγελία σας θα αποσταλεί μεταξύ 8 και 12 εργασίμων, λόγω σειράς προτεραιότητας. Εξυπηρετούμε όλους το συντομότερο δυνατόν.

InTheBox

145-157 St John Street

EC1V 4PW London

Ελλάδα

Τηλέφωνο: 2109928193

 

e-mail 02/02/2012

Χαίρετε ,

η κατάσταση της παραγγελίας No. 00000953 έχει αλλάξει

η νέα κατάσταση είναι: Έχει αποσταλεί

Σχόλια στην παραγγελία σας: Η παραγγελία σας έχει αποσταλεί. Σας ευχαριστούμε για την αγορά σας.

InTheBox

145-157 St John Street

EC1V 4PW London

Ελλάδα

Τηλέφωνο: 2109928193

Fax:

 

 

e-mail 10/02/2012

Αγαπητοί φίλοι καλησπέρα σας,

Σας ενημερώσουμε πως όσες παραγγελίες Panasonic Lumix FT3 & Samsung 3D 32’’ δεν έχουν παραδοθεί ακόμη, προγραμματίζονται για παραλαβή την ερχόμενη εβδομάδα και θα αποστείλουμε σε όλους μέχρι και αύριο κωδικό αποστολής ACS της παραγγελίας τους καθώς και ημερομηνία παραλαβής.

Παρακαλούμε διαβάστε και την ανακοίνωσή μας εδώ: http://inthebox.gr/index.php/megales-ekptwseis/panasonic-lumix-samsung-3d

Επίσης το τηλεφωνικό μας κέντρο λειτουργεί από σήμερα καθημερινά 8 το πρωί με 9 το βράδυ.

Σας ευχαριστούμε θερμά.

 

 

Αν και η αλληλουχία των παραπάνω ειδοποιήσεων δεν βγαζει νόημα καθώς από τη μία φαίνεται ότι εδώ και 15 μέρες έχει γίνει η αποστολή ακόμη δεν έχω ειδοποιηθεί ούτε για τον κωδικό αποστολής.

 

 

Δημοσιέυω αυτά τα στοιχεία (δεν έχω ενοχλήσει ακόμη το κατάστημα για περαιτέρω πληροφόρηση) μόνο για να αποφορτίσω το κλίμα για φίλους που έχουν παραγγείλει πολύ αργότερα και τους έχουν τρελάνει στη παραπληροφόρηση για τις παραδόσεις. Αν τηρείται σειρά προτεραιότητας τότε φαίνεται ότι πρέπει να έχουν παραδοθεί ελάχιστες μηχανές και μάλον πρέπει να έχουμε υπομονή γιατί θα πάρει πολύ ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 270
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ακριβως ιδια κατασταση μεσενα και τους εστειλα mail.

 

 

Λόγω προβλήματος του μηχανογραφικού του ACS Connect, αναγκαζόμαστε να εκτυπώσουμε νέες παραλαβές για Δευτέρα και το προϊόν σας θα το έχετε μέχρι και την Τετάρτη.

 

 

Λυπούμαστε ειλικρινά για την καθυστέρηση αυτή και εξυπηρετούμε το συντομότερο δυνατόν όλους τους αγοραστές.

 

 

 

Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση

 

 

 

Σας ευχαριστούμε θερμά!

 

 

Με εκτίμηση,

 

Η ομάδα του InTheBox

 

 

Δημοσιεύω την ενημέρωση μέσω e-mail του inthebox όαον αφορά στην παραγγελία (Αρ 00000953 21/01/2012) της φωτογραφικής μηχανής μέσω Golden Deals

 

e-mail 25/01/2012

Χαίρετε,

η κατάσταση της παραγγελίας No. 00000953 έχει αλλάξει

η νέα κατάσταση είναι: Πληρωμένη

Σχόλια στην παραγγελία σας: Σας ευχαριστούμε για την αγορά σας. Η παραγγελία σας θα αποσταλεί μεταξύ 8 και 12 εργασίμων, λόγω σειράς προτεραιότητας. Εξυπηρετούμε όλους το συντομότερο δυνατόν.

InTheBox

145-157 St John Street

EC1V 4PW London

Ελλάδα

Τηλέφωνο: 2109928193

 

e-mail 02/02/2012

Χαίρετε ,

η κατάσταση της παραγγελίας No. 00000953 έχει αλλάξει

η νέα κατάσταση είναι: Έχει αποσταλεί

Σχόλια στην παραγγελία σας: Η παραγγελία σας έχει αποσταλεί. Σας ευχαριστούμε για την αγορά σας.

