Προς το περιεχόμενο

Creative GigaWorks T40 Series II


lostgravity

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ότι τα Τ40 είναι εξαιρετικά υπερτιμημένα από μόνα τους είναι ένα θέμα, η σύνδεση όμως με την έξοδο ακουστικών δεν έχει να κάνει. Ό,τι παίρνεις από την έξοδο ήχου, παίρνεις και από την έξοδο ακουστικών.

Αξίζει να δώσω 170€ που έχουν τα edifier s330D για ένα laptop με ενσωματωμένη κάρτα ήχου (NVIDIA HD SOUND)? ή να πάρω καλύτερα τα creative inspire S2 με 65€?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα το δίλημμα είναι ψεύτικο...

 

"Αξίζει να πετάξω 65€ στα καβουρδιστήρια της Creative ή να πάρω ένα αξιολογότατο και ολοκληρωμένο σετ ηχείων που θα μπορώ να το χρησιμοποιώ όπου θέλω και μελλοντικά?"

 

 

'Ο,ΤΙ έχω πάρει "φτηνό"/οικονομικό, το έχω πληρώσει διπλά μακροπρόθεσμα. Νόμος.

 

ΥΓ. Γιατί, οι άλλες οι σούπερ κάρτες, τι παραπάνω έχουν και το κυριότερο ποιός μπορεί να αντιληφθεί διαφορές με τα mainstream ηχεία που κυκλοφορούν (εκτός αν μου πεις ότι αργότερα θα κουμπώσεις πάνω λαμπάτο και Magnepan!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα το δίλημμα είναι ψεύτικο...

 

"Αξίζει να πετάξω 65€ στα καβουρδιστήρια της Creative ή να πάρω ένα αξιολογότατο και ολοκληρωμένο σετ ηχείων που θα μπορώ να το χρησιμοποιώ όπου θέλω και μελλοντικά?"

 

 

'Ο,ΤΙ έχω πάρει "φτηνό"/οικονομικό, το έχω πληρώσει διπλά μακροπρόθεσμα. Νόμος.

 

ΥΓ. Γιατί, οι άλλες οι σούπερ κάρτες, τι παραπάνω έχουν και το κυριότερο ποιός μπορεί να αντιληφθεί διαφορές με τα mainstream ηχεία που κυκλοφορούν (εκτός αν μου πεις ότι αργότερα θα κουμπώσεις πάνω λαμπάτο και Magnepan!)

Σε ευχαριστώ. Δε το ξέρω , απλά ρωτάω για να μαθω από εμπειρίες άλλων. Μόνο στο eshop τα βρίσκω τα s330D, me 170€. Υπάρχουν και τα απλά S330 τα οποία δεν έχουν ψηφιακές εισόδους, με 112€. Αξίζει να δώσω +50% απλά για να έχω "μελλοντικές" optical in και coaxial in?

Τι λες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 10 χρόνια αργότερα...

Ξεθαβω το θέμα...μια δεκαετία μετά!

Έχω τα T40 II από τότε που βγήκαν! Ξέρω ξέρω θα πει κανείς, τι περιμένεις για να τα πετάξεις!

Σήμερα λοιπόν που έβαλα μετά από αιώνες να παίξω ένα παιχνίδι, διαπιστώσα πως το αριστερό ηχείο υπολειτουργεί.

Δηλ αν έχω την ένταση στο 80%, το αριστερό ίσα που ακούγεται...

Ώρα για πέταμα λέτε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...