Προς το περιεχόμενο

Το Filesonic απενεργοποιεί το διαμοιρασμό αρχείων


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 368
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

παιδια οταν μηλατε για τετοιες γραμμες σκεφτηκε κανεις σας αν οι σκληροι του δισκοι προλαβαινουν να γραψουν και να διαβασουν τοσο γρηγορα??

δεν λεω τα SSD ειναι γρηγορα αλλα ποιος δινει τοσα λεφτα για να παρει μερικα GB?

 

για seedboxes λες? αν ναι τότε αυτά δεν αποθηκεύονται στο δίσκο του PC, τα κατεβάζεις και τα seedάρεις με αυτό και αν τα θες στο PC σου τα κατεβάζεις από το seedbox...

 

αλλο αυτο και αλλο το να σε δινεις ανοιχτα.

οι ISP μπορει να μην δωσουν τους χρηστες τους για διαφορους λογους αλλα το να δινεις τα στοιχεια σου ετσι ανοιχτα ειναι μεγαλη ανοησια.

 

θέλει ένταλμα και για τις 2 περιπτώσεις ο ISP, εφόσον υπάρχει τις δίνει με την ίδια ευκολία...

 

έχω static IP (όπως και όλοι στην On Telecoms) εδώ και 1.5 χρόνο, ποιος έχει πάρει τα στοιχεία μου έτσι ανοιχτά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια οταν μηλατε για τετοιες γραμμες σκεφτηκε κανεις σας αν οι σκληροι του δισκοι προλαβαινουν να γραψουν και να διαβασουν τοσο γρηγορα??

δεν λεω τα SSD ειναι γρηγορα αλλα ποιος δινει τοσα λεφτα για να παρει μερικα GB?

δεν σε επιασα που ειναι οι μεγαλλες ταχυτητες σε αυτο το ποστ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προφανώς εννοεί με την γραμμή του ρε neof1z, αν συγχρόνιζες στα ίδια mbit με εκείνον τα ίδια θα έπιανες και εσύ...

 

 

 

αναλόγως από που κατεβάζεις...

 

ThReSh από τα ποστ που έχεις δείχνεις ότι είσαι παλιός στο ΚΟΥΡΜΠΕΤΙ.Κατάλαβα ότι λέει για την γραμμή του άλλα και η δικιά μου γραμμή τόσο πάει στα Torrent απ' οπού κι' αν κατεβάζω .Χρησιμοποιώ κι' εγώ αλλά μόνο σαν εσχάτη λύση.

 

Είμαι κι' εγώ παλιός στο ΚΟΥΡΜΠΕΤΙ.Δεν κάνω επίδειξη δύναμης σε κανέναν ούτε πουλάω πνεύμα αλλά έχω χάσει το μέτρημα από τους δίσκους.Τουλάχιστον 20 μόνο τον 2TB!!!!!!!!!!!!!

 

Και κατά 95% είναι από File Hosting.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά απο claim στο Paypal πριν απο λίγη ώρα για την μηνιαία συνδρομή μου στο Filesonic που έκανα στις 21 Ιανουαρίου, μόλις έλαβα email απο το Paypal για refund.

πολύ γρήγορα!!!

 

 

Μπορεις να με βοηθησεις για το πως γινετε αυτο στο paypal?? μηπως παρουμε κ εμεις πισω τα χρηματα μας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Κατάλαβα ότι λέει για την γραμμή του άλλα και η δικιά μου γραμμή τόσο πάει στα Torrent απ' οπού κι' αν κατεβάζω .Χρησιμοποιώ κι' εγώ αλλά μόνο σαν εσχάτη λύση.

 

όταν δεν ξέρεις συγχρονισμό όμως δεν μπορείς να συγκρίνεις, έτυχε τώρα να συγχρονίζετε και οι 2 κοντά...

 

αν συγχρόνιζε αρκετά χαμηλότερα θα μπορούσε να βγάλει κάποιος ασφαλή συμπεράσματα? όχι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλει ένταλμα και για τις 2 περιπτώσεις ο ISP, εφόσον υπάρχει τις δίνει με την ίδια ευκολία...

 

έχω static IP (όπως και όλοι στην On Telecoms) εδώ και 1.5 χρόνο, ποιος έχει πάρει τα στοιχεία μου έτσι ανοιχτά?

 

Σωστό.

 

Αν όμως γίνουν όλες οι ΙΡ static (δεν ξέρω τι πρόκειται να γίνει με αυτό το θέμα στο ΙΡν6, επειδή αναφέρθηκε πιο πάνω ρωτάω), αν επισκεφτείς ένα site μετά στις επόμενες επισκέψεις σε αυτό δεν θα "ξέρει" ότι μπαίνει συγκεκριμένος χρήστης με την μοναδική του ΙΡ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά απο claim στο Paypal πριν απο λίγη ώρα για την μηνιαία συνδρομή μου στο Filesonic που έκανα στις 21 Ιανουαρίου, μόλις έλαβα email απο το Paypal για refund.

πολύ γρήγορα!!!

φίλε ζήτησες full refund ή όσες μέρες σου απομείνανε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Σωστό.

 

Αν όμως γίνουν όλες οι ΙΡ static (δεν ξέρω τι πρόκειται να γίνει με αυτό το θέμα στο ΙΡν6, επειδή αναφέρθηκε πιο πάνω ρωτάω), αν επισκεφτείς ένα site μετά στις επόμενες επισκέψεις σε αυτό δεν θα "ξέρει" ότι μπαίνει συγκεκριμένος χρήστης με την μοναδική του ΙΡ?

 

ε και τι έγινε που θα μπαίνεις με την ίδια IP? θα μπορεί να βρει στοιχεία σου? όχι, δεν μπορεί να τα πάρει από τον ISP...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μόλις έκανα για το Fileserve αλλά μου έκλεισαν το case με τη μία...ίσως και να έκανα εγώ βλακεία :(

 

Πάτησα "I received the item but it was damaged..."

και πήρα αυτό;

 

Status

We're unable to decide this claim in your favor at this time. PayPal's Buyer Complaint Policy applies to the shipment of goods but not to disputes about merchandise quality.

 

What happens next

 

We encourage you to work directly with your seller to resolve this matter.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...