InTheBox

145-157 St John Street

EC1V 4PW London

Ελλάδα

Τηλέφωνο: 2109928193

Fax:

 

 

e-mail 10/02/2012

Αγαπητοί φίλοι καλησπέρα σας,

Σας ενημερώσουμε πως όσες παραγγελίες Panasonic Lumix FT3 & Samsung 3D 32’’ δεν έχουν παραδοθεί ακόμη, προγραμματίζονται για παραλαβή την ερχόμενη εβδομάδα και θα αποστείλουμε σε όλους μέχρι και αύριο κωδικό αποστολής ACS της παραγγελίας τους καθώς και ημερομηνία παραλαβής.

Παρακαλούμε διαβάστε και την ανακοίνωσή μας εδώ: http://inthebox.gr/i...umix-samsung-3d

Επίσης το τηλεφωνικό μας κέντρο λειτουργεί από σήμερα καθημερινά 8 το πρωί με 9 το βράδυ.

Σας ευχαριστούμε θερμά.

 

 

Αν και η αλληλουχία των παραπάνω ειδοποιήσεων δεν βγαζει νόημα καθώς από τη μία φαίνεται ότι εδώ και 15 μέρες έχει γίνει η αποστολή ακόμη δεν έχω ειδοποιηθεί ούτε για τον κωδικό αποστολής.

 

 

Δημοσιέυω αυτά τα στοιχεία (δεν έχω ενοχλήσει ακόμη το κατάστημα για περαιτέρω πληροφόρηση) μόνο για να αποφορτίσω το κλίμα για φίλους που έχουν παραγγείλει πολύ αργότερα και τους έχουν τρελάνει στη παραπληροφόρηση για τις παραδόσεις. Αν τηρείται σειρά προτεραιότητας τότε φαίνεται ότι πρέπει να έχουν παραδοθεί ελάχιστες μηχανές και μάλον πρέπει να έχουμε υπομονή γιατί θα πάρει πολύ ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα :-)

 

Σύντομη ιστορική αναδρομή και από εμένα!

 

Στις 2/2 έλαβα μήνυμα ότι η παραγγελία μου έχει αποσταλεί.

Μετά από μερικές μέρες ζήτησα από το κατάστημα να μου στείλουν τον αριθμό αποστολής για να επικοινωνήσω με την εταιρεία ταχυμεταφορών.

 

Δεν πήρα καμμία απάντηση και μετά από μερικές μέρες επικοινώνησα ξανά με πιο έντονο τρόπο για εξηγήσεις και την ίδια μέρα (13/2) μετά από λίγη ώρα πήρα το εξής μήνυμα:

 

Οι παραλαβές μας καθυστέρησαν πολύ από το εξωτερικό και αναγκαστήκαμε να επαναπρογραμματίσουμε την αποστολή σας για τις 17/02 με κωδικό αποστολής ACS __________.

Κανονικά θα έπρεπε να είχατε παραλάβει με UPS από τον προμηθευτή απευθείας, αλλά λόγω της καθυστέρησης έπρεπε να παραλάβουμε και να επαναποστείλουμε εμείς.

 

Μέχρι εχθές που κοίταξα τελευταία φορά τον αριθμό αποστολής στην ACS έλεγε παράδοση στις 20/2. Σήμερα δεν ισχύει πια αυτός ο αριθμός.

 

Δηλαδή έχουν περάσει 12 εργάσιμες ημέρες από τη μέρα που υποτίθεται ότι έφυγε το προϊόν από τα γραφεία της εταιρείας.

 

Και αναρωτιέμαι πόσο δύσκολο είναι να στείλει μία εταιρεία ταχυμεταφορών ένα δέμα 1-2 κιλών μέσα στην ίδια πόλη.

Ποιος ευθύνεται τελικά;

Θα έχουμε ποτέ μία υπεύθυνη και αξιόπιστη απάντηση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια εσεις οι Αθηναιοι δεν μπορει να παει κανεις απο τα γραφεια τους να δει τι κατασταση επικρατει;εχουν αποθηκη υπαρχουν προιοντα τι στο καλο γινεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δευτέρα θα τους πάρω τηλ και θα πάω απο εκει να δω τι παίζει , θα τους στείλω και email

Θα μιλήσω πρώτα με την acs να δω αν έχει την φ. Μηχανη εκει να πάω να την πάρω και μετα θα δω πως θα κινηθώ

Πρέπει να καταλάβουν κάποιοι ότι δεν είμαστε κορόιδα

Έβγαλε επιστολή ότι θα κινηθούν νομικά για δυσφήμιση αλλα αυτή προκαλούν

Κανεις απο ότι κατάλαβα δεν έχει πάρει κατι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α όλα και όλα ... Εγώ πήρα τα παγάκια ( αντί για την φωτογραφική ... ) !!!

Εισαι στην θεσσαλονίκη και πήρες κάτι εγω εδω Πειραιά πήρα .... Τίποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια εσεις οι Αθηναιοι δεν μπορει να παει κανεις απο τα γραφεια τους να δει τι κατασταση επικρατει;εχουν αποθηκη υπαρχουν προιοντα τι στο καλο γινεται;

εμένα ειναι κυριολεκτικά κάτω απο το σπίτι μου αν θέλετε να πάω να ρίξω μια ματιά την δευτέρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ανησυχείτε αδέρφια! σε 2-3 μέρες θα έχουν ξεκαθαρίσει τα πάντα. Κατά 99% είναι μια χαρά οι άνθρωποι στο κατάστημα. Αν δεν ήταν, θα είχαν εξαφανισθεί απο προσώπου γης. ;) Αφού και μόνο απαντάνε, όλα θα πάνε καλά ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ανησυχείτε αδέρφια! σε 2-3 μέρες θα έχουν ξεκαθαρίσει τα πάντα. Κατά 99% είναι μια χαρά οι άνθρωποι στο κατάστημα. Αν δεν ήταν, θα είχαν εξαφανισθεί απο προσώπου γης. ;) Αφού και μόνο απαντάνε, όλα θα πάνε καλά ^_^

 

Μαλλον δεν εχεις δει πως οι ημερομηνιες εχουν παει 5+ μερες πισω (Περα απο την Τελικη προθεσμια) και αυτο ΙΣΩΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον το θεμα συνεχιζεται !!!!!

 

Το περιμενα το Σαββατο , βεβαια δεν ηρθε κανενα courier Σημερα ηταν να γινει η παραδοση μεχρι το μεσιμερι , δεν εγινε βεβαια και αφου τους πηρα τηλεφωνο την ACS μου ειπαν οτι γυρναει πισω το πακετο γιατι ηταν λαθος !!!!!

 

Πηρα τηλεφωνο το καταστημα και δεν εμφανιστηκε η Υπευθυνη , και μου ειπαν οτι μεχρι Τεταρτη θα γινει η διανομη

 

Εχω την εντυπωση οτι αρχιζω και εκνευριζομαι

 

Το παιδι που μενει απο πανω απο το καταστημα , δεν μπορει να δει τι γινεται ???

ΕΛΕΟΣ !!!!

 

ΑΛηθεια υπαρχει κανενα ατομο που να εχει παραλαβει την Lumix ?? υπαρχει καποιος ????

 

Μου ειπαν να περιμενω μεχρι την Τετάρτη για να δουμε ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά όπως και σας είπα πήγα πριν λίγο απο τα γραφεία, γνώρισα την κ. Πρεβεζάνου. μου είπε οτι έχουν γίνει μπερδέματα και η τελευταία αποστολή άργησε απο δικό τους λάθος. εκεί δεν είχε προιόντα καθώς είναι μόνο τα γραφεία και οι αποθήκες βρίσκονται αλλού. μου είπε οτι οι μισές παραγγελίες έχουν φύγει ενώ οι άλλες μισές όχι ακόμα, καθώς πρέπει να δημιουργηθεί ξεχωριστή παραγγελία για το κάθε προιόν. οι φωτογραφικές έχουν έρθει όλες στις αποθήκες, οι τηλεοράσεις όχι όλες. αυτό που μου ζήτησε να μεταφέρω ειναι όσοι στέλνουν email και λένε της ημερομηνίες που μπορούν να παραλάβουν να γράφουν και τον ΚΩΔΙΚΟ του ΚΟΥΠΟΝΙΟΥ του GoldenDeals, γιατι αλλιώς δεν γινεται να σταλθεί τίποτα (πρέπει να γινει επαλήθευση με ταυτότητα στην παραλαβή). μου έδειξε και 3 σελίδες με ονόματα χειρόγραφες με άτομα που έχουν παραγγείλει και έχουν δηλώσει ώρες παραλαβής (π.χ απο 14:00 - 16:00)

 

της πρότεινα να γράψει στο φορουμ για να υπάρχει πιο άμεση επικοινωνία, αλλα μου είπε οτι δεν έχει σκοπό να το κάνει μετά απο όσα άκουσε την τελευταία φορά.

 

δεν κρίνω με τα παραπάνω, απλώς τα μεταφέρω. είμαι πολύ καχύποπτος γενικά και δεν λέω εύκολα θετικό για κάτι, οπότε μην περιμένετε γνώμη για πώς μου φάνηκε. ούτε είδα κάτι που να με πείσει οτι κάτι πάει στραβά, ούτε είδα κάτι που να με πείσει οτι κάτι δεν πάει στραβά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επρεπε να τους πεις να σε πανε στην....Αποθηκη τους για να δεις τα προιοντα....

 

Οτι και να λεμε αφου κανεις δεν κανει την κινηση να ακυρωσει παραγγελια τοτε υπομονη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...